Вся така шо куди там• 14 октября 2025
Годування груддю у транспорті
Вчора сталась така ситуація. Скажу про себе, що я вже досить доросла жінка, у мене дорослий син...тому чуть була шокована, бо якось 25 років назад ми так не робили.
Ситуація наступна: вчора їхала додому після роботи, заповнений громадський автобус.
Поряд чоловіки, підлітки. Біля мене сидить жінка, ну до 40 років їй мабуть. На руках тримає дитинку, місяців 8-9, поряд біля неї сидить її старший син, якому років 10 чи чуть більше і ще один син стоїть поряд (видно хлопці двійнята). Немовля щось починає хникати. Ну звісно автобус заповнений, ще і перегар від деяких і жарко. Жінка дістає грудь і дає дитині. Реакція чоловіків була відповідна, реакція підлітків теж. Ну зрозуміло, що вона не на всю відкрила, але груди і сосок було видно. Ну мені як жінці було некомфортно на це дивитись. А у чоловіків і хлопців-підлітків відповідно "очі всі туди"...Як ви ввжаєте це зараз нормально кормити дитину груддю у автобусі, де поряд стоять чоловіки?
Может закидати мене тапками, але вибачте..це ту мач..
КоролеВешна• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Правильно , давайте тогда все в автобусах кормить детей , менять прокладки , испражняться ...
Сравнила говно с пластилином. Всё ваше негодование построено исключительно на сексуализации, и это не вина матерей с детьми. Ребёнок хочет есть - значит надо покормить. Я не раз наблюлала это и в транспорте, и в парках, и в кафе, меня это в шок не приводило, я прекрасно понимаю функцию женской груди и то, что у детей есть потребность. Грудь при кормлении не воняет поносом, из неё не льется моча и она не выглядит как окровавленая прокладка с характерным запахом
Н@Диете• 14 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Фетишист женских сисек . Все ясно .
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Молоком смердить
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Это все базовые потребности . Поэтому да - одно и то же .
Если вас одно и тоже, можете делать что хотите, пока вас не уведут в психиатрию
Невісточка ж• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Молоком смердить
А вас какахами кормили ?
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А вас какахами кормили ?
Причому тут як мене кормілі?
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
В чому не одне й те саме?
Усе це базові потреби
КоролеВешна• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Молоком смердить
Никогда не принюхивалась, я прямо к этим женщинам не подходила. Когда человек воняет перегаром, дешёвыми сигаретами, потом и тд. это лучше?
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Лучше
У багатьох від запаху молока рефлекси рвотний, як у вас, наприклад, від цигарок буде
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я ще люблю чіпсики їсти
Треба буде взяти колись з собою і сісти біля подібної мамаші похрумтіти
Не тільки ж їй незручності створювати запахом і неприємним виглядом
Танго утрьох• 14 октября 2025
Ті люди, які засуджують жінку, годуючи дитину і ті, які нічого страшного в топлес на пляжі не бачать-це одні й ті ж люди?
Вся така шо куди там
• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Это где так автобусы ходят ? В каком городе ?
Київ, це звичайний громадський автобус, яких їздить за графіком через 15-20 хвилин
Вся така шо куди там
• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Автор ехала пригородным автобусом ? Где она об этом писала ?
Київ! Звичайний громадський автобус
Танго утрьох• 14 октября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну при чем тут это. Вы-’яжемать’?
Если не бусинка покакает- заменой памперсы все о- бя- за- ну любоваться? ПАтАмушО?
Я вам навязываю свои проблемы? Нет? Ваш ребенок- ваши проблемы! Почему я должна их терпеть?
А які проблеми у вас від грудного вигодовування?
Невже більші, ніж істерика дитини?
От я не готова в транспорті терпіти істерику.
І ваші таракани теж іншим не навʼязуйте
Невже більші, ніж істерика дитини?
І ваші таракани теж іншим не навʼязуйте
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
А чого вона по такій погоді не на таксі їде?
потому что ее вполне устраивает автобус. это у автора какие то претензии.
Танго утрьох• 14 октября 2025
Ответ дляБибер-анонимер
А если ребенок поест на 20 минут позже, не в общественном транспорте, что случится?
Як що? Ви будете волати, що дитину не могли в покої ти і вам вуха заклало
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Ого, реально 8?
Я знаю, що вона багатодітна
Таки тепер ясно, чого вона така дивакуват
Я знаю, що вона багатодітна
почему именно 8?
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляКлептоманка
Ви точно яжемамамка 😂
и что? вы так пишете будто уличили меня в чем то плохом.
Танго утрьох• 14 октября 2025
Ответ дляН@Диете
Я же , кажется , понятно написала - найти лавочку где-нибудь в стороне .
Може о всім з дому не виходити, щоб вашу тонку організацію не ранити?
Вся така шо куди там
• 14 октября 2025
Нічого не маю проти грудного вигодовування і т.д. Я жінка, мама і мені все рівно хто там кого годує і як. Я дивилась у вікно.
Але вибачте, ми живемо у соціумі і там поряд стояли хлопці-підлітки 13-15 років. Одну дитину годують, а інші діти на це повинні дивитись.
Якось так(
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тоді хай має повагу до інших
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Тоді хай має повагу до інших
эта женщина никого ничем не оскорбляла и не обижала. она себе тихонечко ехала никого не трогая.
Your Sweetheart• 14 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Навіщо мені , як пасажиру,який над нею стоїть , дивитись на їхцицьки?
Не пишіть тільки,що не дивіться
Таке шапіто не щодня побачиш і від здивування всі голови повернуть
Не пишіть тільки,що не дивіться
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не пишіть тільки,що не дивіться
это ваш выбор: таращиться, не таращиться.
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Не ходять такі дівчата
І вони одягнені все одно, а не демонструють свої частини тіла оголені
это когда пол жопы на улице? и волосня из промежности видна??? нуну
Мамзелькіна• 14 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не все хотят лицезреть её дойки
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Не все хотят лицезреть её дойки
я вас удивлю, но мы все много чего не хотим видеть, и слышать, и нюхать от других. но приходится, потому что мы все живем в стае - общество называется.