Тундиринда• 14 октября 2025

Маю дитину з РАС… іноді просто не можу дихати

Не для жалості, просто хочеться виговоритись.
Маю дитину з аутизмом. Ми багато працюємо, стараємось, але є дні, коли всередині така втома, що навіть дихати важко.
Люблю свою дитину більше за все, але іноді здається, що світ не розуміє, як це — жити постійно “в напрузі”.
Може, тут є мами, які теж проходять через це? Як ви знаходите сили, коли здається, що більше не можеш?
Намакушка• 14 октября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дівчата, чому народжується так багато таких діток останній час?
Просто не діагностували раніше.
Як то кажуть (грубо) : ’раніше в кожному класі було кілька єбаньків, а зараз - аутисти’. Ще раз, це грубо, але так і є. Кого такими вважали, зараз я розумію, що то рас і був.
Зубная фея• 14 октября 2025
Ответ дляdiablo12
У меня соседка украинка здесь, в Польше, с ребёнком 4 года с лёгкой степенью аутизма, часто кричала на него после 12 ночи, не могла уложить спать, он гуляет до 2 по не словам и сделать ничего невозможно, кричит иногда и днем, слышно через стену, говорит я уже не вывожу. Мужа нет. Недавно отдала его в сад интеграционный, говорит я уже 2 недели живу. Мол такой подход к подобным детям, с такой любовью и специальным подходом к таким детям, вошёл в режим, раньше днем не спал вообще, теперь спит, стал раньше вечером засыпать, водит его ещё после сала на интеграцию.и начала мол пить ад, перестали волосы выпадать и жкзема на теле вся прошла, раньше чесалась безумно.
Я к тому, что когда государство помогает маме гораздо легче с ребёнком, особенно с особенным. Это один человек вынести не может. Она оформила к тому же пенсию и она нормально помогает думаю.
А в Україні зараз таких діток у звичайні класи садять, до інших нормотипових. У мене двоє з особливими освітніми потребами зараз, є асистент, але це для учителя, не для дітей окремо. І +30 інших. Уявіть обстановку.
Гомосноб• 14 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну вчиться вона добре, відмінниця, хоч і не любить, треба вмовляти… заставляти вчитись. А любить малювати.. досить талановито, грати в компʼютерні ігри, спілкуватись онлайн… купа онлайн друзів, слухає музику, любить їздити на велосипеді, спорт не любить, їй 14 років зараз, підлітковий вік накладається на свій аутизм, весело нам)
у вас ще дуже класний варіант
видно інтелект високий. Що можна не напружуватися над завданнями
А то коли і не любиш, і не можеш...
І немає нормального спілкування, вагон хобі, які ні до чого не призводять, бо треба ж заставити себе)
Куда ж без меня• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
А когда видно какая степень?
Если ваш ребёнок может с вами нормально поговорить, вы сорвали Джек- пот
Чумацький Шлях• 14 октября 2025
Ответ дляРоза в вазі
5 часов штука при том, что средняя зп 20 штук в месяц...
были б деньги- многих бы проблем не было
Это очень небольшая цена. В Польше, к примеру, няня обычному ребенку 300 гривен час.
Кидстаффовна• 14 октября 2025
Як раз сьогодні бачила об´яву для вас, ви з Києва?
diablo12• 14 октября 2025
Ответ дляЗубная фея
Я вам рассказываю по опыту насколько здесь другое отношение к детям, как в Украине воспитывают и в саду и в школе, я увидела, не дай Бог. В Польше у нам в группе мальчик, который вообще часто неадекватно себя вёл, с отклонениями явно, воспитатели его так как то окружали заботой и любовью, я в шоке была от того, что он то на коленях у одной сидит на утренниках, то одна с ним специально занимается. 2 воспитателя, и няня в день. Конечно с таким вниманием и подходом особенным ребёнку будет лучше, а у нас как всегда:’вас много а я одна, це ваши дити’ и т.д. вообщем система образования в Польше на голову выше, чем у нас, здесь вообще не кричат на детей, никто. Это не принято
Заздрість то погано• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Моїй донечці Насті 4 роки. Народилась вона дуже важко — після пологів місяць лежала в реанімації: була внутрішньоутробна інфекція, сепсис, пневмонія, ентероколіт… Тоді лікарі просто боролись за її життя.

