Юпитерная• 15 октября в 20:47

У меня помутнение и, кажется, я готова изменить мужу

Замужем 17 лет, дети, быт, все как у всех. За все это время ни разу не встречала мужчину, который даже гипотетически мог бы стать любовником. Всегда дети, муж, наши ценности на первом месте. Недавно познакомилась с мужчиной, внимание, флирт, и я не я. Понимаю, что меня несет. Он свободен, ему терять нечего. Когда пересекаемся, каждый чувствует это притяжение, не возможно обьяснить это чувство. У вас был подобный опыт? Устояли?
автор Юпитерная • 15 октября в 21:23
Ответ дляСундучок с каникулами
Дивлячись що Вам потрібно. Якщо метеликів та сексу - скачіть у гречку, але обережно, щоб комар носа не підточив. Ну і обговоріть це з коханцем, щоб потім не було претензій. Ніяких сумісних фото і т.п. Хоча неодружений - це погано, може захотіти серйозних стосунків. Одружені безпечніше. І для себе чітко усвідомити, що це тимчасово. Тому що як тільки розведетеся і переїдете - це стане не коханець з подарунками -подорожами, а чоловік з усіма цими борщами, шкарпетками, претензіями
Це якесь випробування для мене. Я дорожу тим, що маю. Але спокуса, просто нереальна
Творческий типаж• 15 октября в 21:23
Ответ дляЮпитерная
В неделю 3-4 раза, он предлагает чаще, пока морожусь
і ви ще не надоїло одне одному???
Голодаю• 15 октября в 21:23
Ответ дляПодтяжка
вот придурок, це ж дітям погано зробив
певно він не думав про дітей в той момент, в принципі як і вона в певний час.
Домашня Зюзя• 15 октября в 21:23
Ответ дляГолодаю
сколько алиментов платит после развода?
Фрикаделька• 15 октября в 21:24
Я нічого не рекомендую, вся відповідальність на вас і тільки на вас.
Але якщо цей 47 річний, так себе веде знаючи , що ви одружена і маєте дітей...Він явно використовує вас. Якщо проявляє аж так сильно увагу, ну будьте прямі з ним..що хоче він від цих ’турбот’ ,про вас? Може він закоханий, а може просто хоче 1 , 2 рази і все.
І як це він так турбуєтбся? Ваш нинішній чоловік взагалі ніяк себе не проявляє?
Сундучок с каникулами• 15 октября в 21:25
Ответ дляЮпитерная
Тоді припиняйте це все. Різко і зовсім. Діла не буде
Творческий типаж• 15 октября в 21:25
Ответ дляФрикаделька
Та він поахатись хоче, а вона себе вже в фаті бачить
Голодаю• 15 октября в 21:25
Ответ дляЮпитерная
Власне, просто секс мені не потрібен. Я зараз розгублена, розвісила вуха, і ведусь, на все, що чую і бачу. Я ж кажу, сама себе не впізнаю. Але такі дивні давно забуті почуття, передчуття зустрічі, піднесення, як він турбується. Я то розумію, що це все ’до’, а ’після’ дуже туманне. Та пелена на очах. Не думала, що в 40 так накриє
я думаю у вас просто гормони заграли і це не на довго. А якщо поведетесь, скоріш за все пожалкуєте, якщо це не ваша натура і ви не зраджуєте.
Ответ дляТворческий типаж
і ви ще не надоїло одне одному???
Ви ніколи не закохувалися?
Голодаю• 15 октября в 21:28
Ответ дляДомашня Зюзя
сколько алиментов платит после развода?
я не в курсі, це ще за два роки до війни було. Там вони після того до психолога ходили, але він не зміг пробачити, ображав, принижував її в побуті і в кінці кінців вони розлучились.
Karina_B• 15 октября в 21:29
Если вы ему измените, тогда он заведёт себе её
delphoto
Я_канеша_извиняюсь• 15 октября в 21:30
Ответ дляЮпитерная
Просто голодная тётка. Руки вам на что? Недели помастурбируйте и забудете про этого Васю как про дурной сон.
