ПешитеБесАшипок• Изменено 15 октября в 10:58

Вже час змінювати гуму на зимову?

Я водій без стажу. Тому питаю вашу думку.
Мч каже, що рано.
Живу в Києві
ДелайКак_Я• 15 октября в 10:59
из моих еще никто не переобувается
Вапщета• 15 октября в 10:59
я в конце месяца, а вы как хотите
глобально можно и сейчас
кураГАЛЯ• 15 октября в 10:59
У нас вже на монтажі усі дні розписані...Буду міняти на цьому тижні. Харків.
Там все розмивчато• 15 октября в 10:59
Переобувайтесь, жары уже не будет и пока еще нет очередей. Я уже)
Люблю Украину• 15 октября в 11:00
пора. только что читала в тг, что заморозки начнутся в ближайшие дни
Наполеон Бонапарт• 15 октября в 11:01
Самое время, в автошколе учили 15 октября и 15 апреля переобувка, как отопление раньше вкл и выкл
Залатавая• 15 октября в 11:02
1) дивитися погоду на місяць в свому регіоні (якби ще бабине літо має бути)
2) якщо середньо добова нижче +10 то вже пора думати особливо як ви молодий водій
Спішу - перекидаюсь• 15 октября в 11:03
Справді пора. Щось зовсім вилетіло з голови.
Апрель Ивановна• 15 октября в 11:03
Да. Потім скаженні черги
БЦАшка• 15 октября в 11:05
Ответ дляДелайКак_Я
из моих еще никто не переобувается
Хіба взуття підготувати. Ви ж не хочете впасти...
А в тему, хто має авто (сусіди) змінили самі.
БЦАшка• 15 октября в 11:08
Ответ дляАпрель Ивановна
Да. Потім скаженні черги
Якщо руки не із дупи.
Все можна, на сьогодні робити самій.
Prervana• 15 октября в 11:08
Я не меняла еще. Но я обычно с первым снегом переобуваюсь
Апрель Ивановна• 15 октября в 11:09
Ответ дляБЦАшка
Якщо руки не із дупи.
Все можна, на сьогодні робити самій.
Робіть, хто вам заважає)
ПлакалаВАвто• 15 октября в 11:11
Я записана на п´ятницю, бо зазвичай коли приходить час, то черги по декілька днів. Краще на тиждень раніше, ніж потім по оверпрайсу і в незручний час. Це весною неважливо коли перевзуватися, а в даному випадку мова про безпеку
Не обижаюсь• 15 октября в 11:13
Я вечно забываю и меняю в ноябре
parele• 15 октября в 11:13
Я на пʼятницю записалася. За ці тиждень-два нічого з резиною не зробиться, зато без черг та ажіотажу.
Флюорография гуся• 15 октября в 11:17
Да собираюсь на следующей неделе, чтоб потом не искать когда жопа настанет
dulenok• 15 октября в 11:22
Я б уже переобулась. За опорки уже есть, а очередей еще нет на сто.
Разгуляшка• 15 октября в 11:24
Меня муж в выходные переобул, сам еще на летней, но ему новую надо купить
БЦАшка• 15 октября в 11:27
Ответ дляАпрель Ивановна
Робіть, хто вам заважає)
Ні, буду на чергу вставати і міняти свій робочий день.((
Не буду. Домкрат є і насос. Гайковерт.
автор ПешитеБесАшипок • 15 октября в 11:31
Дякую всім
Шиномонтаж є під роботою. Їм можна залишити машину, вони змінять як буде віконце
Просто ось думаю коли
Купи слона• 15 октября в 11:34
Записывайтесь уже. Очереди сумасшедшие. Записалась аж на 8 ноября, раньше нет ничего у моих.
Вообще переобуваются в октябре, до заморозков, при понижении температуры летняя резина теряет свойства, грубеет, можно как на пластмассовых полететь.
Панна Кота• 15 октября в 11:41
Замінила на минулих вихідних.
В рот не ложи• 15 октября в 11:48
сьогодні біля шиномонтажів вже було багато машин, Мико.
я через тиждень-два планую.
Как_б_не_так• 15 октября в 11:58
Перевзулась на вихідних, можливо трішки рано, але в мене резина у мами, за містом.
Взимку їзжу мало
Стриптизерка• 15 октября в 12:19
Ответ дляБЦАшка
Не буду. Домкрат є і насос. Гайковерт.
Ви навіть однією клітиною не допускаєте, що дууже багато людей мають змінну резину, а не колеса. І щоб це зробити, треба бортувати і балансувати ?
Нє??
Mystery -ing• 15 октября в 13:17
Каждый выбирает сам. Есть типа рекомендации - среднесуточная температура 7 градусов.

Но, фактически - зиму ставят когда есть уже заморозки и температура скачет.

Мы уже меняли, зимняя- липучка- хорошо гребёт снег, песок, слякоть. Уже не жарко, так что перегрева резины точно не будет. И аквапланирование у зимы лучше. Зато спокойно, если придется резко двигать из города.

Зима на сухом асфальте ведёт себя хуже лета (при плюсе)! Это тоже нужно учитывать.
Я погнала• 15 октября в 13:45
Ціна за роботу з переобувки 1700 грн за мою((
Ще навесні було 1200
Київ
Позаземний розум• 15 октября в 14:43
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую всім
Просто ось думаю коли
уже пора.
вранці ви їдете холодний асфальт і повітря, і ввечері так само.
я перезулась сьогодні, чоловік на минулих вихідних
Позаземний розум• 15 октября в 14:46
Ответ дляMystery -ing

нормально себе зимові ведуть, навіть влітку в спеку.
в 22-му як в середині лютого поїхала з Києва до батьків так і їздила на зимніх до весни 23-го.
і раніше, якщо на шиномонтажі казали що зимові вже доходять і на наступний сезон треба нові, то докатувала їх в теплу пору року