Ластоноша• 14 октября 2025
Порадьте з особистого досвіду
Хочу взяти в кредит! Потрібна техніка на кухню ПММ +витяжка, духовка+ мікрохвильовка все вбудоване. Буде чорна п´ятниця думаю, що можна трохи заощадити гроше. Чи немає чоого чекати, ціни всеодно будуть однаковими
Результат:
вже голосів:
19 (65.52%)
Брати зараз
10 (34.48%)
Чекати чорну п´ятницю
Я инженер, меряю от 1• 14 октября 2025
Можете не чекати. Вини потім накрутять ціни і хроблять знижку.
Ластоноша
• 14 октября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Сейчас, не в кредит, а в оплату частями
Я це мала на увазі
Помаранчова душа• 14 октября 2025
Автор, порада від мене, брали в оплату частинами все, бо в кінці ремониу вже гроші у великому мінусі. Нам допомогло все брати в одному магазині, в результаті пмм замість 16 тисяч вийшла 8 тисяч. Якщо це офіційні магазини, то ціну на одну і ту ж техніку виробники всім дають однакову
Помаранчова душа• 14 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Назбирати кошти та купити
Ви серйозно це зараз?
Пацаааааааан• 14 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ви серйозно це зараз?
Поколение кредит искренне не понимает
Помаранчова душа• 14 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Поколение кредит искренне не понимает
Я ніколи нічого не беру зразу, лише в оплату частинами, хоча гроші і є.
Пацаааааааан• 14 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Окей
Кава з адреналіном• 14 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Назбирати кошти та купити
Вигідніше купувати в оплату частинами.
Хома з пастою• 14 октября 2025
Автор,ви з якого міста? Купіть техніку у хлопців ,які возять її з Європи,зокрема ,з Польші.
Я в 2017 році так купила варочну поверхню та ел.духовку за 10 тис грн,у своїх майстрів по ремонту. Досі все,як нове,добре працює.
Наивная Хо• 14 октября 2025
Я в тому році моніторила ціни і взяла саме на чорну пʼятницю . Ціни були на 10% нижчими . Зробіть собі скріни цін і буде орієнтуватись .
А в позаминулому році я взяла пральну і сушильну машину Бош зі знижкою 15%.