Мексиканочка• 16 октября 2025
Что означает модель джинсов батал на размер 28?
Нагуглила что батал это вообще плюс сайз. Но в данном случае? Более пышные бедра в таком размере?
Посудомойка• 16 октября 2025
А вообще хз. Я как-то не посмотрела и с сайта некст заказала ребенку пижамы оверсайз. Они оказались размера на 3 больше. Широкие очень и очень длинные штаны. Странно, но кофты из этого же набора реально хорошо подошли, как оверсайз. Но вот штаны… до сих пор подкатываю и думаю резинку вшить чтоли. Думаю еще на год пижам хватит 😆
Мексиканочка
• 16 октября 2025
Ответ дляПосудомойка
А замеров нет? Возможно, длина.
нет, длина наоборот коротковата, замеров не видела, меряла в магазине.
Красавица писяная• 16 октября 2025
Батал’ — це термін для великих розмірів одягу, який зазвичай починається від 50-го розміру, хоча точна межа може відрізнятися залежно від виробника. ’Пів батал’ є частиною цієї категорії, але не є стандартним терміном. ’Норма’ у контексті розмірів означає стандартну розмірну сітку одягу, яка не належить до категорії батальних розмірів.
Норма: Стандартні розміри одягу, як правило, до 48-50.
Батал: Великі розміри, що починаються приблизно з 50-го, але можуть відрізнятися залежно від виробника.
Пів батал: Менш поширений термін, який може означати розміри, що знаходяться на межі між нормальними та батальної розмірною сіткою (наприклад, 48-50).
Не за Будка• 16 октября 2025
Можливо, це британський чи американський розмір? Але 28 це вже супербатал, десь на наш 64-66 чи навіть більше
Мексиканочка
• 16 октября 2025
Ответ дляНе за Будка
Точно ні)) у мене об - 93, і інші моделі того ж розміру підходять
Мексиканочка
• 16 октября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Ну 28 это ж не 48, 46-й максимум. Та и назвать 48-50 уже ’на межі’ такое)