Дівка в намисті• 16 октября в 22:24

Чому тут фукають на секонд?

Помічаю, що тут постійно купа хейту до тих, хто каже що купує щось в секонд-хенді. В звичайному житті всі нормально до нього ставляться, з колегами коли розмовляємо, то дівчата прямо кажуть, що малих вдягають в Хумані, собі постійно там то джинси, то светрики беруть. Подружка їздить на великий секонд-базар, купує там прикольні прикраси, посуд. Підлітки взагалі там полюють на брендові речі, постійно показують, що вдалося знайти, міняються знахідками.
А тут теми почитаєш то прям секонд то гріх, сором, показник злиднів та безвиході. Чому так?
Черный Ловелас• 16 октября в 22:25
Потому что тут через одну миллионершы на майбахах.
Жінка з перцем• 16 октября в 22:26
Бо вЫпендрюються
Штора с кисточкой• 16 октября в 22:26
Потому что бедным стыдно. А обеспеченным плевать на мнение бедных . У них это хобби)
Весёлая морковка• 16 октября в 22:28
К одежде вопросов нет, но да, фу, он воняет. И даже после стирок я чувствую, что кто-то купил вещь на секонде.
Шмоточницаца• 16 октября в 22:28
Люди різні .І це не від достатку відношення до секонд.Частіше богатіі люблять секонд і бу,а бідні не за що,і краще куплять одну річ нову .І скажу вам так ,секонд за кордоном дорожче за нове мас маркету,НМ,Zara.Це в нас ще ціни нормальні і можна щось знайти прикольне ,але коли будемо в ЕС,то таких цін не буде .
Мой_ужин• 16 октября в 22:30
Потому, что тут виртуальный мир, c особняками, любовниками и завистливыми подругами😀
Шмоточницаца• 16 октября в 22:30
Ответ дляШтора с кисточкой
Так.Ще кажуть ну і що що бу,в магазинах також міряють нові речі усі.Ти ж прати будеш )
Ну що ви, мамо!• 16 октября в 22:31
Потому что воняет аж глаза выедает. Ну и после чужих писек-подмышек носить одежду не айс. Я лучше синсей гомеяный куплю
автор Дівка в намисті • 16 октября в 22:31
Ответ дляВесёлая морковка
Багато що в нашому житті воняє. Якщо в громадському транспорті проїхатися, то люди воняють хто чим. І це не секонд зазвичай, а якісь смажені котлети, дешеві смердючі парфуми, піт, перегар... Але чомусь до таких ароматів немає претензій
Ну що ви, мамо!• 16 октября в 22:32
Ответ дляВесёлая морковка
Вот, у ребёнка подруга как придёт в гости, проветривать надо((
автор Дівка в намисті • 16 октября в 22:33
Ответ дляНу що ви, мамо!
А тільки одяг не айс? А чоловіка розлученого нормально брати? А автівку купити не з салону? А житло в будинку не після будівельників? Якось дивно читати такі аргументи
Шиворот Навыворот• 16 октября в 22:34
Ответ дляВесёлая морковка
А мне наоборот после стирки не воняет, но вещи устаревшие неактуальные, толку от того что хороший состав,если в той одежде чувствуешь себя древней и серой
Ну що ви, мамо!• 16 октября в 22:35
Ответ дляДівка в намисті
Некоторым и женатых брать ок, такие и секондом не брезгуют. Житло ж вы на пипку не натягиваете. Но я в чанах ни с кем не сижу
Зам. зав. Анонима• 16 октября в 22:35
Зачем вам мнение чужих людей , нравиться ходите и покупаете то что посчитаете нужным , когда я была студенткой одевалась в секонде и мне не стыдно было денег не хватало одеваться в магазинах , туда явно не о хорошей жизни люди ходят понюхать вонючки чьи-то
долой_лама• 16 октября в 22:36
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та нічого не воняє. Приношу і одразу не перу, а на два дні на балкон вивітрювати, потім на прання, і ніякого запаху.
Весёлая морковка• 16 октября в 22:36
Ответ дляДівка в намисті
Разница в том, что пот, срачки, пердячки - понюхал и на воздухе они улетучились. А секонд - химоза, вьедается в кожу, посидишь рядом - потом пол дня запах чувствуешь.
Ну що ви, мамо!• 16 октября в 22:37
Ответ длядолой_лама
Та то вам ок. Многим воняет и от вас потом
Ромашкинная• 16 октября в 22:37
потому что большей частью отписываются те, кто против секонда. а кто ходит туда и дальше ходит покупает, практически не отвечая в подобных темах, ибо пофиг кто что там считает
Жінка з перцем• 16 октября в 22:38
Ответ дляВесёлая морковка
Ой, да ладно. Иногда стиральный порошок воняет секондом больше, чем сам секонд.
долой_лама• 16 октября в 22:39
Ответ дляНу що ви, мамо!
Хай буде по вашому, вище написали про б/у авто, теж воняє?
автор Дівка в намисті • 16 октября в 22:39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Те що ви туди ходили від злиднів - це не означає, що всі туди ходять так само. В мене немає нікого в оточенні, хто не мав би грошей на одяг. Всі живуть в нормальному житлі, їздять на автівках, не відмовляють собі в ресторанах або нових моделях телефонів, мають кошти і на свій спорт і на розвиток дітей. Але в секонд ходять час від часу і цього не соромляться
Жінка з перцем• 16 октября в 22:39
Ответ дляНу що ви, мамо!
Фу, сенсей
автор Дівка в намисті • 16 октября в 22:41
Ответ дляВесёлая морковка
В шкіру в´їдається також половина пральних засобів, які зараз є на полицях. Поперіть будь-яку річ Персилом або якимись капсулами типу Перволя - та можна буде комарів тією річчю відлякувати. Так воно воняє ароматизаторами
АгатаХристя• 16 октября в 22:41
Ответ дляНу що ви, мамо!
Думаєте, в сінсеї ви купите бездоганно цнотливе вбрання, яке ніхто-ніхто до вас на свою піпку не натягував?)))
Тріль підпільний• 16 октября в 22:43
Я сьогодні вранці перед роботою забігла на секонд, купила сину кросівки нові, буде мати на змінку в школі. Не бачу сенсу переплачувати, дитячі речі часто там купую.
Зам. зав. Анонима• 16 октября в 22:43
Ответ дляДівка в намисті
Т.е вы хотите сказать если будет выбор пойти купить себе красивое платье современное с новой коллекции вы пойдете рыться в старом вонючем барахле ?
Рассказница• 16 октября в 22:44
Сейчас модно поддерживать экологию и разумное потребление. Кто против сэкондов - тот не модный
Роза в вазі• 16 октября в 22:45
Я просто там ніколи нічого не знаходила. Хіба щось геть на малих дітей.
автор Дівка в намисті • 16 октября в 22:47
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Якщо потрібна прям сучасна сукня, щоб точно було видно, що вона з нової колекції - то яка проблема її купити? Але чи є в нашому повсякденному житті потреба купити саме ТАКУ сукню? Зазвичай треба трохи інше - щоб та сукня гарно сіла, щоб вона пасувала до фігури, щоб мала гарний склад та просто подобалася
Дюйм оф о4ка• 16 октября в 22:47
А что это за срконд базар где украшения и посуда?