Початок на тому що батько отримав квартиру від заводу ( працював там 35 років )
у нас тоді уже була одна квартира де ми жили
я була мала , а у старшої сестри уже була сім´я , відповідно їй надали батьки цю квартиру
Зараз в мене також є чоловік і дитина
почалася війна сестра поїхала за кордон , 4 місяці в квартирі ніхто не жив
з нашої орендованої квартири нас попросили через 1,5 міс зїхати
Я запитала сестру чи можна там у неї жити ( у нас завжди були дуже тяжкі стосунки , було відчуття не поваги до мене , і просто використовувала мене ) але вона сказала ок
Ми там жили безкоштовно ( умовно ) але ми її забирали вночі за 120км коли їздила в Україну , бо ще остаточно вона не переїхала , передавала їй посилки, вообщем у нас були торгово ділові відносини , в неї поламался техніка в квартирі ми її замінили
Як тільки переїзд її закінчився , вони вирішили сдавати квартиру , сказали вони нам про це 31 грудня ( перед цим просто передали інформацію через маму типу будуть з нас брати гроші , бо хочуть відбити ремонт )
ну звісно було обідно , чоловік сказав для нас це не проблема будемо платити
А ОСЬ ТУТ ВСЕ почалося через 4 місяці , я боліла (2 операції і хвора нога ) і просто в один день нас написали ми їдемо до вас , надувайте матрас
типу вони будуть у нас жити , за 1,5 роки це були 3 рази
вони не просто жили 3 людини + собака : забитий холодильник гостинцями , собака як обісрала коврик ( який потім просто винисли в коридор ) в дитячій , залишали собаку вечері коли ходили в кімнаті сина ( де самі в 3 жили ) а ми в іншій , я просили забрати пса бо детині треба спати а він виє , на що вона зробили все наче я її обідила , потім один раз взагалі набрали мене і сказала я приїду у вівторок не хочете кудись на 3 неділі поїхати ?
це тільки частина деталей , був просто шах , і я не розумію чому ми ще тоді не зїхали
Одного разу ми були злі і обговорювали ( матюками ) їх і їхню поведінку на кухні , що почула дочка сестри
Через декілька місяців вона приїхала і жила у мами , а потім підняла нам оренду майже в 2 раз ( за 2 неделі до платежу )
Ми вирішили що треба зїхати , найшли не на багато гірше квартиру і дешевше , все зібрали ( але ще нікому не казали)
Але почався діалог з батьками , ну як виявилося оренда дорога бо їм треба закордоном також кошти і плюс це помста за образи
Я проговорила що як це виходить квартира де живуть батьки ( вона оформлена на мене ) моя сестра живе там безкоштовно і доволі довно , по погуляти в Україну вона приїздить на 3-4 тижні , а мені вона виставляє рахунки на іншій батьківській хаті
чоловік мій оразу сказав що ніхто нічого не ділить , просто мене (як йог жінку ) тут просто за людину не тримають
Ітого , сестра обісрала мене з ніг до голови ,а батьки не знають за кого взятися ( але страша з себе зробила жертву і ще добре їм мозги промивати стала )
Я не хочу з нею мати справу , але планую просто її не пускати в квартиру де зараз проживають батьки
Яке рішення прийняти ?
Зараз в мене також є чоловік і дитина
Яке рішення прийняти ?
Love_Love_Love_• 16 октября в 01:47
Все що вам потрібно було зробити:
1. Не орендувати квартиру в родичів. Все!
Love_Love_Love_• 16 октября в 01:49
Квартира де зараз живуть батьки офіційно по документам ваша?
Ответ дляLove_Love_Love_
так вона моя , офорляли в той самий день коли і сестри за рік до війни
Ответ дляLove_Love_Love_
Все що вам потрібно було зробити:
да , я спочатку подумала що вона стала краще до мене відноситися , забула всі образу
але то я просто так хотіла
Ответ дляКидстаффовка
Ой там багато так. Образились?
не зрозуміла ?
