Соня-сонятко• 13 октября в 14:27
Дітям по інвалідності чи були виплати з вересня?
Ми з вересня не отримуємо вже нічого
Бабка-ежика• 13 октября в 14:46
Дыра в бюджете, пенсию даже задерживают. Чем дальше в лес, тем больше дров
Мне даже потужну зымову пидтрымку не дали, тыщу гривен, подавала заявку в 20 числая января, сказали нет денег
Психологічка• 13 октября в 14:49
так, ще 4 числа прийшли. в нас ще є троє пенсіонерів - теж все вчасно дали.
Соня-сонятко
• 13 октября в 15:02
Ответ дляНиф_ниф
Мені в цьому місяці немає ще.
У вас інвалідність до 18 років?
Так
Ниф_ниф• 13 октября в 17:06
Ответ дляСоня-сонятко
Так
Спробуйте в пенсійний, якщовийде додзвонитись. Я пишу у ФБ під їх постами. Поки нуль відповіді. Можна ще на сайті пенсійного у розділі Мої звернення написати
Дістав вже цей бардак