Я пані прохана...• 13 февраля в 18:41

Халкідікі з 18 червня - ще холодне море? + Які екскурсії порадите?

Дякую!
Агент Пинкертона• 13 февраля в 18:44
Ви вже в Іспанію не їдете ? Греція на черзі?
Луноходик_Ик• 13 февраля в 18:49
18 червня я вже купалась в Хорватії і було норм, так що там точно буде добре
Харчовий тріль• 13 февраля в 18:50
Холодне для вас це скільки?
автор Я пані прохана... • 13 февраля в 18:52
Ответ дляХарчовий тріль
Холодне для вас це скільки?
просто цікавить, чи не буде де дурне рішення на ці дати, щоб комфортно у воді було
Кредитная• 13 февраля в 18:55
в Афины людалеко, но мы ездили. метеоры и гора олим
Кредитная• 13 февраля в 18:56
Ответ дляЛуноходик_Ик
зависит от погоды.....мне когда-то в Хорватии и в августе было холодно
Луноходик_Ик• 13 февраля в 19:17
Ответ дляКредитная
Та там завжди холодно)
Роза в вазі• 13 февраля в 20:07
Залежить від літа, мы приїхали колись 31.05 по 19.06, то вода спочатку була свіжа, а десь з 10 червня комфортна, хоча й людей стало більше, то до більше подобалось. Море офігенне, чомусь сталось, що га початку вода була більше солона, ніж потім
Mariia_touragent• 13 февраля в 20:13
Остання декада червня 2025, Халкідіки, відпочинок з дітьми. ’Море- неповторне, вода чиста як скло, колір неймовірний’-туристи залишились задоволеними. Цього року в планах повернутися також у червні і навіть раніше...

Взагалі, щодо комфортного температурного режиму : він у кожного свій, тому правильнішим буде опиратися на показники термометрів. Взяти за базу минулі сезони-роки, але і не вважати їх за правило-все залежить тільки від погоди, тому подивимось як буде цього року).

По екскурсіях. Універсальні варіанти і ТОП: Метеори, Олімп-Діон-Вергіна, Салоніки/Афіни. Далі-вже за потребами і по інтересах, з чого вибрати - є.
маминаБубочка• 14 февраля в 11:37
Ответ дляMariia_touragent

А де туристи саме відпочивали? Яке місце, що такий чудовий відгук про море?
Mariia_touragent• 14 февраля в 12:54
Ответ длямаминаБубочка
Конкретно цей відгук про Сітонію і пляж Лагомандра. А взагалі, Халкідіки це ’пляжний рай’ - грецький лідер по кількості пляжів з Блакитним прапором. Якщо є цікавість, дуже раджу просто погортати фото і огляди - краса!
маминаБубочка• 14 февраля в 13:09
Ответ дляMariia_touragent
Дякую за уточнену інформацію.
Mariia_touragent• 14 февраля в 14:38
Ответ длямаминаБубочка
Дякую за уточнену інформацію.
Нема за що)
Хлопаю ресницами• вчера в 12:38
На Халкидиках в конце мая уже купались. На экскурсию ездили водопад Эдеса, термальный источник в лесу Аридея, просто красивая природа, теплый бассейн в лесу. Нам понравилось