Зайканалужайке• 15 октября 2025
Поцелуй
Меня поцеловала коллега и я ничего не почувствовала, хотя она говорила что будет приятно
Обнемашечка• 15 октября 2025
Обманула. Спробуйте ще з колегами чоловіками. Потім обов´язково на порадниці відпишіться. Якщо нічого, можна ще сантехніка викликати спробувати. Можна спробувати кота поцілувати у вухо. Може хоть щось буде приємно.
Зайканалужайке
• 15 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Уже пробовала.
Зайканалужайке
• 15 октября 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Опять тупые боты
Удалено администрацией...
Зайканалужайке
• 15 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Навіть кіт не сподобався?
Удалено администрацией...
Зайканалужайке
• 15 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Ви безнадійна.
А ви розумна одна така.