Вся така шо куди там• 14 октября 2025
Годування груддю у транспорті
Вчора сталась така ситуація. Скажу про себе, що я вже досить доросла жінка, у мене дорослий син...тому чуть була шокована, бо якось 25 років назад ми так не робили.
Ситуація наступна: вчора їхала додому після роботи, заповнений громадський автобус.
Поряд чоловіки, підлітки. Біля мене сидить жінка, ну до 40 років їй мабуть. На руках тримає дитинку, місяців 8-9, поряд біля неї сидить її старший син, якому років 10 чи чуть більше і ще один син стоїть поряд (видно хлопці двійнята). Немовля щось починає хникати. Ну звісно автобус заповнений, ще і перегар від деяких і жарко. Жінка дістає грудь і дає дитині. Реакція чоловіків була відповідна, реакція підлітків теж. Ну зрозуміло, що вона не на всю відкрила, але груди і сосок було видно. Ну мені як жінці було некомфортно на це дивитись. А у чоловіків і хлопців-підлітків відповідно "очі всі туди"...Як ви ввжаєте це зараз нормально кормити дитину груддю у автобусі, де поряд стоять чоловіки?
Может закидати мене тапками, але вибачте..це ту мач..
Застряла• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Яку завість?
До чого?
Закусуйте там, чи що...
Чоловіки перші зайшли і зайняли чергу і не треба сюди алкогольі тцк приплітати
Ніхто з них не повинен шию повертати назад і дивитись, хто там стоїть
Я не новенька
За правилами форуму писати чи відповідати комусь це не є порушенням
До чого?
Закусуйте там, чи що...
Я не новенька
Читайте правила, как и правила, кому уступают очередь в магазинах, в общественном транспорте )
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Дитинка не вередувала, не кричала. Просто може ’графік годування’ такий, що от прямо в громадському автобусі треба.
Вийшли через 10 хвилин )
Не орала, потому что дали сиську
Посмотрела б я на вас, если б та дитинка проорала 10 минут
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Я осталась стоять в конце, как и стояла.
А девочка и так стояла передо мной, поэтому перемена мест слагаемых в её случае роди бы не сыграла, если перед нами была толпа.
Эх, бабы, теперь я понимаю, почему вас так местные мужчины называют. Зато потом прибегаете со слезами, требуя женской взаимоподдержки на женском форуме ))
Тим паче, стояла перед вами, проблеми немає
Але ж ні, вам треба було в мить перетворитись у таку противну бабусю в транспорті, яка всіх зганяє з місць або садить
Ну, чудо
Жерица ночи• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Нет, на улице мне тоже не страшно, если обижают людей.
А вы изображайте из себя видящую дальше )
Ну значить ви по життю просто неповага, зазвичай це нічим хорошим не закінчується.
Застряла• 14 октября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Поживём - увидим.
Вы за собой присматривайте почаще, дабы жить в целости и сохранности)
Показушница• 14 октября 2025
Напомнили в каком-то старом индийском фильме засветили женскую грудь немного - и начался скандал и холивар в стране на эту тему вся общественность возмутилась - попрание норм морали и все такое.
На защиту этой сцены встал уже тогда известный у себя на родине режиссер Радж Капур и привел свои доводы - сцена была связана с кормлением грудью ребенка (а не эротическим подтекстом) и снята эстетически красиво и аккуратно, поэтому все в рамках приличия - и таки имя режиссера и его мнение успокоило тогда этот внутренний скандал
.
Шкідлива молекула• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Я не знаю какие ваши местные мужчины, и как они вас там называют, вопрос не в этом. Если вы настолько ущербны, что льете слезы перед такими же беспомощными тётками как вы, то не равняйте всех по себе, могу же и я перейти на личности, раз уж вы себе это позволили.
А ваша юная мать-одиночка могла ротом попросить пропустить , а не молча ждать, вдруг в очереди попадётся хабалка и поможет.
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
У магазинах немає чітких правил, кому поступатися місцем, але є загальноприйнята етикетна норма: поступатися слід тим, хто молодший, старший або тим, хто несе важкі покупки, а також вагітним жінкам.
Мамаша, що розродилась,може, має інвалідність чи убд, що по закону треба пропустити?
Чи це був її вибір?
Булку Дай• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Это Фора, у нас кассиры они все, и две ходили, две сидели.
И почему я должна была смотреть на маму с младенцем а руках и корзиной продуктов, а впереди мужичье, что вечером массово вышло за пойлом, а днем прячется от ТЦК?
Вы б так не сделали, я сделала, как и не вспомнила бы, если б выше всех не упрекнули, что выборочно показываем негатив.
а вас ипет за чем мужики стояли? ваш воюет?
Шкідлива молекула• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
В самолетах всегда кормят, что бы успокоить
Все реагируют нормально
Что такого ? Это природа ?
На иностранных пляжах полно женщин без лифов и только у нас никогда не видели сисек
Все реагируют нормально
Что такого ? Это природа ?
На этом форуме ещё и не то напишут, то что в жизни случается пару раз, часто выдают за постоянство.
