Дама с заначкой• 13 октября 2025

Сколько ещё я буду ходить одинокая незамужняя в спортивном костюме?

У вас почти у всех тут штаны в доме есть, везет вам...
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляніколи такого не було
У вас кот🐈‍⬛ есть?
Пока ещё нет, но видимо уже пора заводить)))
Пусин Кукин• 13 октября 2025
Ответ дляГлаголиця
замужние тоже ходят в спортивном костюме)
я у плюшевій піжамці в мене колекція)
Анонім-ка• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Умовні не закривають, тому я і одинока у спортивному костюмі)
Може ви вільна і незалежна?
Глаголиця• 13 октября 2025
Ответ дляПусин Кукин
я у плюшевій піжамці в мене колекція)
по улице?)
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляАнонім-ка
Може ви вільна і незалежна?
Так і є) Але іноді хочется гідного чоловіка поруч, а не аби що. А таких нажаль немає...
побольшомусекретику• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Автор ви любите коли вам хтось хропить в вухо? Так що коовать гуде.
А вам раночком на роботу? І це кожну ніч
А ще не д-й б-г температура 37,2, це ж вночі доведеться чергувати з гарячим чаєм та рушником)
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А де вони вас можуть знайти?
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
А де вони вас можуть знайти?
Там же де і всіх інших, у житті) Сайти знайомств не використовую, бо там одні телепні)
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
В мого чоловіка ще й бруксизм був.
Хтось каже це можна пережити.
А я вже як зомбі ходила.
Йому всього лиш ботокс кольнути в жувальні м´язи. І я могла б спати.
Але справжній мужик на те й справжній. Має хропіти пердіти в зубам. Скреготати.
Пішла.
Бо таких моментів коли доброму в люблячому похій на тебе перевалило за критичну масу.
ніколи такого не було• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Парочку 🐈‍⬛🐈
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ну в яких місцях ви буваєте? Вас якій сфері працюєте? Яке хоббі?
Бо вчительці що з роботи в атб і додому світить лиш охоронець атб
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Парочку 🐈‍⬛🐈
Не, сразу штуки 4-5)) чтоб вайб был соответствующий))
Марфа Українівна• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Купите беруши))
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Купите беруши))
Ви чуєте. Кровать вібрує
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Купите беруши))
І ще питання. А чому чоловіки не звертаються до лікаря, не шукають проблему? Не вирішують її?
Чому жінка має беруші купити?
Кров з молоком• 13 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А если любимый муж без штанов все делает, рассказывать?
По данным Всемирной организации здравоохранения, каждые 10 минут одна женщина погибает от рук своего партнёра или другого члена семьи.
Ваш просто исключение)
ніколи такого не було• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Без опыта вы не потянете столько)))
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Як ви з коштами збираєтесь подорожувати?
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Це був жарт, якось котів не хочется якщо чесно)) Але і подорожувати не хочу також, хіба що по Україні. Від европ тошнить.
Мадам Тю-лю-лю• 13 октября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Любов не факт),секс точно буде)),забота точно не факт)), приятное времяпровождение тоже не факт що це буде приятно)
Секс не факт, у нас в шлюбі його немає, бо чоловік ненавидить секс, йому лінь і не стоїть
Налитое яблочко• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Никогда не пойму, как могут не нравиться коты, зато нравятся мужики.
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Мне нравятся коты, и они у меня были раньше, потом поумирали/убежали. Больше пока не хочу.
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Так а де ви плануєте познайомитись з чоловіком? Навряд чи він знайде вас. У вашій зачиненій квартирі
Марфа Українівна• 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Чому жінка має беруші купити?
Так сделайте, чтобы ваш муж купил вам беруши))
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Я не знаю где если честно, на улице разве что. Подруга ежедневно куда-то ходит, куча мероприятий у неё, кафе, кино, и тд, ведёт активно свои страницы, очень хочет замуж. Но все это бестолку. А я так как она не хочу и не могу. Хочу чтобы на меня просто свалился с неба)
Значит мне остаются таки одни коты...)))
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
А що ви зробили для того щоб ваш чоловік вас не бив
Не танцую- но пою• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А! Повірте. З великою вірогідністю ви так чоловіка не зустрінете.
Звісно ходити в спортзал виключно з метою познайомитись теж так собі заннятя.
Але якщо наприклад у вас буде спорт, подорожі компаніями, робоче місце відповідне.
То шанси зростатимуть.
Я певний період часу була відповідальною за військовий облік. І до тцк ходила як на роботу.
Там просто клондайк з мужиків
Ниф_ниф• 13 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
потому что он у вас с пробегом -1896)))...шучу..супер что есть еще такие
автор Дама с заначкой • 13 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
То шанси зростатимуть.
Там просто клондайк з мужиків
Так ви свого чоловіка у тцк знайшли?)
Ниф_ниф• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
це ж вашы слова ’Любовь, секс, забота, приятное времяпровождение.’-это как раз а СЗ