Само_достаточная• 16 октября в 01:55
А ви до батьків переїхати не хочете? Коли почалися маніпуляції що я завтра приїду, я б виїхала від сестри. І стояла б замкнена квартира.
Love_Love_Love_• 16 октября в 01:56
Ответ дляKatya1997s
Тоді їдьте і живіть в своїй квартирі 🤷🏼♀️
Ответ дляСамо_достаточная
ми уже на новій квартирі
а далі плануємо скаласти на перший внесок і взяти іпотеку , чоловіку дохід дозволяє
Ответ дляLove_Love_Love_
там батьки
Само_достаточная• 16 октября в 01:58
Батьки з вашої квартири з´їзджають до сестри. А ви заїзджаєте до своєї квартири.
Ответ дляСамо_достаточная
да , сестра так казали і сміялася ,бо вона знає що мама 100% там не зробить
Кукусики• 16 октября в 01:59
Ответ дляСамо_достаточная
А они чего должны съезжать? Это их по факту, ими заработано.
взагалі мова не про розподіл майна , а саме чи відповідати сестрі
мама то кречить як це не пускати , але то що вона натворила я їй не прощу і спілкування ніколи не буде
Само_достаточная• 16 октября в 02:01
Ответ дляКукусики
Сестрі потрібна доглянута квартира, а з батьків (ймовірно) грошей брати не буде
Love_Love_Love_• 16 октября в 02:01
Ответ дляKatya1997s
Тоді просто живете в оренді, з сестрою більше не спілкуєтесь. Все.
Ответ дляСамо_достаточная
факт в тому що вона хоче її або дорого сдати , або продати щоб оплатити житло в нідерландах ( грошей на рік вистачить )
по іронії долі вони потім ще приїдуть в Україну і будуть жити у батьків
Само_достаточная• 16 октября в 02:06
Ответ дляKatya1997s
Натякніть, що квартира батьків належить вам. Якщо вони свою квартиру продадуть, то повернутися буде нікуди... Я також з сестрою не спілкуюся... Набагато легше мені стало, вона вічно скиглила і маніпулювала батьками, і далі це робить. Я самоусунулася
Ответ дляСамо_достаточная
щоб ви розуміли , як родився син , чоловік купував машину нашу першу тоді
так сестра запросила щоб ми позичили їм кошти для обміну на більшу квартиру ( з 2 на 4 кім )
в той час коли ми самі на оренді
ми не надали , і вони ще потикали чоловіку що не дав і на лишні гроші собі брекети поставив
в той час коли ми самі на оренді
Само_достаточная• 16 октября в 02:12
Просто не спілкуйтеся. Я б потроху комуналку батькам платила(щоб потім питань не виникло), чия квартира. Сестра дуже хитра, і явно розраховує ще на батьківську квартиру. З батьками спілкуйтеся, сестру тримайте на відстані...
Юпитерная• 16 октября в 02:17
Ответ дляKatya1997s
там батьки
Сдайте одну кімнату комусь, скажиіть також потрібні гроші
Говорю відверто• 16 октября в 02:27
Кв батьків ваша тільки на папері, щоб не ділити спадок, її заробили не ви так що не маєте ніякого права вирішувати щось поки батькі живі.
Мию чакри щоденно• 16 октября в 02:31
Ответ дляСамо_достаточная
А при чем оплата коммуналки к праву собственности. Квартира же оформлена на автора.
Love_Love_Love_• 16 октября в 02:35
Ответ дляГоворю відверто
Квартиру батьки отримували на автора в тому числі, читайте текст.
Дона Ко Ко• 16 октября в 02:37
Ответ дляKatya1997s
Яка вам до того справа? Займайтесь власним життям, перестаньте на неї оглядатись
Свекруховна• 16 октября в 02:38
Одного не пойму, что за монстр эта сестра?
Или это только с Ваших слов, а есть и другая сторона, её мнение...
Как вы с ней пришли к таким отношениям?
Глубоководная селедка• 16 октября в 02:46
Ответ дляГоворю відверто
Кв сестри теж батьками зароблена