Латексне альтер ЕГО• 12 октября 2025

Повернулася в Україну в вересні

Все було добре з таким ентузіазмом. Своя квартира, чоловік.
Я морально була готова до обстрілів. Був останній обстріл по Києву, і пропало світло і вода. І мене накрила депресія, і почалося ось це пережовування в середині. Чи правильно я зробила?
Дитина дуже щаслива і щасливий що пішов тут в школу і не реагує на обстріли. А мене гризти зсередини все починає. Хоча в мене там перспективи не дуже, тягнути все самій при високій аренді.
Просто виговлрилася...
Майструю крила• 12 октября 2025
А як чоловік вас зустрів? Він радий, що ви повернулись. У минулих темах ви писали, що він хотів, щоб ви лишались у Німеччині.
тяжкаялюдина• 12 октября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дело не в этом, мы так же семьей могли жить и дома, семья всегда со мной
Но уровень жизни в Киеве вообще мне не ок, с этим обстрелами
у нас огромная страна вообще то.столица это не вся страна
Karina_B• 12 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
ТАКАЯ ж..па у нас что недвига уже польшу доганяет по ценам
в западных областях?
тяжкаялюдина• 12 октября 2025
Ответ дляKarina_B
в западных областях?
и там тоже и центр-недвига скоро как в польше будет
тяжкаялюдина• 12 октября 2025
Ответ дляМайструю крила
та там сдуреть можно в том немецком селе ну что там делать это ужас
Кружите меня,кружите• 12 октября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
З Німеччини, була з березня 22 по літо 23.
Мені з сином ще пощастило, що окупацію Херсону не зазнали.Як раз в Миколаїв приїхала до сестри в гості.А в Херсоні на той час батьки та чоловік лишилися.
У вас с собой загран были или выехали по внутреннему?
Я не чарівниця вам• 12 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Вже тут як тут
Матки унітази , повні парковки
Майструю крила• 12 октября 2025
Ну а з іншого боку, ви звільнили місце для того, кому справді потрібно, хто з прикордоння, хто лишився свого житла. Десь у всесвіті ви зрівняли баланс.
Вакцениро Вона• 12 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
то вы богатая .там же аренда космос и эти поездки.не проще ли домик за эти деньги прикупить?
я ж не в Німеччині, а в Румунї, оренда не дорожче Києва, і до Мико їхати 7-8 годин автобусом, допомоги ніякої нема, але і мізки ніхто не клює. Квартира і дача в пригороді у мене в моєму місті вже є, в інших районах України придбання не розглядаю, стрьомно. Навіть пів квартири без ремонту стоїть, ступор просто вкладати в стіни гроші, коли не відомо, на якій лінії фронту війна закінчиться.
І були б ви не жирна троляка, то це б прекрасно розуміли би
Десь так, але...• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви я будто мене описуєте. В Німеччині корида себе що дитина росте без батька, бо я вивезла. Тут корю через війну, що майбутнє в дитини забрала. Може це моя психіка така, якийсь періекціонізм, що я не вмію радуватися сьогоднішньому дню ні в Україні ні за кордоном. Навіть на морі була цього року, і там мене все напрягало
Я думаю, многие так. Всегда хочется принять правильное или лучшее решение.
И чем важнее это решение, тем больше терзаний.
И эта мыслительная жвачка мучала меня ночами.
Я поэтому даже спать не могла. Их-за проблем со сном, головных болей и тревожности пошла к неврологу. Она мне без особых проблем выписала АД.
Наверное, я бы и без них обошлась, но с ними я будто снова стала замечать жизнь вокруг себя. Просто радоваться тому, что близкие рядом, что обед вкусный, что листья падают или дождь идет.
А до этого я постоянно думала и проигрывала в голове самые худшие возможные сценарии жизни.
Например, что ребенок попадет под машину; что у меня или мужа обнаружат неизлечимую болезнь; что все умрут, а я останусь…
Уже у мужа моего стали сдавать нервы от моих слез и откровений.
автор Латексне альтер ЕГО • 12 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
странно у меня 2 деток и мы дома и никакое будущее я у них не забирала.они всем обеспечены в Украине счастливое детство и уже у каждого ребенка прекрасное жилье на будущее
Ну якщо ви кожному з дітей купили по квартирі то ми з вами різного класу люди. Ви скоріше відноситесь до тих як заробляють набагато більше ніж мали б в Європі і не готові жертвувати своїм матеріальним комфортом. Всі мої знайомі які в місяць мають від 3000 тис доларів ті і не рипалися з Києва.
рукиЖимолости• 12 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Ну, я написала всего лишь свой пример. Каждому свое. Жить и надеяться, что тебя не попрут из соцжилья, тоже такое себе. Язык надо дотягивать до С1 до норм работы, в реале таких единицы. На Советчице много) Да, есть те, кто прям молодец, но большинство чисто на ’повезет’ рассчитывает.