Зараз нам ставлять аутизм. Настя має слова, потроху розуміє мову, сама їсть, але ще не проситься в туалет. Є труднощі з увагою, не завжди розуміє звернення, але ми щодня працюємо — ходимо на АВА і до дефектолога,СІ.
Какие отношения с мужем?
Вам на постоянной основе нужен психолог, именно Вам! Если есть средства, я знаю даже в Днепре не дорогих. В плане цены есть варианты. Или попробуйте просить у гос, через психиатра. А если назначать таблетки, то и таблетки. Это я про Вас!
Кофр для ноги• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну вибірковість є нормою при аспергера
З часом буде краще
Потерпіть
Не вибірковість.
Він сам ложку в руки не бере. Годую і він зупиняє на пів порції бо рвати хоче, рефлекс ковтати не йде. Тобто кормлю з ложки і читаю книгую, чи пазл складаючи інакше не їсть, потім бігає плаче я голодний. А їсти не хоче. Як я змучилась
Кофр для ноги• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви точно нічого не знаєте про аутизм і спектр. Не радіють діти від змін, тому що багато хто в шаблонах с дитинства.
Так. Додому піти іншою прогулкою з парку, 100 м скоротити і це буде істерика 2 години
Кофр для ноги• 14 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я няня ребенка с рас,беру 200 грн в час,автор,найдите няню для разгрузки.Видя,как живет семья,с уверенностью могу сказать,что нужен либо сад ,либо школа,либо няня,либо бабушка.Иначе и папа с мамой сьедут с катушек
Да. Читаю , что муж помогает и плачу. Я одна. Совсем одна с ним и постоянно мечтаю, чтоб дрон или ракета нас убила, не могу больше мучается день и ночь
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Так, особливо до 7-8 років. Потім зʼявлятися можуть інші приколи
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Скільки йому років?
Кофр для ноги• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Скільки йому років?
3,4 роки
Кофр для ноги• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що там ще?
Не спить вночі з народження, жодної ночі
Не їсть
Не одягається
Істерики
Цикли ряди автобуси обожнює.
Цукор то падає , то різко в гори. Тиждень охматдет ендокринологи сказали не наш, це психіка таке робить.
Нігті у ві сні стригу, голову помити це насемвбиваю і потім 3 суток гіпує
Ще є кіста епіфіз шишковідній , але лікарі кажуть це не вона.
Аспергера не ставлять офіційно , бо малий ще, але кажуть відверто га 90 відсотків сходмй
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Що там ще?
Не їсть
Не одягається
Істерики
Цикли ряди автобуси обожнює.
Чи не радили вам жилетку обтяжливу після 16-17 години і до сну одягати?
Крім рас ще щось є? Чи не пропонували медикаменти, щоб зменшити напруженість і знищити симптоми?
Глина, пластелін, гри з магнітами, і тд, дитина любить?
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А дитина в терапії була весь цей час ? Чи просто було краще, а потім хоп і відкат?
шо ви називаєте терапією?
Це натаскування на нормальність?
Я не побачила ніякого сенсу в ній, просто гальмує розвиток потенціалу
А будь-яка інша ситуація, яку на терапії не розглядали - як новий аркуш, нічого не екстраполюється, особливо якщо це вже не дитячі ситуації а вже складні підліткові
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ дляКараПузовна
Автор у сотрудницы сыну ему уже 12 лет,его водят в спец.школу,с виду и не скажешь что с ним что-то,только когда разговаривает как робот.Они его не лечат,таблетки не дают,сказали что все равно ничего не поможет,это их решение. Она работает,муж с ребенком,она на антидепрессантах,она старается не зацикливаться,с мужем у них очень хорошие отношения,душевные
типа есть таблетки...
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
До зоопарку ви ж якось доїхали. Чому істерика? Може щось налякало? Театр то скоріш новорічні вистави, або ляльковий. Цирк також дуже подобався. Що до моря, купувала іграшки, ховала. В дорозі видавала по одній. На деякий час вистачало. Але в мене не істерична дитина була.
