Вредняжка• 16 октября 2025
А динозаври існували залізобетонно?
Чи це здогадки.
І взагалі - що точно доведено? (Форма землі, наша галактика як виглядає і її розміри, скільки років Землі, чи були неандертальці…
От ці всі моменти - це факти чи припущення?
Вредняжка
• 16 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Это не может быть на 100% гарантией. Только догадки
Так а музеї динозаврів, кістки ітд..,
Невже це теж недовндене😳
Коротше ми знаємо те, шо нічого не знаємо. 21ст. М-да…штучний інтелект.
Невже це теж недовндене😳
Печальки.нет• 16 октября 2025
Припущення звичайно ж. Це все рептілоїди голови нам, бідним мавпам, морочать.
Вредняжка
• 16 октября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Плоскоземельники форевер!
Так а хто бачив? Нам показують «фото». Це може бути як ЗМІ: що сказали показать, те і показали.
Железобетон• 16 октября 2025
Думаєте що скелети і фото землі з космосу це фейк? Ну тоді і існування інших людей не доведено. От ви їх бачите, а звідки відомо що вони всі справжні люди? Може інші люди стають на паузу як тільки приходять до своїх домівок?
Вредняжка
• 16 октября 2025
Ответ дляЖелезобетон
Фото землі - не фейк, а те, що «веліли» показать людям.(ну, не стверджую, а альтернативну думку просто кажу)
КликОЛЬКА• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Так а музеї динозаврів, кістки ітд..,
Невже це теж недовндене😳
В ведах описывают что много лет назад рост человека был 10 метров, до этого 100 метров. И животные были больше и растения.
Вроде как даже находили большие кости человека.
Но нам рассказывают и показывают только то, что им выгодно. А что не выгодно - скрывают
Nathalie27• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Хто велів і чому?
Вредняжка
• 16 октября 2025
Ответ дляМerida
А вы млечный путь видели? Даже телескоп не нужен.
Не особо
Я тальки Ковш один бачу, і то давно)) зараз без окулярів я нічо не бачу😂
Nathalie27• 16 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Хто приховує і чому?
Ответ дляЖелезобетон
Да, фЕйк. И самолёты не летают, а картинку закругления людям ставят в иллюминатор. А земля на самом деле плоская.
КликОЛЬКА• 16 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Хто приховує і чому?
Те, кто хочет управлять планетой
Біток чи ефір?• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Авторко, вас теж не існує. Вас хтось бачив? Я, чи РучкиКрючки? Ні. Вас не існує, а якимось дописами нас всіх обманюють і хочуть переконати в протилежному. Це все змова.
Пес Патрон• 16 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
То останки динозавров нам подбросили?
КликОЛЬКА• 16 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
То останки динозавров нам подбросили?
3D - принтер
Вредняжка
• 16 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Хто велів і чому?
Та не знаю) просто як варіант
Ну в космосі були одиниці. Вони все побачили і виконали свою роботу там якусь. Але їх «служба» може заключатися лише в якомусь функціоналі, а все що вони побачать - це секретне. Але ж людство запитає - що там, отже показати щось треба. І показують от «Кулю синю» ітд.
Дівчина Гілмор• 16 октября 2025
Я не знаю, але в природознавчому музеї такі гарні скелети мамонтів
Вам телефонограмма• 16 октября 2025
Верю только в теорему Пифагора. Там много доказательств разных. Пифагор как раз динозавр из космоса, но это от нас скрывают.
Nathalie27• 16 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Те, кто хочет управлять планетой
Хто хоче управляти планетою і як приховування інформації їм допомагає в цьому?
Своего не предлагать• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Та не знаю) просто як варіант
А почему Вы не видите дальше горизонта?
Nathalie27• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Та не знаю) просто як варіант
В чому мотивація приховувати таку важливу інформацію?
cTpawHoegeJIo• 16 октября 2025
Ответ дляМerida
Конечно плоская, ее просто натянули на шар