Ответ дляМайструю крила
Дуже радий. Прям на руках носить. Помагає по дому. Але ще рано про щось говорити, далі побачимо. Бо то може бути ейфорія
Русланка з гілки• 12 октября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Були звісно у всих загранпаспорта.Ми в мирний час по два рази на рік з Чорнобаївки ( аеропорт) до Туреччини літали.Останій раз в серпні 21 до Кемеру на 3- х за 19 тис в 3*, по горячій.Яке тоді прекрасне життя було
Ответ дляМайструю крила
Ні він завжди хотів щоб ми їхали назад. Я через це і нила. Бо він нас звав в небезпеку
Кусман Сиру• 12 октября 2025
Ответ дляА шо сталося?
это ж только начало...
Начало конца?
Кружите меня,кружите• 12 октября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Ну вы ж в гости к сестре ехали? А не в Турцию. Вы что всегда загран при себе носите?
МеняАЖтрусит• 12 октября 2025
Ответ дляKarina_B
В Европе тоже уже дроны летают, скоро начнут падать, дома разрушать, постройки разные
Ну вы сравнили, игрушечный минидрон с камерой и шахед со взрывчаткой
Karina_B• 12 октября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Столько шума было, что я подумала там конкретные дроны летают, а оказалось просто игрушки
Кусман Сиру• 12 октября 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вже тут як тут
Матки унітази , повні парковки
Шо з унітазами?
Русланка з гілки• 12 октября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Так, мене чоловік як ж.ой відчував, відправив в Миколаїв.Бо чутки ходили, кіпіш.Всі доки у мене були на руках, карти медичні, про щеплення у дитини, ноутбук, картка поповнена, накопичення в валюті, речі.Думали на місяць, два
Ответ дляДесь так, але...
Ви пишете, як будто мої мислі описуєте. Я така ж. Тривожність страшна. Вона була і до війни зараз гірше. В Німеччині теж не пройшла, там свої тривоги( типу захворіла, щас умру, а дитину куди, або пішла за продуктами, щас машина зіб´є я не вернусь, що буде дитина робити і т д і тп
МеняАЖтрусит• 12 октября 2025
Ответ дляKarina_B
Шум всем выгоден. Их для того и пускали, если и пускали
Так и как видео их никто не видел
А был ли мальчик
Меня много• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так а кто вам мешал работать?
Кружите меня,кружите• 12 октября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
А чего сАм не поехал с вами
Русланка з гілки• 12 октября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
А чего сАм не поехал с вами
Та я і сама вже не розумію чого його не вмовила.Він казав - квартира ,і тваринки, і батьки стареньки,і робота( лікар він).Це ж не надовго, посидиш поки там в Миколаєві, може місяць ,головне сина вивези на всяк випадок.А он як виявилося
Деметра-c3d4• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це я.
Ну тоді автор ви дійсно зробили помилку.
Розвідка Маші• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
2,5 роки була. Планка, це вже якщо щось фатальне станеться.
А виїхала в 22 році в грудні. Коли теж був блекаут. Я не знаю може в мене така реакція , бо зразу перенесло мене в 22 рік, в ці спогади
А ті, хто пережив ту зиму 22-23 рр. мають досвід, який став в нагоді цього разу. Фонарики всякі по всій квартири, води запаси, зарядну станцію або інвертор (як у нас).
Мені в п´ятницю теж страшно та неприємно було. Обстріл, потім без води та світла, але якось впорались. Для мене найгірше - без опалення бути, бо квартира холодна. Є навіть думки у січні виїхати з донькой на деякий час. А чоловік каже: ту зиму пережили, і цю переживемо, обягнеш ще одну фліску.
Творю чудеса• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так кричать кожну осінь, і не було нічого. Постійно це нагнітання і осінь, і літо, зима , кожен день щось пишуть. Постійно очікування апокаліпсису. То Безуглі, то Безморді, всі пишуть постійно. Я там була то теж читала. Вони не в попад нагнітають
Ну не знаю як де, а зима 22-23 була таки дуже не дуже. Потім трохи ніби легше було. Зараз хз, як воно має бути. Але цивільну інфраструктуру виносяться цілеспрямовано і ефективно. Є всі шанси опинитись ’за межею’, чому би й ні.
Леся Українка• 12 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мы тоже вернулись, больше года, к взрывам уже привыкла, мне пофиг отключения когда вижу довольного ребёнка а не в депрессии. Воду запас всегда держу, экофлоу есть, если конечно зимой какие-то сверх замерзания- готова поехать за границу, но пока такого не было.
И мне дома спокойней. Даже с шахедами.