Госпожа_тамагочи• 16 октября в 19:29
Прийшла нова співробітниця.
У нас холдинг дуже великий. СБ здається все перевіряє.
Прийшла дуже підозріла дівчинка
40 років.
Ні соціальних мереж - ні інформації в інтернеті
Мен Біл вже дивно
Чат мовчить, Гугл також
Прийшла дуже підозріла дівчинка
40 років.
Мен Біл вже дивно
Чат мовчить, Гугл також
Не за Будка• 16 октября в 19:30
умная девушка, не ведет соц сетей на радость недоразвитым типа вас
ГЛЮкоза• 16 октября в 19:31
С каких пор это обязательно?
Меня тоже нигде нет, я вообще считаю регулярное выставление себя в инсте диагнозом.
Пліткарка• 16 октября в 19:32
Ответ дляГЛЮкоза
С каких пор это обязательно?
Людям дивно, ще є хтось хто не просирає час.
Голубая фишка• 16 октября в 19:32
Ответ дляПліткарка
Дивна тут тільки ви
Сто процентов. Мне сорок тоже и меня тоже никогда не было в соцсетях, что не мешает мне работать
Пліткарка• 16 октября в 19:34
Ответ дляГолубая фишка
Як раз нічого)))
мимАпроходила• 16 октября в 19:34
Люди не живут соц сетями? Да, действительно, подозрительно.
Меня тоже там нет, подавайте в суд
Ду да ду да ду• 16 октября в 19:37
Так вона може бути в соцмережах не під своїм ім´ям, а якась умовна Гарненька киця. І як ви її знайдете?
Пліткарка• 16 октября в 19:38
Ответ дляДу да ду да ду
СБ просить дати посилання на сторінку. Цілком могла збрехати звісно, але я вірю, що може не бути.
Ду да ду да ду• 16 октября в 19:42
Ответ дляПліткарка
В нас вже як на параші? соцмережі перевіряють при працевлаштуванні? Що у вас там за секретний об´єкт?
Госпожа_тамагочи
• 16 октября в 19:43
Ответ дляДу да ду да ду
Ох вас чекає таке розчарування у житті )
Бабка-байкерша• 16 октября в 19:49
Ответ дляГоспожа_тамагочи
По ходу разочарование только у вас. Нет возможности в чужом исподнем полазить.
Нічого вдягти• 16 октября в 20:14
Ответ дляДу да ду да ду
В мене колись на одній роботі просили при заповненні анкети сб, посилання на соц мережі, а при співбесіді були питання особистого характеру, я сказала, що не одружена, є партнер, наступне питання було - з ким проживаю? І чому не живимо разом з партнером?
Це була Донецька фірма, яка після 14-го року переїхала в Дніпро
Коли через 8 місяців звільнялась, мені СБ сказало, що я ще довго в них пропрацювала
Крапипопка• 16 октября в 20:37
У меня нет ни одной страницы нигде. Я со временем их все поудаляла. Это тупая трата времени. Они мне не нужны для моей жизни. Вам для чего за ней следить? Тут иногда голову не успеваешь вверх поднять. А еще листать чьи-то фото, потом свои выкладывать. Для чего? Есть вайбер для своих делиться. Абсолютно все равно у кого что