Бабка_в_кедах• 13 октября в 14:00
В чому бачите жіноче щастя, цінності?
Потрапила на очі така ось стаття, що жінки відмвляються від традиційних цінностей і в 2030 45% будуть без дітей та чоловіків.
Я вважаєте чи вірно йде розвиток? В чому справжнє ціноче щастя для вас?
Якщо суспільного тиску не буде чи створювали б ви сім´ю, народжували дітей? І як зараз в вашому житті? Чи необхідність створити сім´ю випливає з того, що вдвох легше фінансово?
Опитування тае прибилизне, можн обирати кілька варіантів
Результат:
вже голосів:
40 (22.86%)
щастя в дітях - діти є
28 (16%)
мати коханого - в стосунках
27 (15.43%)
щастя в самореалізації - ОК
25 (14.29%)
фін. забезпеченності - все ОК
17 (9.71%)
фін. забезпеченності - мало
13 (7.43%)
щастя в свободі - самотня
11 (6.29%)
щастя в свободі - в стосунках
7 (4%)
щастя в самореалізації - немає
5 (2.86%)
щастя мати коханого - самотня
2 (1.14%)
щастя в дітях - дітей немає
Бабка_в_кедах
• 13 октября в 14:41
Ответ дляСало не люблю
Скажу о себе,
с 15 до 35 - вообще не хотела детей,
работа, учеба, еще работа, еще учеба, много путешествий, разные страны,
несколько отношений. Самореализация.
В 38-40 - вышла замуж, родила двух чудесных деток,
работу не забросила, учусь новому, у меня есть няни, помощницы по дому, чудесный муж. Вообщем я счастлива))
с 15 до 35 - вообще не хотела детей,
несколько отношений. Самореализация.
Це супер. Тобто, Ви реалізувалися в усьому)
Летала_НаМетле• 13 октября в 14:48
Мне не нужен мужчина. У меня есть ребенок, мне достаточно этого. Он уже вырос если что. Не представляю себя в отношениях, отвыкла, не хочу терпеть кого-то рядом и за ним ухаживать. Был печальный опыт, возможно повлияло
Кукусики• 13 октября в 14:51
Для мене однозначно це здоровʼя, свобода, гроші, які її дають
35, відносини є, але не те що заміж, навіть проживати разом не хочу, дітей теж
Тиск суспільства безумовно відчувається
Багато чую (від старшого покоління особливо) безапеляційне «от коли народиш…», «от як вийдеш заміж…», так, як ніби це невідворотна і обовʼязкова програма. Хто вам сказав, що я взагалі збираюся народжувати і йти заміж?
Тиск суспільства безумовно відчувається
Сусідка знизу• 13 октября в 14:58
Ответ дляЛетала_НаМетле
Согласна. Не понимаю вообще зачем нужен мужчина.
Силиконочка• 13 октября в 14:59
Деньги, здоровье, свобода, партнер или друг, дети не нужны. Одиночества , которое с ребенком испытываю, не передать. Для меня дети -это мир рухнул.
Силиконочка• 13 октября в 15:03
Ответ дляСусідка знизу
не понимаю зачем дети.
Силиконочка• 13 октября в 15:05
Ответ дляЛетала_НаМетле
а друзья есть?
Сусідка знизу• 13 октября в 15:06
Ответ дляСиликоночка
не понимаю зачем дети.
Каждому свое. Я не смогу терпеть возле себя постороннего человека.
Силиконочка• 13 октября в 15:12
Ответ дляСусідка знизу
лучше вообще одной и без мужчин , без детей.
Сусідка знизу• 13 октября в 15:15
Ответ дляСиликоночка
Все к этому идет.
Но я рада, что у меня есть сын. А вот мужчина не нужен. Деньги зарабатываю, увлечения есть. Интим не нужен.
Какая функция мужчины в моей жизни не понимаю.
У меня от них только проблемы появляются.
Роздратована шкіра• 13 октября в 15:26
Ответ дляСусідка знизу
Все к этому идет.
Капец .. а горящі захоплені погляди? Компліменти? Підтримка рідноі людини? Разом планувать/ вирішувать? Обійми/поцілунки/секс?
Ви як робот бездушний і беземоційний. Людині потрібна людина
Сусідка знизу• 13 октября в 15:29
Ответ дляРоздратована шкіра
Я 15 лет была замужем.
Ну и далеко не у всех получается найти такие отношения как вы описываете.
