Ласунка• сегодня в 14:39

Почему во многих странах считается престижным жить в пригороде?

А в Украине все хотят поближе к центру милионника?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Розкажіть це парижанам Подивіться скільки платять ’не поважаючі себе французи’, щоб купити квартиру у центральних районах Парижа. І так, Іль де Франс (передмістя) ніколи не зрівняється з парижем за ціною. Якщо у людини є гроші - вона живе у центрі Парижу і має заміський будинок для відпочинку. Якщо грошей нема - живуть у передмісті щоб зекономити, бо можуть дозволити на ті самі гроші, що і в Парижі, більшу квартиру чи будинок. Але в старшу школу дитину возитимуть все одно в Париж. І на роботу їхатимуть електричкою, бо так швидше. І ймовірність , що пограбують будинок, вища у передмісті. Коротше, життя у передмісті має свою ціну.
З передмістя возять дітей у школу на електричці в Париж? Ви точно були у Франції???
Передмістя європейські самодостатні, такі собі суцільні Конча-Заспи навколо великих міст. В міста у квартири в центрі перебираються хіба що діти-студенти, в престижні університети і розваг масштабних їм хочеться.

автор Ласунка • 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Ви явно не у передмісті Києва. Де з вишневого лише до Києва більше години, бо затори. А потім ще по Києву, як і киянам.
Я сейчас в пригороде Киева. От дома до моей работы в Киеве - 25 минут на машине
Соображалочка• 2 часа назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я живу давно в Нидерландах, в пригороде крупного города. В приоритете у местных жителей жить в пригороде, а не в крупном городе.
І тому ви вирішили, що так скрізь в Європі? Не скрізь.
Дивну інформацію видає чат GPT :
В центре Амстердама (Centrum, canal belt, Jordaan, Oud-Zuid рядом с центром)
обычно покупка жилья стоит примерно €9,000–12,000 за м². В самых премиальных локациях у каналов бывает и выше €12,000/м²
В пригородах и вне центра (например, Amsterdam Noord, Nieuw-West, Zuidoost, Diemen, Amstelveen, Haarlem рядом с Амстердамом):
ориентир обычно €5,000–7,000 за м².
Более престижные близкие пригороды типа Amstelveen могут быть ближе к верхней границе диапазона или выше.
Соображалочка• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка

Так, уявляєте? Якщо дитина хоче вступити до гарного ВНЗ, то її возять щодня у Париж у ліцей. Про Конча-Заспу в Іль де Франс посмішили, дякую. Це швидше Ірпінь, Вишгород...І так, Макрон живе у центрі Парижу, а не у передмісті)
Соображалочка• 2 часа назад
Ответ дляЛасунка
Де саме ви живете у передмісті і де саме розташована ваша робота?
Не заздріть тьоті• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Дивну інформацію видає чат GPT :
ориентир обычно €5,000–7,000 за м².
ваша информация основана на интернете, моя информация основана на личном опыте, проживания в стране с прошлого века.
И как говорит мой муж нидерландец, за доплату в миллион евро он бы не согласился жить в Роттердаме или другом крупном городе.
Также рассуждает и большинство местных жителей. В пригородах жилье дороже, а жизнь спокойнее
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Моя інформація заснована на особистому досвіді у іншій країні, за яку ви так потужно розписалися, не маючи і гадки як насправді.
Ваш чоловік може мати власні уподобання, але він не є всім народом Нідерландів. Я вам скинула статистику вартості 1кв м в центрі Амстердама і у його передмісті. У мене до вас закономірне питання: якщо всі хочуть жити у передмісті, то чому ціна 1 Квм у центрі Амстердама вдвічі дорожче за передмістя? Мало б бути інакше, за вашою логікою.

автор Ласунка • 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
На левом берегу и живу, и работаю
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
На левом берегу и живу, и работаю
З якого саме передмістя ви їдете і який територіально район (масив/лінія метро) де ви працюєте?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Саме так. В Німеччині те саме.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка

У вас якесь хибне уявлення про життя в передмістях європейських міст. Інтернету начмталичя?
Ще раз повторюю - це не Ірпені і Вишгороди, це Конча-Заспи. І чого-чого, а ліцеїв і гуртків донесхочу на любий смак, ніхто дітей не возить в мегаполіси в школу. А от в Києві возять, бо відмінність між передмістям і Києвом разюча, все в Києві.
Тільки не про гроші• 1 час назад
Ответ дляМеня много
Не знаю нікого в Україні хто хоче жити в центрі мільйонника
Я хочу
Добротная• 1 час назад
Тому що немає часто ні магазину ні лікарні в Украхні у таких місцях і навіть дороги))
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
я не собираюсь вам абсолютно ничего доказывать, самое лучшее вообще на вас реагировать, ваша цель не общение, а спор, причем абсурдный и бесполезный
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Звичайно, легше не реагувати, бо ви ніяк не можете пояснити чому ’не затребуваний’ центр Амстердама коштує вдвічі дорожче ’бажаного’ передмістя.
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
наоборот, в Европе престижно жить в пригороде, уважающий себя европеец в городе жить нр будет, поэтому в крупных городах живут в основном приезжие
Да вы что
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Саме так. В Німеччині те саме.
так везде в старой Европе, и в Германии также, большинство родственников мужа живет в Германии, поэтому опять же пишу из личного опыта, а не из общения с искуственным чатом, как некоторые
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
Давайте я вам поясню на пальцях з точки зору ринкових законів - 40 метрів площі коштують дорожче, чим 400 метрів площі, бо малими партіями чи поштучно товар дорожче, чим оптовими партіями.
Можете провести дослідження, що найдорожчими по ціні за метр виявляться мізерні студії по 18 метрів, але це зовсім не означає, що всі мріють в них жити.
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Я конкретно за Париж пишу і його передмістя, а не за ’передмістя європейських міст’.
По Гамбурга ціна у центрі майже вдвічі дорожче за передмістя. Ось вам і ’Конча заспа’:

