Пупс• 12 октября в 00:54

А что с криптой? Вы с меня тут смеялись и не верили, ну поздравляю вас

Неверующие фомы! И это только начало.
Mira-a102• 12 октября в 00:55
Над вами смеялись, но не с вас))
вАлнуюся сильнА• 12 октября в 00:55
Ну, рассказывайте, автор, что с криптой)
Перекус беру завжди• 12 октября в 00:56
А что с криптой? Я вчера шортила и довольно успешно
Танго утрьох• 12 октября в 00:59
Давайте подробности, о каком начале речь?
Prervana• 12 октября в 01:02
Тю, первый раз что ли
Коржик• 12 октября в 01:09
Трамп ввел пошлины Китаю, с этим связано. Трейдеры миллиарды долларов потеряли
90x60x90• 12 октября в 01:11
Кто-то потерял. Несколько самоубийств было даже. А кто-то совершил самую крупную сделку за всю историю 🥰🥰
Я погнала• 12 октября в 01:11
шо там, расскажите
Перекус беру завжди• 12 октября в 01:11
Ответ дляКоржик
Вечно натягивают сову на глобус
Перекус беру завжди• 12 октября в 01:14
Ответ для90x60x90
Самоубийство или убийство. Правды мы не узнаем
90x60x90• 12 октября в 01:14
Ответ дляПерекус беру завжди
Это да
Потребую апгрейду• 12 октября в 01:14
Крипта опять подтянулась. Меньше чем было, но наверстает.
lilul990• 12 октября в 01:21
Ответ для90x60x90
Це ви?
Перекус беру завжди• 12 октября в 01:23
Автор, вы куда пропали? Не расскажете что случилось? Или пошли прыгать с моста?
90x60x90• 12 октября в 01:28
Ответ дляlilul990
Це ви?
Сын.
автор Пупс • 12 октября в 01:37
Ответ дляПерекус беру завжди
Что рассказывать. Скоро крипта вся схлопнется. Но тут в такое не верят. Это афера века будет
Перекус беру завжди• 12 октября в 01:39
Ответ дляПупс
Вы сами придумали или чат жипити подсказал?
Герцогиня• 12 октября в 06:55
Тема не раскрыта. Крипта схлопнется, а потом расхлопнется? Или перехлопнется? Или недосхлопнется и, как следствие, недорасхлопнется? Нужно больше деталей.
Дружная семейка• 12 октября в 07:48
Да пофигу вообще.
Файно Замало• 12 октября в 08:04
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому так важко повірити в самогубство? Якби у вас в оточенні був ьакий випадок, ви б розуміли, що скоюють самогубства люди, по яким ніколи не скажеш, що вони це збираються зробити. Через гроші дуже багато самогубств.
Первая ласточка инфляции• 12 октября в 09:04
Ответ дляКоржик
Как можно потерять то, чего нет?
Ценность имеют только физические активы.Все остальное это виртуальный мир,и в нем уже как повезет.Найдешь братьев по разуму- будешь фантиками обмениваться.
Устанут друзья и захотят иметь что то ощутимое-начнутся проблемы.
Когда захочет выйти значительная часть-все рухнет.
Дую на вітер• 13 октября в 01:14
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Как можно потерять то, чего нет?
За вашою логікою все чого не можна потримати в руках -то фантики)

А тим не менше найбагатші люди світу заробляють саме за допомогою цифрових активів
Первая ласточка инфляции• 13 октября в 10:09
Ответ дляДую на вітер

