Латексне альтер ЕГО• 12 октября в 19:10
Повернулася в Україну в вересні
Все було добре з таким ентузіазмом. Своя квартира, чоловік.
Я морально була готова до обстрілів. Був останній обстріл по Києву, і пропало світло і вода. І мене накрила депресія, і почалося ось це пережовування в середині. Чи правильно я зробила?
Дитина дуже щаслива і щасливий що пішов тут в школу і не реагує на обстріли. А мене гризти зсередини все починає. Хоча в мене там перспективи не дуже, тягнути все самій при високій аренді.
Просто виговлрилася...
Пані з калабані• 13 октября в 17:47
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну я теж тривожна. В Німеччині у мене були свої тривоги. Треба взагалі боротися з тривогою, приймати препарати
Це зрозуміло. Але в ті дні, коли ми бували в Києві, і були обстріли, мій страх не порівняти з проблемам і переживаннями в Німеччині…
Спати я не буду, програма «тривога» буде головним моїм додатком на телефоні, я себе знаю(
Я не кажу, що це добре і правильно, просто у мене буде саме так.
Латексне альтер ЕГО
• 13 октября в 17:52
Ответ дляПані з калабані
Вам не треба тоді їхати. Просто з дитиною треба розмовляти тоді
Пані з калабані• 13 октября в 17:53
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Розмови я веду вже рік, і чоловік також. Вже все перепробували - ні і все