ПодругаМужа• Изменено 16 октября в 13:34
А для вас теж норма торгуватись на 30-50%?
Дівчата, привіт.
На іншому сайті продаю різне. Й завжди ставлю відразу ціну мінімальну, за яку готова продати.
Й не знаю як реагувати, коли люди починають торгуватися сходу.
Наприклад, нова річ в машину 3500грн, я поставила 1500грн, стан ідеальний, оригінальна частина причому, мені пропонують 1000грн.
Тобто не знижку в 100грн просять, а третину.
Чесно - хочеться просто послати.
Або проліт взуття. Замовила за 3800, продаю за 3500, на answear зараз взагалі 4500грн. Пропонують 3000грн.
Та нехай краще лежить.
…
Чи то я дурна, що ніколи не торгуюсь, а замовляю за ціну, яка в оголошенні?
Чесно - хочеться просто послати.
Та нехай краще лежить.
…
Найщасливіша• 16 октября в 16:10
Ответ дляМотористка
Не пишіть такого більше. Бо шафа побачить і почне ще з покувців брати комісію
А так згодна повністю, скільки часу витрачається на це нове , яке не нове
Так Шафа и копейки не заслуживает. У них одни продавцы секонда, у которых всё ’новое’ и жаловаться бесполезно. Я там стараюсь не покупать и не продавать. Я говорю про то, что если бы были нормальные модераторы, которые выполняли свою работу и следили за наглыми продавцами).
Бодіпозітівна• 16 октября в 18:35
Не звертайте уваги. Люди пишуть на пруху. Якщо то лох то можна навіть не відповідати а блокувати одразу. На шафі в мене є збережений шаблон ’Вітаю. ні’ . Чого нервувати? Інколи я навіть і рада продати зі знижкою -50% , якщо воно залежалось і треба сплавити. В мене навіть є постійні покупці які діалог починають зі слів ’Продасте за стільки то?’ , і ми торгуємось як на базарі)
Пиши-пропало• 17 октября в 17:04
Ответ дляБритоножка
Тетя, уймись. Я в состоянии прийти в хороший магазин, выбрать вещи из новой коллекции, примерить, купить сразу всю капсулу.
Вместо того, чтобы выискивать турецкий мотлох с рук.
если ты так же ходишь, как и думаешь, то вряд ли
Пиши-пропало• 17 октября в 17:05
Ответ дляПодругаМужа
Судячи по смайлик рука-обличчя ми з вами не в більшості))
Тут своеобразная публикака, на ее мнение ориентироваться совершенно не стоит. Им бы скидки да шару)привыкли в секонде рыться и собачиться