Однозначная• 11 октября в 23:04

Сумно доживати...

Мені п´ятдесят. Живу з батьками, піклуюся про їх здоров´я, останні п´ятнадцать років часто і суттєво хворіють. Якось так швидко життя пройшло. По суті, я одна. Завжди одна. І по життю так складалося, що все треба виборювати, нічого легко не давалося. Є, звісно, подруги. Але загалом у всіх свої сім´ї і свої інтереси. Великих грошей не заробила, статків і шикарної нерухомості не маю. Натомість маю купу проблем, хронічні хвороби і страшну неремонтовану квартиру, на яку ніколи не вистачає коштів. І чим далі, тим страшніше мені жити, бо за який кошт існуватиму на пенсії, одному Богу відомо.
Нічого не прошу. Просто треба виговоритися.
побольшомусекретику• 18 октября в 17:35
Ответ дляОднозначная
Ви ’знайшли собі якогось мужичка і живете з ним’? От чесно, вважаєте, що мені мало проблем і ще потрібен чужий муж к з купою хроні під 60 років, щоб ще і його лікувати?
От того з такими думками ви самотня🤷🏻‍♀️
Все будет, но потом• 19 октября в 00:21
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую. Дуже цікаво. Я тим самим шляхом йду. Поки працюю продавчинею, але продовжую шукати роботу мрії
Ви молодець, потрібно жити, для цього продавчинею чудово на початку, мову підтягнути, може там на когось вивчитись, поцікавтесь,а раптом для українців щось є пільгове, далі буде легше. Дівчина в темі все гарно розповіла, є чому повчитись. Нехай все складеться найкраще!
Джинци на Флісі• 19 октября в 00:58
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую вам за віру в мене ваші слова надихають. І вам успіхів навзаєм, хай щастить
Все будет, но потом• 19 октября в 01:08
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую! Все вийде, якщо цього бажаєш і прикладаєш зусилля, кмітливість, проворність, хоч і складно в чужій країні. Хай нам щастить у всьому!
Телепузик• 27 октября в 21:09
Ответ дляВам телефонограмма
Ваши родители вырастили себе хорошую послушную обслугу и рабыню Изауру. Залезли ей на шею со всеми своими проблемами, и украли жизнь. А кому от этого хорошо в итоге?
Им хорошо. Дочке плохо конечно, но это их походу не волнует...
Вам телефонограмма• 27 октября в 21:45
Ответ дляТелепузик
Ну так большинство изначально рожают себе раба. А состояние раба вообще мало кого интересует.
Телепузик• 27 октября в 22:09
Ответ дляКокошинЭль
Ну да
А что вы ещё скажете?...
Папина и мамкина доця без достижений в 50 лет...
Родачки ваши вполне сознательно обломали вам всё, что можно
Чтоб никуда дочечка - наседка не делась
В ход пошло всё
Главное было - обязательно сказать, что мы ж тебя не держим
Тем самым и внушить чувство вины
Без этой фразы ничего бы не сработало
А вы ничего и не поняли... жалея и копошась около них
Это высшиий уровень манипуляции
Родаки ваши молодцы, продвинутые в этом, так держать
%