У центрі Гамбурга (City Centre / Innenstadt, HafenCity, Neustadt, Eppendorf, Harvestehude):
≈ 8 300–8 400 €/м² за квартиру.
За даними Numbeo середня ціна купівлі квартири в центрі — 8 347 €/м², діапазон приблизно 6 400–11 000 €/м²
У передмісті / поза центром (наприклад Wandsbek, Billstedt, Harburg, Norderstedt, Pinneberg):
≈ 4 800–5 100 €/м².
Numbeo дає середню ціну 4 837 €/м² поза центром, а дані по Umland (околицях/супутникових містах) показують близько 5 100 €/м² для новобудов

Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Та вона просто не в темі, живе в Боярці і хоче переконати форум, що всі возять дітей в електричках в школу. Смішно.
автор Ласунка • 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
А зачем вам эта информация? Чтобы что? Вы выше написали, что из пригорода в киев ехать час. Я вам пишу, что это может быть не так. Вот и все
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка

≈ 8 300–8 400 €/м² за квартиру.
≈ 4 800–5 100 €/м².
А тепер порівняйте ціни в Києві і Конча-Заспі і ви побачите ту саму різницю.
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Пояснювати - не ваше. Вартість квартири залежить від двох факторів: площі і ринкової ціни квадратного метра у даному районі, скорегованого на стан житла. Ось ринкова ціна квадрата у центрі і Амстердама, і Гамбурга, і Парижа вища за квадратний метр аналогічного житла у передмісті.
Не треба бути професором, щоб зрозуміти просту річ: у кого не вистачає грошей на центр, той їде у передмісті. Бо у центрі він умовно зможе купити 30 квм, а у передмісті на ці ж гроші 60.
І так,передмістя є подешевше і є подорожче, як Вишгород і Нові Петрівці. Аналогічно і за кордоном. Але суть одна і та сама - в передмістя переїжджають з метою економії. А в елітному передмісті,як і у нас - живуть щасливі власники елетної нерухомості в столиці плюс вони ж є власниками нерухомості в елітному передмісті.
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Посмійтеся. У вас син просто ще не доріс до вступу. Хоча може в Німеччині це інакше? У Франції нема вступних іспитів, тому для зарахування у престижний ВНЗ недостатньо максимальних оцінок у школі, важлива репутація школи.
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Бо я жила на лівому березі, знаю які затори на в´їзд у Київ у годину пік коли люди їдуть на роботу. Тому цікаво було послухати казку як з передмістя на роботу можна доїхати за 25 хвилин. Дуже хотілося би почитати з якого саме передмістя: Бровари, Бориспіль? Ви їхали і куди аж за 25хв вранці. Потім з´ясується, що ви працюєте з дому або взагалі не працюєте. Бо в годину пік ви до Києва в заторах не доповзете за 25 хв, не те, щоб по Києву встигнути проїхати.
автор Ласунка • 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
Какие заторы на четырехполосной дороге?
Соображалочка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
1 кВ м у центрі дорожчий за 1 кв.м у конча заспа, як не крути: Середня ціна за 1 м² у Конча-Заспі (2026)
🏡 Елітні будинки / котеджі біля Дніпра
≈ 4 000 – 6 000 $/м²
У найпрестижніших резиденціях з виходом до води може бути 6 000–10 000 $/м²+
Стандартні приватні будинки (Козин, закриті містечка)
≈ 1 300 – 2 500 $/м²
більш типові угоди в оголошеннях:
~1 500 $/м²
~2 000–2 300 $/м² для якісних будинків

Печерськ / Липки (найдорожчий район)
≈ 5 000 – 8 000 $/м² — преміум новобудови та елітні ЖК
≈ 8 000 – 12 000 $/м²+ — топ-рівень (види на урядовий квартал, Дніпро, клубні будинки, penthouse)

📌 У найдорогих проєктах ціни можуть доходити і вище 10–15 тис. $/м², особливо для пентхаусів або унікальних об’єктів.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
🏡 Елітні будинки / котеджі біля Дніпра
≈ 4 000 – 6 000 $/м²
≈ 1 300 – 2 500 $/м²
більш типові угоди в оголошеннях:
~1 500 $/м²
~2 000–2 300 $/м² для якісних будинків

Печерськ / Липки (найдорожчий район)

Ну нарешті. А тепер спитайте у мешканців Конча-Заспи, сильно вони хочуть жити в урядовому кварталі в квартирі?
То в Європі те саме.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
Це класична розвага ріелторів ’О 5-й ранку з вітерцем доїхала за 20 хвилин з Броварів чи Ірпіня’. А потім передмістя прокидаються і все стає, повзуть годинами до шкіл і робіт.