Ms. Доброта• 16 октября 2025
Сколько нужно времени чтобы выйти на В1 уровень?
В английском языке, если изначально возможно А1
Куплю орехи• 16 октября 2025
Все зависит от вашего усердия и природных талантов. Например, я очень плохо воспринимаю на слух иностранную речь. Из-за этого все идет медленнее , чем у других
Глубоководная селедка• 16 октября 2025
Минимум 200 часов теории( занятия с репетитором или видео просмотры) плюс выполнение домашки
Додаю напруги• 16 октября 2025
Мій син, підліток, не так щоб сильно старанний, займаючись з репетитором рік по 3 рази на тиждень по 1.5 години, + домашні завдання, і вивчення лексики, здав німецьку з нуля на В1.
Англійська мова не складніша, і рівень не нульовий, тому думаю приблизно так по часу
Ms. Доброта
• 16 октября 2025
Ответ дляДодаю напруги
тобто рік, якщо докладати зусилля, можна спробувати поставити таку ціль
Куплю орехи• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Но нужно заниматься 2-3 раза в неделю. И не сливаться с занятий
дякую аж підскакую• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
От полугода до год,
Если в ежедневном формате (смотреть, читать, учить новые слова), то можно и в полгода вложится
Но тут важна практика - говорение (как минимум чтение в слух, максимум спикинг Клаб)
Додаю напруги• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Так.
Невеличка порада щодо англійської, оточуйте себе мовою навіть в простих буденних речах - переведіть інтерфейс телефону , ноутбуку, програм, які використовуєте в роботі, на англійську. Включайте субтитри в фільмах, дивіться короткі відео / рілси англійською . Поступово починайте ´´гуглити´´ англійською і ТД і тп
Завжди мало• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
почніть грати в якусь гру де будуть активні англомовні свірозмовники в чаті, підпишіться на англомовних блогерів і просто перекладайте на англійську усе що бачите, вголос
60 метрів сметани• 16 октября 2025
Ответ дляЗавжди мало
С А1 это все вряд ли реализуемо(
Завжди мало• 16 октября 2025
Ответ для60 метрів сметани
С А1 это все вряд ли реализуемо(
це все питання бажання, обираєте собі сьогодні тему погода, і весь день собі бурмочите усі види погоди, про те що бачите за вікном і .тд., наступна тема наприклад види спорту та іх активна дія.
В чатах насправді спілкуються простою мовою, короткою, але для постійного мозкового штурму вистачає, коли не розумієте що пишуть можна просто перепитати і попросити пояснити, і англійською будуть пояснювати простими словами. Єдине заздалегідь треба зрозуміти скорочення типу ty, tysm, yw, idk ... Я колись дівчатам в чаті такому скидала уривок виступу Шварцинегера, бо не могла зрозуміти що він каже, тобто там одну фразу ну ніяк не могла зрозуміти, допомагали
Бідося• 16 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Это не с нуля, а с уровня А2
И плюс ещё дома заниматься нужно
Глубоководная селедка• 16 октября 2025
Ответ дляБідося
Это не с нуля, а с уровня А2
И плюс ещё дома заниматься нужно
так у автора не нулевой, а а1
Бідося• 16 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
так у автора не нулевой, а а1
С А1 - 200 часов мало для В1
Минимум 400-500 нужно, чтобы с А1 достичь В1
Один уровень - это 200-250 часов, а плюс ещё работа дома
60 метрів сметани• 16 октября 2025
Ответ дляЗавжди мало
Иногда в ютубе идут автоматические субтитры. Это еще вариант понять дикцию Шварцнейгера)