автор Юпитерная • 15 октября в 21:30
Ответ дляФрикаделька
В мене хороший чоловік, але він не вміє проявляти свої почуття. Він закритий. Все життя він заробляє гроші. Він тільки на цьому сконцентрований. Навіть якщо якесь свято, програму придумую я, подарунок собі теж обираю я і купую я, але за його зароблені гроші. Так і живемо
автор Юпитерная • 15 октября в 21:32
Ответ дляФрикаделька
Турбується: давай підвезу, бо ти намокнеш, я думав, як ти доїхала ну і такі всякі фразочки
Kicuna• 15 октября в 21:32
Ответ дляЮпитерная
У мене чоловік майже як у вас...
Напишіть мені в приватні повідомлення, хочу запитати дещо...
Подтяжка• 15 октября в 21:34
Ответ дляЮпитерная
Сначала разговоры были не о чем, потом кофе, и уже флирт, понимаю, что двигаемся дальше. Он красиво ухаживает, устоять очень сложно. Про мое семейное положение знает, ну и про свое тоже рассказывал. Конечно отличить сейчас мне сложно, где правда, где нет
расскажите как ухаживает?
Valentina shop2020• 15 октября в 21:34
Ответ дляПодтяжка
вот придурок, це ж дітям погано зробив
Придурок настоящий
Подтяжка• 15 октября в 21:36
Ответ дляКрошка Енот
Это как раз такой возраст, когда многих накрывает, я тоже не исключение...
а говорят в 40 жизнь заканчивается)))и что уже старые мы
Закуйовджена життям• 15 октября в 21:36
Ответ дляЮпитерная
Дякую за конструктив. Так, мені 40, йому 47, він не був одружений, це мене насторожило також ,але все ж думаю, це із-за специфіки його професії. Або це я сама себе так заспокоюю
Було, після 20 років шлюбу, він розлучений, але встояла. Ще так себе вела- казала про дітей, про чоловіка, щоб охолодити його, а сама ледве тримала емоції. А чоловік щось почав відчувати на емоційному рівні - і ще більше став приділяти уваги і купив мені нову машину. Ну от як можно було вскочити у гречку, розумієш що жити в побуті хочеш тільки з чоловіком, а треба перетерпіти, якщо чоловік дорожче
Пасхальний тролік• 15 октября в 21:38
Ответ дляКрошка Енот
А если бы был свободен, то могли бы не устоять?
Кто знает. Мой брак трещал по швам, я была готова к разводу. В итоге развелась через год где-то
Крошка Енот• 15 октября в 21:39
Ответ дляПасхальний тролік
Развелись потому, что нашли другого мужчину?
Подтяжка• 15 октября в 21:40
Ответ дляГолодаю
та тут дітей взагалі не повинно бути, вона не зробила їм шкоди, а він придурок виставив це в чат, потім над дітьми будуть насміхатися та булить.
Пасти Ла• 15 октября в 21:41
Пароле никто не нравился кроме мужа?
Пасхальний тролік• 15 октября в 21:42
Ответ дляКрошка Енот
Вы путаете причину и следствие.
автор Юпитерная • 15 октября в 21:43
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я також відкрито говорю про сімейний статус, беру слухавку, коли телефонують діти і він чує наші сімейні розмови. Але це все ніби лишається осторонь. Діти вже можна сказати дорослі, вони його не лякають, чоловік тим більше. А його фраза: де ти була і чому ми не зустрілись раніше взагалі вибаває землю з-під ніг
Я такая - жду трамвая• 15 октября в 21:45
Ответ дляЮпитерная
Ну так это просто гормоны играют. Перестаньте видится и всё утихнет через полгода максимум. У меня было много таких ’увлечений’ , но мозгов хватало не прыгать в гречку, когда муж хороший. Не хочу рисковать семьёй ради непонятно чего. Всё проходило довольно быстро, максимум год наверное
Подтяжка• 15 октября в 21:46
Ответ дляФрикаделька
да ні, теж мабуть бабочки, але прогнози ніхто не може дати, як далі буде не можливо спрогнозувати, це інстинкти можуть в більше щось перерости, а й можуть й пройти
Закуйовджена життям• 15 октября в 21:46
Ответ дляЮпитерная
Ви просто завжди продумайте найгірший сценарій- якщо ви не встоєте, чоловік дізнається, то що буде з дітьми побутом житлом і т.д....
Крошка Енот• 15 октября в 21:47
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
И вы ни разу не прыгнули в гречку?
Я такая - жду трамвая• 15 октября в 21:49
Ответ дляЮпитерная
Банальщина