Альдебаран• Изменено 14 октября в 22:21

Підписка на 7eminar -платити гроші чи знайти бухгалтера?

Наче не так вже й дорого
Але що там? Там можуть інші бухгалтери надавати консультацію?
Мені потрібно комусь показати чек з чекбокса щоб сказали чи там всі поля вірно заповнені
Анонім Завгосп• 14 октября в 22:20
С какой целью? Вы фоп или бухгалтер?
Гигиенишвили• 14 октября в 22:21
Це навчальна платформа і консультації, нові знання, вебінари, календарі, брошури
Залежить від обраного пакету
Анонім Завгосп• 14 октября в 22:21
Рассмотрите ещё avs.
автор Альдебаран • 14 октября в 22:22
Ответ дляАнонім Завгосп
С какой целью? Вы фоп или бухгалтер?
Я фоп
Я на початку своєї дороги
І важливо не наробити помилок з тип прро
20 опп подала- але там теж проблема адреси не було, все вписала в ручну у 7 колонку

І коли буде підключати прро
Ти там підтягуються адреса із 20 опп
Тобто я повинна взагалі нічого не день пропустити щоб в тебе не буде пізно бо в мене потім всі чеки каже що недійсний
Анонім Завгосп• 14 октября в 22:27
Ответ дляАльдебаран
Я фоп
Я на початку своєї дороги

І коли буде підключати прро
Ти там підтягуються адреса із 20 опп
https://avstudy.com.ua/kursy/kurs-rro-dlya-fop/

Посмотрите у них курсы. После курсов присоединяют в группу в телеграмм. Там полно и опытных фоп и бухгалтеров, которых можно поспрашивать, если непонятно.
Варена цибуля• 14 октября в 22:30
Ответ дляАльдебаран
Я фоп
Я на початку своєї дороги

І коли буде підключати прро
Ти там підтягуються адреса із 20 опп
не поняла что вы имеете в виду про чеки
но вот тут расписано за сто есть штрафы https://vchasno.ua/shtrafy-rro/
и есть фоп-блогеры))Смокович и Янкив, у нихвсе разжевано про чеки
какой у вас товар? категории
автор Альдебаран • 14 октября в 22:30
Ответ дляАнонім Завгосп

Тут більше інформації ніж дає безкоштовно Смокович?
Анонім Завгосп• 14 октября в 22:31
Ответ дляАльдебаран
Та в принципе нет. Все они об одном. И, кстати, у Смоковича тоже есть Телеграм и там постоянно он отвечает и другие, кто может помочь
автор Альдебаран • 14 октября в 22:33
Ответ дляВарена цибуля
не поняла что вы имеете в виду про чеки
какой у вас товар? категории
Послуга в мене
Музична студія
Система оплати така:
Людина оплачує «бронювання» часу в муз студії яке не повертається
І коли приходить вже на час навчання оплачує залишок

Я не розумію як написати в призначенні платежу саме «бронювання? Завдаток? Залог?»
Варена цибуля• 14 октября в 22:39
я б сделала отдельно бронювання оренди студіі и отдельно навчання (на сумму доплаты)
Простецкая• 14 октября в 22:41
Ответ дляАльдебаран
Я фоп
Я на початку своєї дороги

І коли буде підключати прро
Ти там підтягуються адреса із 20 опп
Вы эту форму подадите пару раз за всю деятельность. Нужно что-то конкретное сделать - находите на Ютубе видео пошаговое Смоковича, Зарайского, Кавин и еще десятка консультантов и пошагово повторяете.

И так практически со всем.
Простецкая• 14 октября в 22:43
Ответ дляАльдебаран
Послуга в мене
Музична студія
Система оплати така:

Да пишите то же самое, что и в основной части - услуга чего-то там. Это же не товар, который по частям не разделить.
ПешитеБесАшипок• 14 октября в 22:44
Я б слово бронювання точно не писала в призначенні, бо послуги бронювання це окремий КВЕД, якого у вас скоріш за все немає. Можуть зняти з єдиного податку, якщо ви на ньому і оподаткувати як інші доходи фізособи. Додайте КВЕД ’послуги бронювання’ або приймайте як звичайну оплату за вашу послугу.
автор Альдебаран • 14 октября в 22:56
Ответ дляПешитеБесАшипок
А можна в договорі вказати перша частина оплати
І друга частина оплати
Але перша частина оплати не повертається
Чи може слово завдаток в призначенні платежу написати?
Щось таке?
ПешитеБесАшипок• 14 октября в 23:10
’З урахуванням ч. 1 ст. 547 ЦКУ письмова форма договору про внесення завдатку є обов’язковою.
Правочин щодо забезпечення виконання зобов’язання, вчинений із недодержанням письмової форми, є нікчемним (ч. 2 ст. 547 ЦКУ).
Якщо не буде встановлено, що сума, сплачена в рахунок належних з боржника платежів, є завдатком, вона вважається авансом (ч. 2 ст. 570 ЦКУ).’

https://news.dtkt.ua/simple/individual-single-tax/...
автор Альдебаран • 14 октября в 23:41
Ответ дляПешитеБесАшипок

Дкую вам
То як краще писати про цей завдаток чи просто «частина орендної плати»