Тундиринда• 14 октября 2025
Маю дитину з РАС… іноді просто не можу дихати
Не для жалості, просто хочеться виговоритись.
Маю дитину з аутизмом. Ми багато працюємо, стараємось, але є дні, коли всередині така втома, що навіть дихати важко.
Люблю свою дитину більше за все, але іноді здається, що світ не розуміє, як це — жити постійно “в напрузі”.
Може, тут є мами, які теж проходять через це? Як ви знаходите сили, коли здається, що більше не можеш?
Викасикрет• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Моїй донечці Насті 4 роки. Народилась вона дуже важко — після пологів місяць лежала в реанімації: була внутрішньоутробна інфекція, сепсис, пневмонія, ентероколіт… Тоді лікарі просто боролись за її життя.
Зараз нам ставлять аутизм. Настя має слова, потроху розуміє мову, сама їсть, але ще не проситься в туалет. Є труднощі з увагою, не завжди розуміє звернення, але ми щодня працюємо — ходимо на АВА і до дефектолога,СІ.
О, ну прекрасно, что есть речь и понимание речи. И Аба терапия это хорошо.
И возраст хороший, может это и не аутизм вовсе.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
И развитие идёт скачкообразно, может долго не быть каких то значимых результатов, а потом прорыв. Мы год ждали результата. Результат был скромный, но поле него пошло развитие. Потом снова пауза и снова результат
А сейчас какой возраст?
ИМХОля• 14 октября 2025
Автор, вам треба у країну де держава допомагає з такими дітьми і суспільство їх приймає. В Україні ви не вивезете. Мої знайомі вивезли дитину с синдромом Дауна до Швейцарії. Дитина навіть не розмовляє, бо нею не займалися, не робили логопедичний масаж. Там вона розквітла, приймає участь у спортивних змаганнях, в школі придумали у класі поставити ширму біля парти. Дитина наче у класі серед дітей, але не страждає, що на неї дивляться інші. Обрали професію по догляду за тваринами. Буде жити на фермі і там допомагати і навчатися
Покращена• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Ми теж багато працюємо 🙏 а коли стало ясно що не аутизм?
Стало ясно ближче до 4 років. В три ми здавали тести і по ним лікар говорив, що не актизм. Але я бачила дуже багато таких дітей і розуміла що аутизм дуже різний.
В 3,5 З´явися вказівний жест, менше істерик.
Але мені краще від цього не стало, бо вона нерозуміла простих команд.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
Видимых стимов нет таких что видно окружение. Но есть приколы. Нет игры ,нет коммуникации с детьми и много чего аутичного.
Мания-Величия• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Рас різний. Двох однакових аутистів не має
Згідна на всі 100%, тому це спектр і він дуже різний.
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
какие результаты? не смешите, они, что могут полностью компенсироваться?
мне так нравится это, я работаю с такими детьми, я видела как с ними работают. Ах, он сегодня увидел красный цвет и поднял палец, значит он знает цвета, с вас 500 грн
более того, я знаю даму у которой сын был целый день в реабилитации, могла себе позволить. да, у него прекрасные результаты, он практически не вокализирует и может минимально себя обслужить. В остальном у него развитие 5 летнего ребенка и полное отсутствие речи
У меня не с аутизмом и то я не могу его компенсировать
Високофункціональних аутистів знаєте? Думаю ні, раз пишете таке.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Я нікуди не поїду бо тут найкращі спеціалісти з якими ми запустили мовлення і яке не є розуміння. Там не має корекції
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Чи може ви вважаєте, що всі аутисти такі, які не можуть себе обслужити? :)
Викасикрет• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Она ещё маленькая для полноценных игр и коммуникаций. И наверняка есть отставание в развитии. Моему делали тесты, сказали отставание на 30% вот представьте, что вашему ребенку не 4, а 2,5 . Это же совсем другое развитие.
Чумацький Шлях• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Влада Тарасенко, Киев. Нам помогла, благодарна до конца жизни. Больше ничего не напишу.
Викасикрет• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Это вы про Илончика?
графиняВишенка• 14 октября 2025
Автор, хочу Вас підтримати.
Маю сина з РАС, вже ходить до школи, 2 клас, непогано вчиться.
Банальні слова, але «все буде добре».
Вірте в свою дитину і любіть її.
Банальні слова, але «все буде добре».
Вірте в свою дитину і любіть її.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Спасибо но пока на томатис не готова.
Мания-Величия• 14 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Повністю ні! Але стати більш самостійними і само обслуговуватись, навчатись в звичайній школі можуть!
А високі компенсаторні показники є!
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
Это вы про Илончика?
Ні, це я про аспергера.
Діти з аспергера легко і гарно вчаться, комунікубть з дітьми, мають безмежну фантазію, високу моторику рук, фізично розвинені і виносливі.
Викасикрет• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це я про аспергера.
Та прям сверхлюди
Мания-Величия• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
А когда видно какая степень?
Ви проходили діагностику Ados-2?
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ дляМания-Величия
Ви проходили діагностику Ados-2?
Нет хочу к 5 годам
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
Та прям сверхлюди
Звичайні діти, не відрізниш від звичайних.
А ви й далі думайте, що аутизм, це коли под себе ходиш і не розмовляєш
Апофиозная• 14 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Зачем маме с ребенком аутистом смотреть это? Чтобы что?
Там тоже мама ребенка аутиста. Причем довольно адекватная
Мания-Величия• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Нет хочу к 5 годам
Діагностика від 12 місяців.
Там буде видно, які показники знижені.
Також пройти Лейтер (тест на інтелект ) буде зрозуміло, стосовно занять, що можна навчити по мах.
Там буде видно, які показники знижені.
Я только за!• 14 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Дети с СД в Швейцарии учатся в специализированных школах, а не в обычных. В Швейцарии нет инклюзии в обычных школах, поэтому и ширмы никакие не нужны. И там особенных детей стараются социализировать, а не дотянуть до нормы.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це я про аспергера.
Ну у них как правило нет речевых задержек
сладкий_ноябрь• 14 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Аспергера теж мають затримку мови.
Тундиринда
• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Аспергера теж мають затримку мови.
У неї як відкат був наче вона мала говорила пес,котик ой не знаю 🙏 сподіваюсь що щось вийде