Дівка в намисті• 16 октября 2025
Чому тут фукають на секонд?
Помічаю, що тут постійно купа хейту до тих, хто каже що купує щось в секонд-хенді. В звичайному житті всі нормально до нього ставляться, з колегами коли розмовляємо, то дівчата прямо кажуть, що малих вдягають в Хумані, собі постійно там то джинси, то светрики беруть. Подружка їздить на великий секонд-базар, купує там прикольні прикраси, посуд. Підлітки взагалі там полюють на брендові речі, постійно показують, що вдалося знайти, міняються знахідками.
А тут теми почитаєш то прям секонд то гріх, сором, показник злиднів та безвиході. Чому так?
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А что это за срконд базар где украшения и посуда?
Десь на Борщагівці, Київ. Я не була, не знаю де точно. Але збираюся з подружкою наступного разу, дуже цікаво й собі знайти якісь прикраси. Вона дуже гарні привозить зазвичай кулони, намиста
Пописанная парта• 16 октября 2025
Зайшла вчора в секонд на вагу, ціна в завоз майже 1000 грн, пара нових шкарпеток 150 грн, купила в сільпо упаковка 3 пари нормальних ,жіночих за 97
Про ціни в хуманах взагалі мовчу, бу кросівки пума коштували дорожче ніж нові без знижок на сайті
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Багато що в нашому житті воняє. Якщо в громадському транспорті проїхатися, то люди воняють хто чим. І це не секонд зазвичай, а якісь смажені котлети, дешеві смердючі парфуми, піт, перегар... Але чомусь до таких ароматів немає претензій
Одно дело,когда нет денег,от безысходности люди идут в секпнд- я могу понять. Но когда я вижу одну блогершу,которая нормального достатка, регулярно покупает косметику на крупные суммы, для волос всякие штуки. И тут же идёт в секанд, гребёт кучу какого-то тряпья, шелк,кашемир , ребенку Ральф Лорен, и т.д.- потом там чёт отрежет,там
Напялит сверху джинс прозрачный сарафан- и думает,она стильная такая. Выглядит как черти-что. Да пойди ты в магазин,купи норм вещи,новые и носи...нет,охота ж в старье рыться...
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
Мне кажется это психическое заболевание у тех кто постоянно там пасется и скупает кучу ненужного хлама , зачем заведомо брать килограммами непонятное старое барахло , чтоб побольше за эти деньги прекрасно можно пару новых вещей купить не такой он и дешевый этот секонд
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Секонди це не завжди про ’дешево’, так. Але якщо люди там купують за таку ціну, то ж вони не через бідність це роблять, в них геть інші мотиви. Вони там знаходять щось таке, що не можуть купити в звичайному ТЦ. І ті кросівки навряд чи хтось купив, якщо вони реально були дорожчі ніж в фірмовому магазині. Але я не уявляю собі таке, якщо чесно. Коли я бачила речі або взуття по 2, 3, 4 тисячі на секонді, то це було взуття, яке в магазинах коштувало б біля 10...
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
+. Как-то она хвасталась,что нашла сумку Луи Виттон,она была потертая и облезлая. Отдала ее в мастерскую,заплатила ,судя по-своему,немалую сумму-и радуется, носит ее,типа она дала вторую жизнь сумке. По факту- не можешь себе позволить новый оригинал-то хоть секандом примазуешься к элите.) жалкое зрелище.
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
А що поганого вона зробила? Вона купила річ, яка їй сподобалась, завдяки її придбанню майстер з майстерні отримав замовлення та нагодував своїх дітей. Планета в моменті стала трошки чистіша, бо та сумка не поїхала на сміттєзвалище. Що поганого, поясніть?
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Так а зачем эта показуха ? Неужели неприятно купить к примеру Nike кроссовки и носить новые , а не вонючие фирменные обносы пускай и Dior , зачем это кому то доказывать, чтобы что? В этом же явно что то есть у людей заложено почему они за такие деньги готовы платить за секонд
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так зазвичай Найк теж є. Але чому б не бути ще й Діору?
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Так они ношены , люди хотят казаться больше чем они есть , и кому-то что то доказывают . Маскировка комплексов своих .
Бавовна• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Те що ви туди ходили від злиднів - це не означає, що всі туди ходять так само. В мене немає нікого в оточенні, хто не мав би грошей на одяг. Всі живуть в нормальному житлі, їздять на автівках, не відмовляють собі в ресторанах або нових моделях телефонів, мають кошти і на свій спорт і на розвиток дітей. Але в секонд ходять час від часу і цього не соромляться
Ну, если человек с деньгами, бывает хочет сказать типа и я хожу в секонд. Это как зажиточные кормят собачек, котиков, показать всем какие они альтруисты, фоточки, перепосты.
