Пішли в перший клас до Ольги Петрівни, хто мав з нею справу, що підкажете? Бо не така мила як себе позиціонувала. Почала нав´язувати нам тьютера, коли не вийшло з доброзичливості відношення до дитини перейшла на булінг, публічні приниження, безкінечні зауваження та інше
лаМпочка• 16 октября 2025
Тобто, вчителька погана, тому що вважає, що вашій дитині потрібний тьютор? Ви це називаєте булінгом та приниженням?
Раз одела не бу• 16 октября 2025
Ответ длялаМпочка
Так, батькам потрібно обдумати тьютора. Але ж якщо вчитель почав, скоріше всього, при класі обзивати дитину, то так - це булінг
А у нас макарошки• 16 октября 2025
Я сама виросла у Боярці і моя дитина
Не рекомендую 2 школу взагалі
Весь час туди переводили гірших дітей
Вважалась проблемною школою для босоти
Не рекомендую 2 школу взагалі
Весь час туди переводили гірших дітей
Вважалась проблемною школою для босоти