Пупс• 12 октября в 00:54
А что с криптой? Вы с меня тут смеялись и не верили, ну поздравляю вас
Неверующие фомы! И это только начало.
Дую на вітер• 13 октября в 17:31
Ответ дляПупс
Почему тогда богатые очень (явно не вы), кто пользуются криптой, все акты сейчас переводят в золото?
Быть точнее, они уже перевели большую часть в золото
Тому що це нормальна практика: крипта виросла - з неї виходять і чекають поки впаде щоб знову закупитися)
А ви думали як це працює? Сидіти в ній роками чи що? Чи на вашу думку коли крипта чи акції падають - то це банкрутство і трагедія? Дитячий садок якийсь.
І уявляєте - я також вийшла з бітка на 125 000 доларів і тепер чекаю щоб знову взяти
Дую на вітер• 13 октября в 17:37
Ответ дляПервая ласточка инфляции
До чого тут долари? Долари це папірці. А золото використовується в електроніці, багатьох медичних приладах, хімічній, космічній, військовій промисловості. Має не умовно цінність, як крипта, а справжню. Бо використовується людиною для життєзабезпечення .
Ваша мрія 30т гривень ?
Ідіть вже на касу,чи товар розкладайте,не гайте часу...
Ваша мрія 30т гривень ?
До моєї мрії вам як до Києва з Херсона рачки)
Саме тому смішно читати ваші ’міркування’ про те, про що ви ніц не тямите, проте старанно намагаєтеся довести людині, що заглиблена в процес вже кілька років як
Пупс
• 13 октября в 19:01
Ответ дляДую на вітер
вот послушайте людей, которые занимаются инвестициями, битку вашему кабздец скоро., это вопрос времени 1,5-2 года
Первая ласточка инфляции• 13 октября в 19:08
Ответ дляДую на вітер
Ви хоч би не позорилися зі своїм ’заглибленням’.Ваш рівень заглиблення видно неозброєним оком.
Вивчить абетку інвестиційних інструментів для початку .
Дую на вітер• 13 октября в 19:43
Ответ дляПупс
Я це чую вже багато років
І я, кабздєц наступить лише битку чи одразу всім альткоїнам? Чи ви ще не придумали?
Дую на вітер• 13 октября в 19:47
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вже слухати смішно як вим пнетеся довести щось) Ану давайте, розкажіть нам, що ж на перших сходинках вашої інвестиційної абетки?
Ой, невже цінні папери, які ви прирівнюєте до неіснуючих фантиків?
Ну це ж треба))
А може ви настільки динозавр, що в вашій особистій абетці таким інструментом є депозит? Чи квартира у Харкові
Ну це ж треба)) А може ви настільки динозавр, що в вашій особистій абетці таким інструментом є депозит? Чи квартира у Харкові
Пупс
• 13 октября в 19:55
Ответ дляДую на вітер
Я це чую вже багато років
я ничего не придумываю, уже вводят цифровую валюту, она и положит конец всем вашим альткоинам и биткоинам... не хочу с вами спорить, покупайте/продавайте, но будьте готовы к такому исходу, сами увидите все скоро
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 15:45
Ответ дляДую на вітер
Ну це ж треба))
Ооо,то ви бачу ще й занадто тугенька що навіть не пам´ятаєте що вам було написано декілька разів
Читайте уважніше,бо так ніколи не назбираєте на свої квартирку в Харкові.Бо з вашими омріяними 30тис зарплати , зможете тільки лапшу тут вішати.
Вийшла вона з біткоїнів по 125 🤣🤣🤣🤣Хоч би цифру менше написала, щоб не так смішно виглядала
Читайте уважніше,бо так ніколи не назбираєте на свої квартирку в Харкові.Бо з вашими омріяними 30тис зарплати , зможете тільки лапшу тут вішати. Вийшла вона з біткоїнів по 125 🤣🤣🤣🤣Хоч би цифру менше написала, щоб не так смішно виглядала
Дую на вітер• 14 октября в 15:57
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ааа, то ти навіть не в курсі, що біткоїн днями стрибнув до 125т
Ну що ж, мені тебе шкода, виглядаєш дійсно жалюгідно у своїй недолугості.
але то ж твій вибір доводити що ти вічна невдаха замість піти та навчитися
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 17:21
Ответ дляДую на вітер
Я в курсі що ти не маєш до цього ніякого відношення. Коли вже брешеш, то трохи правдоподібніше цифри пиши. Бо смішно виглядаєш зі своєю брехнею. По 125 вона вийшла
Написала б менші цифри,то може якийсь би дурень тобі і повірив брехням.
Дую на вітер• 14 октября в 17:23
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Свято скудоумія
З якого дива я б мала виходити на менших цифрах?
Якщо ніц не тямиш в питанні, так не ганьбися і помоч - дивись, розумнішою трлхи виглядатимеш)
То такі як ти нагребуть на 125, а потім виходять в паніці на ста, бо караул - падає
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 17:23
Ответ дляДую на вітер
Свято скудоумія
Удалено администрацией...
Дую на вітер• 14 октября в 17:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Удалено администрацией...
Ти як кацапка типова - свій власний ідиотизм намагаєшся на інших перекласти
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 17:26
Ответ дляДую на вітер
Нема різниці хто я, головне бачу брехунів наскрізь
Дую на вітер• 14 октября в 17:28
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Удалено администрацией...
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 17:30
Ответ дляДую на вітер
Удалено администрацией...
Дую на вітер• 14 октября в 17:34
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Удалено администрацией...
Не марнуватиму бльше час з інтелектуально обмеженими.
Просто побажаю вам залишитися на тому самому дні, де ви зараз знаходитеся) Вам там саме місце
Первая ласточка инфляции• 14 октября в 17:44
Ответ дляДую на вітер
У вас по Фрейду все, і 30 тисяч, і квартира в Харкові, і ваше дно...Всі свої проблеми тут викладаєте
До речі ви ж наче вчора в 16.20 попрощалися,щоб не марнувати час.Чи знов забули? Поганий знак така молода,в вже ...
Ще й стук-стук полюбляєте