как тебе такое илон маск• 13 октября 2025
Как купить гидазепам без рецепта? Через онлайн не дали.
Чи вже не можливо купити його без рецепту?
А поговорить?• 26 ноября 2025
Дівчата, мені подовжили рецепт на гідазепам, вже со свіжими датами, кому треба, пишіть, прийшлю ❤️
lisica8300• 14 декабря 2025
Ответ дляА поговорить?
Добрий день! Можна мені, будь ласка? Sulimvv51@ukr.net
А поговорить?• 14 декабря 2025
Ответ дляlisica8300
Прислала🌹
Мона_Лиса• 15 декабря 2025
Ответ дляА поговорить?
Добрий день. Ще можна рецепт на гідазепам?) Тільки знайшла тему(
А поговорить?• 15 декабря 2025
Ответ дляМона_Лиса
Вітаю) Звісно можно, відкрийтеся, чи напишіть пошту, я пришлю 🌹
Мона_Лиса• 15 декабря 2025
Ответ дляА поговорить?
alenavetrova135@gmail.com
Дуже дякую!
А поговорить?• 15 декабря 2025
Ответ дляМона_Лиса
alenavetrova135@gmail.com
Дуже дякую!
Відправила ❤️
Мона_Лиса• 15 декабря 2025
Ответ дляА поговорить?
Відправила ❤️
Так є, дякую ❤️ А я думала наразі тільки електронні рецепти виписують, такі ще теж приймають? Бо чомусь в аптеці питали номер рецепту
А поговорить?• 15 декабря 2025
Ответ дляМона_Лиса
Це мені виписали такий, з приватної клініки. Я показую з тел і все норм
Ку ка ку ка ку• 05 января в 22:36
Ответ дляА поговорить?
Я вам в личные писала,
Если ещё можно, пришлите пожалуйста рецепт
Пс: недавно заказывала онлайн, забирала сестра; фармацевт попросила рецепто, а сестра типа начала искать его в сумке, а та сказали ладно, не ищите. Человеческий фактор 🤷♀️