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
І що, що вони ношені? Це погано? Комісійні магазини існували завжди. І ’блошині ринки’. Ми всі, якщо розібратися, також ’ношені’. Не цнотливі дістаємось своїм чоловікам зазвичай🤭 І вони нам також. Чому в цій парадигмі вживана річ стає маркером невдахи або жебрака?
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Зачем при возможности пойти в магазин и купить новую актуальную вещь рыться в горах тряпья,которое мало того,что кто-то носил, возможно ,это уже умершие, или с инфекционными болезнями,так ещё оно обработано химией,которая вредна? А потом эту рвань,которую сдали на секпнд- нести в мастерскую,платить деньги и гордо носить -смотрите,в меня Луи Виттон. Не было бы там этой надписи- уверена,она б на нее в жизни не глянула. Причем,после переделки та сумка выглядит все равно древней.
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляБавовна
Годують котиків люди з будь-якими статками. І бабусі з пенсії, і люди, в яких грошей вистачить на сотні та тисячі котиків. Я знаю людину, в якої біля десятка котиків, без породи, всі колись були хворі безхатьки. Вона ними опікується, бо хоче й може, а не для того, шоб комусь щось показати. Вони живуть так, як деякі люди не живуть😆 Але в людини навіть інстаграм акаунту немає, або ж фейсбуку
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Нет в том что хотят и ходят их дело по сути никому нет дела , кто куда ходит , но рассказывать и нимб себе вешать в том что откопали старый Dior к примеру , без этих надписей это было б им не интересно. Поэтому они б задумались почему они так хотят прикоснуться к вещам которые по факту им не по карману , почему они бегают за старыми фирменными обносками
Пописанная парта• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
От тільки дивилася ролик, як блогерша купила в секонді задрипану кепочку за 3 грн, дуже цим пишалася, а щоб її відновити і покрасити потратила ще гривень 200, і все одно вона виглядала на 3 грн
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
А навіщо йти в магазин та купувати щось, якщо можна купити вінтажний Луі Вітон та порадіти? Це ж позитивна емоція, а позитивні емоції це завжди круто
Бавовна• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Есть которые любят, обожают котиков. А есть которые на публику, фонды всякие, сборы.
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Мне кажется,это ещё от безделья. Типа, смотрите,какая я занятая,сколько у меня дел. А то- поехать всех секандах города,день там рыться, потом притащить домой гору обносков, 2 дня выветривать на балконе, постирать, просушить, потом везти в мастерскую , сидеть с ножницами чёт резать,чёт пришивать,забить шкаф хламом - ого сколько дел переделала. А можно потратить пару часов в ТЦ ,все купить и забыть.
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А чому вас так бентежить їхній німб? Якби в них був новенький Діор, то німб вдягати можна було б? 🤭 Навіть якщо людина гівно?
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Чому порадіти? Облізлій неактульній сумці з секанда з написом Луі Віттон?
Заставляличка• 16 октября 2025
Я сейчас плачу кредит за квартиру, одеваемся в секонде с ребёнком и в дешёвых магазинах типа синсея на распродажах. Мне плевать на других, я живу так) Выплачу, наверно так же останусь, я могу вложить деньги в отдых, как и сейчас)))
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляБавовна
Якщо можна залучити більше людей до гарного діла (через публіку, фонди) - то це нормальна тема. Більше допомоги - більше гарних справ та ситих котиків
Пописанная парта• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
100%, я літом ходила на останній день на вагу, гребла по кілька кг, і знаєте що я з цього всього ношу? Правильно, нічого, все викинула, скільки не прала і не вивітрювала, мені все дико смерділо
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
А хоч би й так. Яке кому діло?
Оябунчик• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
А хоч би й так. Яке кому діло?
Ну Ви ж питания задали в старпості. От я і відповідаю.
Заставляличка• 16 октября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Разница в том, что пот, срачки, пердячки - понюхал и на воздухе они улетучились. А секонд - химоза, вьедается в кожу, посидишь рядом - потом пол дня запах чувствуешь.
У меня есть на работе парень, зарабатывает ну очень много, он не ходит в секонд, у него все брендовые вещи, знаю точно, но пахнет секондом, даже рабочие фибры, которые он стирает дома😂Порошок так пахнет! Пахнет секондом полдня🤦♀️😂😂Ага ага😉
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляОябунчик
Цікаво дорити до першоджерела негативу. Виявляється, що вас дратує те, що люди отримують позитивні емоції, щось купивши в секонді. Та ви хочете, щоб вони таких емоцій не мали? Ніби вони не мають на них права, якщо не пішли й не купили якийсь там Діор в бутіку
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Вы ж доказываете что от хорошей жизни туда ходят ? А теперь оказывается за эмоциями ?
Дівка в намисті
• 16 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А як це протирічить одне одному? Люди мають право купити будь-що. І якщо їх радують ці речі - то чому ви їх хейтите?