Вся така шо куди там• 14 октября 2025
Годування груддю у транспорті
Вчора сталась така ситуація. Скажу про себе, що я вже досить доросла жінка, у мене дорослий син...тому чуть була шокована, бо якось 25 років назад ми так не робили.
Ситуація наступна: вчора їхала додому після роботи, заповнений громадський автобус.
Поряд чоловіки, підлітки. Біля мене сидить жінка, ну до 40 років їй мабуть. На руках тримає дитинку, місяців 8-9, поряд біля неї сидить її старший син, якому років 10 чи чуть більше і ще один син стоїть поряд (видно хлопці двійнята). Немовля щось починає хникати. Ну звісно автобус заповнений, ще і перегар від деяких і жарко. Жінка дістає грудь і дає дитині. Реакція чоловіків була відповідна, реакція підлітків теж. Ну зрозуміло, що вона не на всю відкрила, але груди і сосок було видно. Ну мені як жінці було некомфортно на це дивитись. А у чоловіків і хлопців-підлітків відповідно "очі всі туди"...Як ви ввжаєте це зараз нормально кормити дитину груддю у автобусі, де поряд стоять чоловіки?
Может закидати мене тапками, але вибачте..це ту мач..
Не любовница• 14 октября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Мені нещодавно трапився такий вираз: ’Життя завжди випробовує тим, за що ви засуджуєте інших’
Чем испытает? У меня есть дети. Всему свое время. Мои в соответствующем возрасте были дома и никому не мешали. ГВ дольше года, но как то справлялась чтоб грудь не светить. В экстренных поездках можно и сцедить молоко. Что я не так написала? Я иду в ресторан отдыхать и плачу деньги чтобы расслабиться. Почему я должна слушать ор чужих грудничков? Тому грудничку, родителям и гостям тоже не в кайф. А насчет ора в самолете - я недавно летела 10 часов ночью и весь рейс орал ребенок. Может и вас так випробують, тогда поймете
Советничаю тут• 14 октября 2025
Ответ дляМушля з Криму
а в автобусе уже и место сидячее, и тепленько.
яжемать всё рассчитала. не на автобусной же остановке кормить)))
Це ж якою треба бути кончен&ю щоб таке писати…
Жінка годує немовля, їде в автобусі…
Це заборонено? Ким? Такими неадекватними як ви?
Їй вже і сидіти не можна в тепленькому місці?
Ви хворе створіння
ви явно не на материнському молоці виросли, фуууу
Жінка годує немовля, їде в автобусі…
Ви хворе створіння
Мушля з Криму• 14 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Жінка годує немовля, їде в автобусі…
Ви хворе створіння
Жінка годує немовля, їде в автобусі…
Ви хворе створіння
так пусть сидит,её никто с места не согнал.
а покормить могла позже.
Це ж якою треба бути кончен&ю щоб таке робити
а покормить могла позже.
Советничаю тут• 14 октября 2025
Ответ дляМушля з Криму
а покормить могла позже.
Це іі діло коли і де годувати свою дитину своєю груддю, не подобається їдьте окремо
Мушля з Криму• 14 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
тут вже пропонували для таких годувальниць окремий транспорт запустити))
Советничаю тут• 14 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
’Ну мені як жінці було некомфортно на це дивитись.’
Жінко, а тему цю вигадувати вам комфортно?
Я думаю таке написати могла тільки недожінка.
Я взагалі в шоці скільки тут неадекватних, що вже і дитину нагодувати не можна… кому та мама заважала
нормальне б було -відвернулось а не пялилось , і це жінки… куди котиться світ
Советничаю тут• 14 октября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Для таких як автор і їй подібним потрібно окремий транспорт для звірів, бо це не жінки, це ядовиті змії
Мушля з Криму• 14 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
згідна на всі 100 і цю адвокатшу туди ж!
МЕСТО_Встречи• 14 октября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
немного эротики в транспорте еще никому не мешало
Вы думаете грудь женщины, которая кормит третьего ребёнка, выглядит эротично ?)
