Молчунья• 13 октября 2025
Яке планування кухні обрати?
Це кухня-вітальня. Приблизне планування також додаю. Не хочу колону біля дивану тільки тому, щоб не не мати проблем з розлитими супами на дивані (дитина користується мікрохвильовою самостійно). Переносити диван не варіант. У варіантах без колони треба десь ставити мікрохвильову на столешню (можливо, у куті зліва від мийки)
Живемо удвох, тому розглядаю посудомийку 45см( але тоді між мийкою та плитою буде тільки 55 см) Для ложок/виделок в мене має бути прихований ящик збоку від плити. Переживаю, що 90 см може бути завеликий ящик,а 60 замалий))
Поділіться своїми думками/досвідом, будь ласка.
Результат:
вже голосів:
14 (63.64%)
з колоною
4 (18.18%)
без колони - ПМ 45 + ящик 90
4 (18.18%)
без колони - ПМ 60 + ящик 60см
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляДля драки
спасибо за ракурс фото - очень удобно для глаз
Норм нік для пасивно-агресивного коментаря) коли я їх крутила, вони виходили маленькі.
Для драки• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
молчите лучше
судя по вашему нику
cTpawHoegeJIo• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Имеется ввиду что боком все)
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Имеется ввиду что боком все)
Та я зрозуміла, коли розгортала на 90ʼ, креслення ставали маленькими.
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Помогу Вам) Тут нету наклона головой)
Дякую!
cTpawHoegeJIo• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Переживаю, що на диван може забруднитися. Він плотно до колони.
А Вы сами проектировали ? Какая глубина кухни, есть немного другой вариант если с размерами получится
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Автор, подумайте, может, холодильник в угол засунуть. У двери мне не нра
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
62 см зі столешнєю
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Від чого?
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
62 см зі столешнєю
Як у вас вийшло 62 см? Стандартна глибина столешні 60 см, її під фартук плитки заганяють
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Нема де ставити чайник/тостер та готувати. І я планую сайд бай сайд. Крім того, з кімнати підійти, налити водички швидко - зручно. В мене зараз холодильник біля столу, дуже подобається.
cTpawHoegeJIo• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
62 см зі столешнєю
Попробуйте шкаф переместить в левую часть кухни. Тем самым если что разливаться будет так на открытом месте. В углу делайте мойку на угловом шкафе. Справа будет длинная поверхность и плиту сможете поставить между шкафами
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Це Леруа, там 62
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Від чого?
Від того, що нагрівається у мікрохвильовій. Теоретично від духовки також може бути, коли що достаєш і воно може бризкати.
Удальонка• 13 октября 2025
Ответ дляТочноБудет
З колоною. Бо це зручно
Там плита буде біля колони, таке собі.
Удальонка• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Навіть на 2х членів родини?
Нас 3, пмм 45 см, вистачає.
База_птеродактилей• 13 октября 2025
Колонна и пмм 60 см. Вместе с колонной можно встроить холодильник, будет современно. У меня одной стеной колонна, холодильник, морозильник, очень удобно.
Молчунья
• 13 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Там від столешні буде ще 20 см, мийка туди не стане. Думала в той кут весь візуальний шум запхати. А так будуть два відрізки по 60, на які ще треба поставити техніку. Що скажете?
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Нащо вам той сайд-бай-сайд? Звичайний зручніше
Водички не зручніше, бо спочатку треба чашку взяти в шафці
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Вы, простите, посуду дома сами моете или жена за Вас это делает?Никаких угловых моек. Это самый писец, который только может быть
Добра, коли сита!• 13 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Техніка в куті норм варік. Я мрію, щоб її ще й закрити чимось можна було