Пліснявілий сир• Изменено 12 октября 2025

Це ж ще так довго мерзнути в квартирах( В кого центр. опалення, як грітись?

В кого власний котел вже часто включили, бо холодно, а чекати до 1 листопада, це складно
Да будет так• 12 октября 2025
Обігрівач, грілка на ніч, і під плюшеве кігурумі тоненький кашеміровий лонг вдягла. Працюю з дому, то в пуховику за компом сиділа сьогодні🥶
Elena-eedc• 12 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Плюшеву піжамку вдягнула і все.
Никогда не пользовалась пижамами (ну може в пять лет, но я не помню), а за эти годы накупила для всех и друзья надарили, складывать негде - никогда не думала, что очень удобная штука, тёплая и намного лушше спортивных штанов или халата.
Бачу_майбутнє• 12 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
купіть собі звичайний масляний обігрівач Термія вітчизняного виробництва у вигляді батареї на колесиках, можна обрати кількість секцій, в нього найменший режим - 0,5 кВт при чому він з термостатом, як нагріє до бажаної температури - вимикається, в мене такий на 12 секцій бо забрала з виробництва свого, колись мені таких три Термії гріли цех 100м2 який взагалі не опалювався й ніхто не мерз навіть коли -20 було на вулиці

купіть на 1-2 секції то й по електриці не буде задорого, бо вам одній холодно, а решта має за це платити? піжами теплі є, одяг, не чули?
Якщо для вас сплатити опалення задорого, то шукайте іншу роботу (поки ті, що мерзнуть підуть за обігрівачами), бо його реальна ціна, це та що зараз, але помножена на 3.
Точная копия плова• 12 октября 2025
У нас ноомально в квартире. Я считаю правильным экономить во время войны.

Одевайтесь теплее. Обогревайтесь нагревателем или кондиционером.
Закрывайте все двери в квартире, так тепло будет концентрироваться.

Зашторивайте окна шторами намночь, чтобы тепло не уходило. И открывайте днём, когда солнечно, чтоб нагреть их.

Завесьте одеялами окна и двери. Ну это, если совсем дубак.
Научительница• 12 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка

Хтось із вас бреше, або ви, або чат.
Я схильна довіряти чату.
Уточніть розміри цеху та теплоізоляцію. І період, протягом якого ви гріли в -20. Тариф комерційний?
Навіть цікаво.
Точная копия плова• 12 октября 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Я люблю тепло, 20 ніби не холодно але сиро в квартирі
Сырость нужно прогревать и высушивать.
Elena-eedc• 12 октября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Мені це так подобається( У кого котел, немає обмежень і газ не треба економити. В багатоповерхівках це вирішує кабмін, бо газу мало. Зла не хватає. Я розумію, що ті люді, які це приймають живуть в приватних будинках(
Котёл без электричества не работает. Им всем нужен накопитель типа автомобильного аккумулятора. Мы после каждого отключения света неслись за три квартала к старикам, родителям друзей, и проверяли газ - переключили ли правильно этот акк; бо они мёрзнут и форточки закрывают.
Бачу_майбутнє• 12 октября 2025
Ответ дляElena-eedc
Сейчас есть электричество. Моя тетя в пригороде топит с 1.10.
Elena-eedc• 12 октября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Мои (не мои, а родители кумовьёв) топят с янв по декабрь, хз почему, я умираю в доме у них от жары, они мёрзнут. Я писала про отключения (тьху, тьху).
Ms. Доброта• 12 октября 2025
Я не проти, трохи більше 2 тижднів залишилося потерпіти. Квартира сонячна, в офісі холодно, але гріємось кондиціонером.
Стопясят раз обсуждала• 12 октября 2025
Ответ дляБува і таке
А скільки ж у вас в квартирі що ви мерзнете? У мене 22. Нащо то опалення раніше
У мене 24, а у тата 13. Я краще вікна відкрию і регулятор прикрасу, а люди хай гріються. Я не уявляю +13 в квартирі
Люблю_смаколики• 28 октября 2025
Мне не холодно, в квартире +20
Ещё ни разу ничего для обогрева не включала