Триндичіха Байрактар• 13 октября в 10:58

Як жінці підготуватися до старіння

Імунолог Марина Ар’яєва розповіла про процеси старіння в чоловічому і жіночому тілі.

Спеціалістка пояснила: першою ознакою початку старіння жіночого організму виступають порушення регулярності менструального циклу, а потім його припинення. Це виступає ознакою припинення оновлень ендометрія матки.

Як правило, ці процеси починаються при досягненні 47 років. Спостерігаються зміни і шкірних покривів: вони грубіють, стоншуються, відзначається прискорена поява зморшок.

Крім цього, в період клімаксу, основної шкоди наноситься всій ендокринній системі. Під “удар” потрапляють гіпоталамус, гіпофіз, підшлункова, щитовидна/паращитовидні залози, наднирники і яєчники.

“Тому жінкам з віком важливо стежити за рівнем гормонів. Для цього потрібно здавати аналіз на гормони, спостерігатися у ендокринолога і гінеколога. І починати піклуватися про це краще змолоду!”,- порадила лікарка.

Крім того, вона закликала відмовитися від переїдання, вживання алкоголю і куріння, так як ці звички роблять істотний вплив на наближення старіння.
Ева-8c77• 13 октября в 11:02
правильное питание, легкий спорт,бады
candy07• 13 октября в 11:02
Як вас заблокувати, щоб ваші теми не бачити?
Я зрозуміла... ви мені нагадуєте анімований смайл, який лопатою гамно накидає на вентилятор
автор Триндичіха Байрактар • 13 октября в 11:02
Ответ дляcandy07
Пойду повешусь
Дресса• 13 октября в 11:03
Для чого ці прописні істини? І чому ви постите поради імунолога? Це взагалі фуфло-лікар.
Мені якраз 47. Зовсім необовязково починається все з порушення циклу. В мене першими прийшли приливи та порушення сну. Цикл як годинник працює
Светика• 13 октября в 11:09
О, она теперь врач🤣
И как всегда много текста ни о чем.
Fashion_besties• 13 октября в 11:37
Ответ дляДресса
А як відчуваються ці приливи, типу кидає в жар?
Incol• 13 октября в 11:40
Ответ дляСветика
О, она теперь врач🤣
И как всегда много текста ни о чем.
Сьогодні тематика ’різні теми’ або всьом на свєтє.