Мне без сахара• 16 октября 2025

Что если сын лет с 5 временами говорит плохие вещи?

Вот допустим поругали его, он говорит что порежет нас.
Я такое не говорю. Как мне на это реагировать?
Мядуза аля моргонер• 16 октября 2025
слідкувати що дитина дивиться в інтернеті
автор Мне без сахара • 16 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Если что то и смотрит то это Ютуб детский
Вічний двигун• 16 октября 2025
Якщо він адекватиний, полюбляє тварин, не б´ється в садочку, тобто нормальна поведінка, то скоріш за все десь почув таку маячню. Придумайте якусь терапевтичну казку, або з іграшками пограйтесь: нехай одна з іграшок говорить такі речі іншій, то ви разом посваріть цю іграшку, можете навіть поставити в куток. І це пройде.
А якщо ви вбачаєте якусь дівіантну поведінку, і щось вас таки насторажує, то щвісно краще звернутись до дитячого псизіатра.
Банка з медом• 16 октября 2025
Наш теж таку фігню може ляпнути, йому теж 5.
Консультувалися навіть з психологм дитячим. Вона пояснила, що страшного тут нема нічого, от він в моменті реагує так, треба пропрацьовувати, вчити реагувати по іншому. Іншими словами і тд.
Некомильфо• 16 октября 2025
Проконсультироваться у психиатра
Горлаю зрання• 16 октября 2025
Моя куколка в 4 года отборнейшим матом ,
Слушала дядю слесаря .. причем запомнила
маминаБубочка• 16 октября 2025
А взагалі є емпатія? У моєї до 4х не було, я їй навіть якісь сльозливі казки розповідала, потім з´явилась
Valentina shop2020• 16 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Такая ,,куколка,, так скоро и вас пошлет