ну ви даєте
Та навіть високочутливі діти часто погано переносять поїздки тому що навіть якщо хочуть у круте місце(Діснейленд) - їх сенсорна чутливість і звичка до распорядку їм дуже заважає.
Тут на днях була тема мами дівчини (23 роки!!) з РАС. Яка не може їсти не свою їжу і ночувати не дома.
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ дляВсе буде
извините. может лярну глупость - я подписана в Тик Ток на канал, там парень (ну как парень - 27 лет ему) Георгий, такой классный, тоже с РАС, я так поняла и не самой легкой формы, но родители проделали огромную работу.
самый известный в инста -это Сергей Кузьмин
и он даже не аспергера, а был среднефункциональным и не говорил долго.
Он просто очень красивый к тому же и стал моделью.
Недавно с Водяновой снимался
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну вибірковість є нормою при аспергера
З часом буде краще
Потерпіть
або гірше
моя дитина їла набагато більше продуктів у дитинстві ніж у 17
Все буде• 15 октября 2025
Ответ дляdiablo12
да, это правда, у нас в группе был один в тяжелой форме, у него и диета своя и кричал он часто, не разговаривал, но воспитатели с ним носились все время, одного не оставляли, второй тоже часто приходил н аколени и обниматься и боялся шумов, то видимо тоже спектр, но в легкой форме
Кофр для ноги• 15 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую, я вам в лс можу написати?
Нічого не рекомендували, кажуть гуляйте до 4 років, як не пройде, то може і назначимо ліки. Я хочу вмерти, я вже не можу в цьому бути, ніч кричав, ось день не їсть, кашу мілупу яка розчинна і тільки ковтати їсти не може. Не хоче.
Кофр для ноги• 15 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ліпимо кожен день
Кінетичний пісок
Борошно типу басейн він там машини ховає купається
Плей до
Вода свої машини миє, які міняють колір
Сенсорні коробки гречка+макарони
Рис і інші, там звірят шукає, закручую шматочки батончика в фольгу і він гукає і їсть. Кожен день. Кожен це
сладкий_ноябрь• 15 октября 2025
Ответ дляГомосноб
шо ви називаєте терапією?
Це натаскування на нормальність?
В залежності від потреб.
Терапія для дітей з аспергера це постійна роботі з психологом, + СІ якщо потрібно, + Ава, + харчові добавки.
Знову ж таки, залежить від потреб.
Це не натаскування на нормальність, терапія допомагає дитині краще розбиратися з собою, своїми потребами, пропрацьовувати труднощі, працювати над самооцінкою, поведінкою і тд.
сладкий_ноябрь• 15 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Недавно с Водяновой снимался
Він не має глибокого аутищму, але там теж складний рас.
Зарахунок батьків, дитина зараз там, де вона є,
сладкий_ноябрь• 15 октября 2025
Ответ дляГомосноб
або гірше
Судячи з відповідей ваша дитина без терапії постійної. Тому сильні відкати їй забезпечені.
сладкий_ноябрь• 15 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Дякую, я вам в лс можу написати?
Зайду ввечері почитаю особисті, з телефону з застосунку не можу це зараз зробити.
А ви з якого міста і хто саме сказав чекати? Це ж знущання з вас і з вашої дитини, яка потребує допомоги. Дитина в садок пробувала ходити чи постійно з вами?
Скокмоно - стокнуно• 15 октября 2025
Ответ дляГомосноб
ну ви даєте
Я пишу виключно про свій досвід. Сину також скоро 23 роки. Так, він також їсть дуже обмежену кількість продуктів. Так, він не любить виходити з дому, але якщо треба то робить. Що до поїздок. З його 5 місяців ми кожний рік жили на дачі,по 5ть місяців, наскільки погода дозволяла. А це вже 2 дома . Немовлям возила в машині, тобто поїздки не викликали негативних емоцій. На море перший раз полетіли в 3 рочки. З валізою його харчів, хоч там був олл все включено. Сподівалась щось сподобається інше з їжі, але ні. Кожен рік він казав що не хоче їхати на море, але я вмовляла. І все це разом дало результат. Звісно + заняття.
Гомосноб• 15 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Не вибірковість.
як я вас розумію((