База_птеродактилей• 12 октября в 21:27
40 тыс гр на еду на семью из 3 человек? Ведрами жрать надо уметь
Ужас,деньги на унитаз
Мамина квіточка• 12 октября в 21:29
Маня, не рахуй чужі гроші. Їжа та вода це здоровʼя. Потім більше можна віддати. Не всі згодні аби просто пузо набити чимось.
Оце потужно• 12 октября в 21:30
Ответ дляМіняйловна
А чого відрами, просто різноманітне і якісне харчування.
та ладно вам,у меня тоже ризноманитне на 2,но больше 18000 мі не наедаем,фруктов и овощей поедаем десятками кг
Гарні диньки• 12 октября в 21:30
Помню, я написала, что у нас такая сумма, так возмущались, что я лохыну покупаю)
Щепотка_совести• 12 октября в 21:31
Так буженина вже по 900 гривен і вище, варена смачна ковбаса вже більше 700, сири по 1000, молоко по 50, вершки по 200, яйця майже 80, морозиво 50+, ряжанка і кефір 80+ тощо
Щепотка_совести• 12 октября в 21:32
Ответ дляГарні диньки
А дехто апельсини і банани влітку, то взагалі жах
А я кумедна• 12 октября в 21:32
А я только мечтаю так жить, разнообразное питание и не только самой готовить
У нас доход на семью 3 чел.даже ниже 40 тыс
Тро Нью-Йорку• 12 октября в 21:35
Польща. 30 тисяч. Їмо і червону рибу, і овочі фрукти постійно. Мясо, пельмені. Ні а чому собі не відмовляємо
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:37
Ответ дляОце потужно
Это и так много на двоих я вам скажу
Міняйловна• 12 октября в 21:37
Ответ дляОце потужно
А ми легко можемо (2 дорослих +підліток), стейки з яловичини, щупальця восьминога, дорадо, креветки, сири різні, горіхи (фісташки, мигдаль), а якщо суші в Егерзунді замовити пару разів на місяць, то і не вкладемося.
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:38
Ответ дляКопирайторша
Не відрами а нормально повноцінно харчуватися
Химией с доставкой еды на дом ага
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:38
Ответ дляЩепотка_совести
Где это такие цены
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:39
Ответ дляА я кумедна
И не умерли и не голодные.При своем жилье это нормально
Стигла полуниця• 12 октября в 21:40
Ну это немного больше тысячи в день, если питаться каждый день в кафе или заказывать суши, то здесь и вёдер не надо😁
Непонятно• 12 октября в 21:40
Ответ дляЩепотка_совести
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
Буженіна, то взагалі вирубила... ви не здатні шмат м´яса запекти? Чи ряжанку дома стопити? Буде вам м´ясо за 300 і 3 літри ряжанки за 100.
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:40
Ответ дляСтигла полуниця
А я о чем.На всякую ерунду и пищевой мусор деньги выбрасывают
Щепотка_совести• 12 октября в 21:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
Где это такие цены
Ви в магазин не ходите чи як?
Комусь ви пишете, що багато витрачають.
А що їсте і готуєте ви особисто?
Уважно почитаю ваш раціон і ціни на продукти.
Прчинайте, будь ласка!
Комусь ви пишете, що багато витрачають.
А що їсте і готуєте ви особисто?
Прчинайте, будь ласка!
База_птеродактилей
• 12 октября в 21:41
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
А я кумедна• 12 октября в 21:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
Сколько для вас приемлемо тратить в месяц на еду на 3-х?
Оце потужно• 12 октября в 21:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
Это и так много на двоих я вам скажу
согласна
Відірву та викину• 12 октября в 21:42
Ответ дляЩепотка_совести
Це з яких магазинів такі ціни?
Оце потужно• 12 октября в 21:42
Ответ дляМіняйловна
суши идут отдельнім бюджетом
Стигла полуниця• 12 октября в 21:43
Ответ дляБаза_птеродактилей
Какой мусор? Поесть в кафе нормальный обед или ужин? Или суши это мусор? Мусор это всякие пиццы, макдональдсы, хот-доги, пельмени с варениками, вот это мусор, а поесть нормального мяса с гарниром и хорошим салатиком например - это норм
Щепотка_совести• 12 октября в 21:43
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
А ще можна взяти шмат сиру за 200 гривен кг і перетворити його на сир з благородною пліснявою.
А з відра винограду начавити ногами сік, буде дітям, а те що не доп´ють перетворити можна у вино.