Ms. При теле• 15 октября 2025

Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?

Результат:
вже голосів: 268
167 (62.31%) Норм
101 (37.69%) Стрьом
So_so• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Хоче щоб я любила і саме так я йому треба, і ще питала шо саме він хоче і усе свіже, ще й випічку, торти, важкі страви до ночі наварювать
Так денег же нет)
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляБайрактара
Ну, а ви просто не готуйте) В мене чоловік часто сам готував через це, або міаінку зарарювпв,якщо лінився. Ви ж самі балуєте
Не готую
Фантазерша• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Грошей немає на неї
Заробляли замість готувати не варіант?
Пи Пи Пилюля• 15 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Тут питання чому чоловік не готує?
Может работает до поздно , все работают по разному
Байрактара• 15 октября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
У меня второй муж не готовил вообще. Но он ел яблоки и морковь, хлеб, творог, если я не хотела или делал закупку в пузатой хате
Ну от, вихід завжди є. Просто чомусь багато жінок самі присуджують, а потім дивуються, чому все так
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Це де так безкоштовно
На роботі
ВерСаСе• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Я не зрозуміла. То ви готуєте ?????
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ длягодовасик
Думаєте, всі готують собі? Я коли жила сама, нічого не готувала, зранку вівсяні пластівці, ввечорі бутерброд, обід на роботі.
++++++++++++++++++
Байрактара• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Не готую
Ну, то в чому тоді проблема?
ВерСаСе• 15 октября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ніч для чого?
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
як хоче жрати - то нехай і готує
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ длякотопёс
Муж-то хоть другой или вы дважды за одного и того же выходили?
Вообще, если он прям требует, то конечно разводиться. Как взрослый человек он сам вполне может позаботиться о еде, но требует от вас.
Різні були, і все до одного і того ж скотилось
Перший казав, а чого тоді одружуватись мені, це все має бути на тобі
Я шалунья• 15 октября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Странная причина для развода, в том плане что это такая мелочь... ну не готовьте каждый день да и всё, зачем разводиться то?
Схоже що на авторі теми чоловік одружився лише заради того, щоб вона йому кожного дня готувала їсти.
Баба на горошині• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Не готую
Ну то йому треба хай і розлучається, а ви така на морозі, як чоловіки зазвичай. Ви працюєте? Хто забезпечує родину?
Неправдиша• 15 октября 2025
вдруге з одним і тим самим чоловіком, чи цей другий вже інший?
Я шалунья• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Тому що требують готовку
Як це вимагають? А собі ви не готуєте їсти?
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
От лінтяюга. А ви страждаєте.
Ну не паньське діло готувати йому, я невдячна, нічо не роблю і все таке, погано і мало готую, без душі, спочатку готував, потім перевзувся
Я шалунья• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Відмази різні, попереджувала - не дійшло
Розлучайтеся
Допоможіть знайти• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
А вы работаете?
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
приносьте йому зі столовки їжу
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну так и в браке так нельзя , я минимально готовлю простые блюда куча техники , готовлю каждый день но свежее и не занимает много времени, на гриле или в духовке разное мясо и рыба и салат , это минимально все занимает
У мене займає максимально
Баба на горошині• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
я бу відповідь розкащала скільки він має приносити доходу, щоб я покинула роботу і ’все було на мені’ - інакше навіщо б я заміж виходила?
Я шалунья• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Не підходить таке
Я ваші теми впізнаю по манері відповідей.
Баба на горошині• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну так не ваше панське діло на роботу ходити. Хай гарно забезпечує щоб ви гарно готували
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
ну пусть идет в сраку раз ему не подходит)
Ну тому я двічі ’розлучена’ стара діва
Merilyn• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Грошей немає на неї
А почему именно каждый день надо готовить?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Тому що требують готовку
Прям требуют?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Мін. готовки + безкоштовна столова
На работе столовая?
Доктор Хаос• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Я про це говорила - не дійшло
Діти є?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляБайрактара
Я понимаю наверно автора. Там именно требуют претензии прогибают чтобы готовила каждый день. Пельмени не едят