Так, за логікою будь кого ,цінність мають лише фізичні активи. Земля, золото, соляні шахти, кар´єри з гранітом, та інше подібне.
Крипта це умовна цінність,коли певне коло гравців вирішили її такою вважати.Якщо половина з цих гравців вирішить піти з неї,а нових не буде(кому можна буде її продати),то цінність крипти почне стрімко летіти вниз.
Для крипти головне,щоб якомога більше людей вважали її цінністю,і підтримували її ліквідність.Тільки на таких людях все тримається.
А найбагатші люди є різні.Хтось не визнає взагалі крипту,а хтось користується і заробляє в певний момент на ній.Тому вони і найбагатші,бо розуміють,коли можна заробити,а коли краще піти якомога швидше звідти.
Дую на вітер• 13 октября в 13:38
Ответ дляПервая ласточка инфляции
З таким же успіхом можна знецінити і золото, і нафту, і землю., просто оголосивши дефолт країни.
Нема нічого вічного, змиріться вже з цим.
Жити треба в сучасному світі, використовуючи сучасні інструменти.
Ніхто не буде вже розраховуватися дорогоцінними камінчиками чи зливками золота, забудьте ви про це.
В нас цифровий світ, де найбільш значуща валюта - акції та крипта, хочете ви того чи ні. І вони давно легалізовані і вводяться в якості міжнародної валюти, поки відсталі коментатори мусолять про фізичні активи
Первая ласточка инфляции• 13 октября в 13:44
Ответ дляДую на вітер
Якщо ви не розумієте різницю між золотом та криптою, то вам важко зрозуміти як все працює.
Золото,земля,нафта,це речі які використовуються і критично необхідні для життєдіяльності людини.Вони обмежені в своїй кількості і не поновлюються.
Крипта-це умовні буси,якими домовилися розраховуватись.Це ніщо.Поки така домовленість буде існувати,буде існувати і крипта.
Живіть у сучасному світі,грайтеся у що завгодно,але не загравайтесь,бо можете потрапити у халепу.
Загугліть,скільки Китай останнім часом вивів валюти зі своїх резервів,і чому замість них скуповує золоті ’камінчики’ .
Дую на вітер• 13 октября в 14:19
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Крипта так само обмежена в своїй кількості просто ви про це навіть не в курсі)
крипта такий самісінький фантик як і долар, яким умовилися розраховуватися (с) - як і будь яка інша валюта, яка може бути втрачена, згоріти чи знищитися в той чи інший спосіб.

А замість Китая раджу поглянути на країни, які успішно впроваджують крипту паралельно із держвалютою, от ту ж Америку) З нею вам куди тісніше доведеться співіснувати, аніж з Китаєм
Первая ласточка инфляции• 13 октября в 15:14
Ответ дляДую на вітер

Я в попередньому коментарі підозрювала,що ви не розумієте різниці.
Крипта не є життєвонеобхідним ресурсом.Без неї можна обійтися,нема то й нема.І її можна створювати нову і нову, якщо ви не в курсі.Тільки з іншою назвою .А створіть гектар землі, чи унцію золота.

Якщо ви не розумієте навіщо деякі країни влізли в крипту,то загугліть.

P.s.До речі ви на вірному шляху,якщо здогадалися що паперові гроші це фантики.
Дую на вітер• 13 октября в 16:20
Ответ дляПервая ласточка инфляции

Да-да, а золото ж чи долари є життєвонеобхідними ресурсами

Пані, на цьому закінчимо) Бо ви геть ніц не тямите в діджиталізації і швидше за все живете банально на 30т грн та навіть не плануєте щось змінювати і навчатися)
Тож не марнуватимемо мій час.
Первая ласточка инфляции• 13 октября в 16:35
Ответ дляДую на вітер

Тож не марнуватимемо мій час.
До чого тут долари? Долари це папірці. А золото використовується в електроніці, багатьох медичних приладах, хімічній, космічній, військовій промисловості. Має не умовно цінність, як крипта, а справжню. Бо використовується людиною для життєзабезпечення .
Ваша мрія 30т гривень ?
Ідіть вже на касу,чи товар розкладайте,не гайте часу...
автор Пупс • 13 октября в 16:39
Ответ дляДую на вітер

Тож не марнуватимемо мій час.
Почему тогда богатые очень (явно не вы), кто пользуются криптой, все акты сейчас переводят в золото?
Быть точнее, они уже перевели большую часть в золото