Юпитерная• 13 октября в 15:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
Правило ’Нужно выйти замуж’ ?
А предлагают?
Юпитерная• 13 октября в 15:44
Ответ дляБабка_в_кедах
Типу прийнято вийти заміж та народити хоча б 1 дитину.
Якщо тобі 30 і ти не заміжня і не маєш дітей - засмучено цокають, все житття не вдалося, бо якась ненормальна. Зараз цього стало менше, мені здається, але тим не менш.
30 это ещё не возраст
Юпитерная• 13 октября в 15:46
Ответ дляСиликоночка
не понимаю зачем дети.
💯 в 18 лет это чужой человек с тобой в квартире, лоб или кобыла
Силиконочка• 13 октября в 15:50
Ответ дляРоздратована шкіра
это где такое бывает? в конфетно -букетном, да и то не у всех и не всегда. думаете ,каждой женщине достается хороший мужчина? это подарок судьбы, исключение.
Роздратована шкіра• 13 октября в 15:51
Ответ дляСусідка знизу
Я 15 лет была замужем.
Так не всі справляються з труднощами і закриваються в собі тіпа одній бути простіше. Травмовані неудачами. Але геніальна задумка всесвіту пізнати дзен, смисл і радість життя тільки будучи в парі. І ніякі гроші не дають таких емоцій
Силиконочка• 13 октября в 15:51
Ответ дляЮпитерная
если повезет,то будет о чем поговорить и вместе время проводить. а то еще и драться будет, командовать. Родителям от взрослых детей достается еще как.
Сусідка знизу• 13 октября в 15:53
Ответ дляРоздратована шкіра
Я познала дзен, будучи одна. И да, я наконец-то счастлива.
Силиконочка• 13 октября в 15:54
Ответ дляРоздратована шкіра
ну есть откровенно некрасивые люди, какой у них дзен? кому нужна их душа? вы только в начале пути что ли? молодая?
Роздратована шкіра• 13 октября в 15:56
Ответ дляСиликоночка
Ні це не подарунок долі і не судьба
Просто інші люди знають, вміють більше ніж ви, або мають бажання взнати і розвиватися, а не кидати все напівдорозі. Сімʼя це такий самий проект як робота, де треба докладати зусиль, щоб досягти успіху.
Силиконочка• 13 октября в 15:56
Ответ дляРоздратована шкіра
Ні це не подарунок долі і не судьба
насмешили. что тут за манера такая, писать так, как будто вы знаете о моем опыте и моих вкладах в семью. проект по времени сколько занимает, сколько нужно ждать успеха?
Силиконочка• 13 октября в 15:59
Ответ дляРоздратована шкіра
Ні це не подарунок долі і не судьба
есть люди не семейные, эгоисты, манипуляторы, тут не вкладываться нужно, а бежать. вы какую то чушь от осознаных пишите. как хиппи.
Роздратована шкіра• 13 октября в 16:00
Ответ дляСиликоночка
Краса з щастям і успіхом взагалі ніяк не повʼязані)
Це всього лиш 1 параметр
Як часто чоловіки йдуть до простушки, бо вона дає ім більше тепла. А красавіца жена як холодна королева і все сама сама.
Це всього лиш 1 параметр
Сусідка знизу• 13 октября в 16:02
Ответ дляСиликоночка
Более того, я еще ни от одной подруги не слышала как она безумно счастлива в браке. Но картинка может быть красивая.
Роздратована шкіра• 13 октября в 16:04
Ответ дляСиликоночка
Нічого лічного не говорила😉
Але це перекладення відповідальності на тіпа долю, а не себе
Чому у одних виходить заробляти гроші, а у інших ні?
Чому одні вміють будувати стосунки, а інші ні?
Силиконочка• 13 октября в 16:06
Ответ дляРоздратована шкіра
Це всього лиш 1 параметр
есть люди и хотят семью и люди нормальные, но бывают критически некрасивые люди. и часто поздно находят пару, кто уж согласен, как то живут. но это не про любовь, больше смирение с судьбой. родить нужно, продолжить род.
Роздратована шкіра• 13 октября в 16:06
Ответ дляСиликоночка
Не обирайте таких
Чому таких обираєте? Чому потакаєте іх егоізму? Чому ведетесь на маніпуляціі?
Юпитерная• 13 октября в 16:08
Ответ дляСиликоночка
Это точно, а ещё дети убивают своих родителей, потому что достали