Советничаю тут• 14 октября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Зараз народжувати -подвиг, бо складне життя, а ще й гв теж нелегко) а тут половина повтікали з країни і сруть мам, які в такі складні часи народжують в своїй країні і ще й груддю годують…))
психіку травмують бля їхню , бо груди оголені побачили
Я в шоці , почитала коменти і просто в шоці з наших тупих бабіщ, ну слів більше немає((
МЕСТО_Встречи• 14 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Племіннику 25. Годували і 25 років тому грудьми
В автобусе, на глазах у всех ?
Мушля з Криму• 15 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
сама ви
бабища. ще й обзиваєтесь!
це рішення жінок народжувати у війну. народжувати ніхто не заставляв.
а те,що двоє синів вже є то третя дитина потрібна як повітря -папку зберегти.
Жерица ночи• 15 октября 2025
Ответ дляНе любовница
Ви знаєте, навколо ще купа всяких інших речей,які вам можуть дратувати,і особисто ви когось можете дратувати, то може вам не виходити з дому
А я нівроку• 15 октября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В автобусе, на глазах у всех ?
Коли їхати довго, то будь-яка суміш стає отрутою. Не автобус по місту
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Навіщо входити в чиєсь становище?
А якщо собаці в автобусі треба бути сходити на лоток, то поставлять і він буде с*ати, ав ви нічого й не скажете?
вы на полном серьезе ставите в один ряд ребенка и собаку? Деградация общества полная
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляУказка
Это очевидные вещи.
Я тоже могла покормить в людные местах, была специальная пеленка-накидка, никто не видел мою грудь, ребенок мог спокойно поесть без посторонних взглядов.
Неужели мама такого малыша едет без сменной одежды, мамской сумки с пеленками и т.д.?
Или у нее просто приступы эксгибиционизма?
Мы не можем знать ситуацию. Забыла. Достать не смогла. Убить ее за это?
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляKittaa
Автобус дибілів, звісно окрім жінки з дитиною
Да почему автобус? Одна бабка с семками переместилась с лавочки на советчицу и перетирает с такими же
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляМороженная курица
причем здесь ДЕТОНЕНАВИСТНИЧЕСТВО? Невоспитанная мамаша, плюющая на окружающих, затыкающая рот хнычущему малышу. Так просто - заплакал - на сисю, а чувства сына рядом...пох. А про окружающих вообще молчу.
О, Господи, еще и сына приплели. А то он до сих пор не знает, что дети грудь сосут
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Так она ж без предупреждения грудь достала. Можна было прикрыться, хотя бы шарфиком каким-то. А в переполненном автобусе достать цицьку... Ну такое... Сказала бы- отвернитесь мужчины ,мне нужно грудью покормить
Придумали)))
Тогда бы все не только повернулись, то и телефоны бы достали))
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Пешком. Воздух свежий, физкультура и маршрут можно построить так, чтобы вообще никаких людей не видеть. Правда тараканам в голове совсем скучно будет
Барбітта• 15 октября 2025
Ответ дляМушля з Криму
сама ви
бабища. ще й обзиваєтесь!
А надо всех в топку? И не рожать. Освободить территории собственными силами. Ну что, мудро. Вот обещали 10 млн мигрантов завести. Наверно их обычаи и орущие дети вам больше по нраву будут
Указка• 15 октября 2025
Ответ дляБарбітта
Нет.
Достаточно просто высказать недоумение .
Здесь многие отписались, что вываливать вымя на всеобщее обозрение абсолютно нормально.
Но, возможно,конечно,это не женщина деградировала, а.это единичный случай, связанный с непреодолимыми обстоятельствами.
Мушля з Криму• 15 октября 2025
Ответ дляБарбітта
я не писала чтобы не рожали.
это решение женщины.
решила сама -то пусть не надеются что весь мир склонит перед ней голову.
в мирное время декрет еще то испытание,а хочет папку спасти ,то пусть будет готова к трудностям.
в нашей стране только богатым хорошо живется.
это решение женщины.
Мушля з Криму• 15 октября 2025
Ответ дляБарбітта
знает,знает...
если в транспорте такое мамаша себе позволяет, то дома страшно представить что видят эти пацаны.
Your Sweetheart• 15 октября 2025
Ответ дляБарбітта
На полном
Или в положении собаки входить не нужно?