Мальовнича даль• 14 октября 2025

Віньєтка для 4го класу

Дівчата у кого діти вчаться у 4-му класі, чи замовляли ви фотографа? Цікавить ціна. Розумію що ще від міста залежить. Але хоч приблизно. Бо не можемо зрозуміти чи то задорого чи зараз такі ціни.
Краля-Галя• 14 октября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
в садочку мали брати або всі, або ніхто...там якось дуже багато копій мали зробити, на меншу кількість не погоджувались. Зараз ось уже від 5-ти штук друкують, скоро будуть від одного, або кожен, хто хоче, собі купує цифровий і готово)
У нас от 5 альбомов. Но не захотели альбом только 4 человека. Причем, практически все захотели 6 разворотов, на 3 разворота с трудом 5 человек набралось
Безсовісна кума• 14 октября 2025
Ответ дляКраля-Галя
ну от я думаю, що якщо брати, то уже брати максимум. Але є різні фінансові ситуації тому добре, що є вибір
автор Мальовнича даль • 14 октября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Максимум дуже дорого і немає потреби стільки фоток
Большой секретик• 14 октября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Из начальной школы в старшую
В середню. А потім з середньої в старшу. А потім ще 100500 подібних безглуздих випусків
Ворую вкусняшки• 14 октября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Для багатьох батьків, будь- яка подія, пов´язана з дитиною, не безглузда, це пам´ять
КаваЗМолоком• 14 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
я никогда не пойму куда выпускается 4 класс
У школі сина зробили профілі і усіх розпустили по різних класах після 5. Тому нам альбом був дуже доречним. Загальне фото з класом та учителем та окремі дітей.
КаваЗМолоком• 14 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
я просто фотку груповую взяла и все
хватило альбома из сада, он никого из них не помнил через 2 года
Зрівняли дитячий садок та учнів школи
КаваЗМолоком• 14 октября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Я половину детей из детского сада и сейчас поименно помню, хотя прошло 20+ лет как я из д/с выпустилась
Но мне очень садик нравился, я прям бежала туда
К сожалению, альбом есть, но дети не подписаны там. Даже поискать в ФБ не могу т.к. фамилий не помню
А я пам´ятаю, навіть дивно. І історії різні, пов´язані з цими дітками
Краля-Галя• 14 октября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
История я тоже помню, фамилий не помню
Щастя-здоровля• 14 октября 2025
Скинулися всім класом на фотографа, він зробив репортажні живі фото і на цьому все. Альбом вирішили не робити
Большой секретик• 14 октября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Такі батьки зазвичай забезпечують дітям більш вагомі події в житті жля приємних спогадів, аніж перехід з 4го в 5й клас. Але розумію, не всі на це здатні.
автор Мальовнича даль • 14 октября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Наприклад?
Ворую вкусняшки• 14 октября 2025
Ответ дляБольшой секретик
На що ви намагаєтеся натякнути незрозуміло, не хочете, для вас неважливо, не робіть, для інших
важливо, і це не залежить від того, який статус, гроші та т.п.мають батьки.