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Воює, видно ж, тому така й зла
Або чаревна
Цвіпканя• 14 октября 2025
Особисто я вважаю, що більшість підлітків (а може і усі 100%), а також чоловіків сидять на порнохабі, тому соском їх здивувати дуже важко. Щоб заспокоїти немовля, мати дістала йому їжу, все логічно. Єдине що, можу поспівчувати цій жінці, що вона не має власного авто і змушена їздити у переповненому транспорті. Годувати грудьми немовля - це нормально, це базова потреба. Заглядати в чужі соски ненормально, але що зробиш. До речі, коли хтось в громадському місці пʼє воду, каву, щось інше, то ви ж не дивуєтеся? Чи щось їсть, також не дивуєтеся. Пити та їсти для немовляти - базова потреба. Дорослі можуть потерпіти, але не терплять, немовля ж терпіти не може. Ну і моє улюблене - коли курять та пʼють алкоголь в громадських місцях, то ніхто не біжить з зауваженнями. А до мами з немовлям легше всього причепитися. Бо вона не відповість. Це особисто моя думка, яка вже не змінюється років 30. Годувати немовля - це нормально. Їсти, пити, курити в транспорті та громадських місцях для дорослих и людей - не нормально. Але нічого, всі терплять.
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Так чого вона оголяє груди, а не прикривається?
Це називається прихований ексгібіціонізм
Цвіпканя• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Тобто влітку напівоголені жінки та дівчата вас не турбують? Лише мами з немовлятами? Це вже відхилення.
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Не ходять такі дівчата
І вони одягнені все одно, а не демонструють свої частини тіла оголені
Жерица ночи• 14 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Ану, поділіться посиланням на нормативні акти, де сказано, про позачергове обслуговування людей з дітьми.
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, це нормально годувати дитину в транспорті. Ніхто не знає коли дитина їла останній раз і скільки їй ще їхати.
Чоловіки не люди, чи грудей ніколи не бачили?
Из же сиськами не кормили
Только с трубочки. А тут вдруг в первый раз увидели
Цвіпканя• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не ходять такі дівчата
Нема чого заглядати до жінок з немовлятами. Дикуни самі заглядають і самі дивуються. Грудне вигодовування це базова потреба. Краще б зауваження робили тим, хто смітить у громадських місцях.
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Решено . В следующий раз прокладку в автобусе поменяю . Никто ж не знает , когда я ее последний раз меняла и сколько там натекло . Мужики не люди , или прокладок никогда не видели ?
У вас тоже возраст до года ?
Или сколько вам годиков ?
А я нівроку• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не ходять такі дівчата
Серйозно? Це де так
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я написала, що незвичайна поведінка привертає так чи інакше увагу
Це психологія
Якщо якесь хворе на шизофренію чи п´яне роздягнеться в автобусі і почне співати ’Владімірскій централ’ , то ви так чи інакше звернете увагу
Нікому мами з дітьми не цікаві просто так, не вигадуйте
Це психологія
КоролеВешна• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Все реагируют нормально
Что такого ? Это природа ?
Все реагируют нормально
Что такого ? Это природа ?
Так весь вой чисто из-за того, что женская грудь сексуализирована, поэтому её обнажить ради кормления ребёнка (!) это фу и ужас, начинают сравнивать со сменой прокладок и утренним стояком вперемешку с поносом)
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Абсолютно с вами соглашусь
А про авто, может оно в семье и есть, но женщина не водит, а мужчина не дома
А ехать вот надо сейчас.
Не верю, что она прям каждый день катается и кормит дите в автобусе
Это случай. Но стыдного здесь нет ничего. Как орут, пердят и воняют - вот это неприятно
А ехать вот надо сейчас.
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не ходять такі дівчата
Вы давно отдыхали вне Украины ?
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Вы давно отдыхали вне Украины ?
Всю війну тут
Якось не цікавлюсь дівчатами оголеними
Вони пройшли і я навіть не глянула
Автобус це інше
Це закрите приміщення
І якщо якась сикстинська Мадонна прям біля тебе витягне груди, ну, також
Тут уже хочеш чи не хочеш, а помітиш
Якось не цікавлюсь дівчатами оголеними
Вони пройшли і я навіть не глянула
Автобус це інше
Це закрите приміщення
Тут уже хочеш чи не хочеш, а помітиш
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Всю війну тут
Якось не цікавлюсь дівчатами оголеними
Вони пройшли і я навіть не глянула
Автобус це інше
Це закрите приміщення
Тут уже хочеш чи не хочеш, а помітиш
Якось не цікавлюсь дівчатами оголеними
Вони пройшли і я навіть не глянула
Автобус це інше
Це закрите приміщення
Тут уже хочеш чи не хочеш, а помітиш
Тоесть вытянуть на пляже - можно
В автобусе - нет
И то и то общественное место
А когда ребенок заорет, будут рядом шикать / а почему же мамка не может успокоить
В автобусе - нет
И то и то общественное место
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Тоесть вытянуть на пляже - можно
В автобусе - нет
И то и то общественное место
В автобусе - нет
И то и то общественное место
На пляжі не можна
Навіщо брать на пляж годувать дитину?
Будуть шикать, бо нікому вереск не подобається слухать
Навіщо брать на пляж годувать дитину?
Н@Диете• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
У вас тоже возраст до года ?
Или сколько вам годиков ?
Вообще-то , менять прокладки - это тоже базовая потребность . Сколько бы годиков мне не было .