Я тут с краю постою• 16 октября в 23:35
Всіх вітаю з річницею
Всіх вітаю з річницею.
Рік тому, саме у цей день, наш Президент представив "План перемоги"
Гарний був план, з чудовими трьома таємними додатками
Багато чого вкрадено з того часу, багато хто втратив дім та життя та вже йде окупація Дніпропетровської області.
Гуру троллинга• 16 октября в 23:52
Ответ дляЯ тут с краю постою
І евакуації там нема? Все добре ?
Ну тоді я спокійна
Евакуація не дорівнює окупація.
Всміхайлик• 16 октября в 23:53
Ответ дляЯ тут с краю постою
Де ви бачите критику
В мене є питання
Не на часі ваші питання ))
МатьЧасть• 16 октября в 23:54
Ответ дляГуру троллинга
Обісрати своїх, внести роздор це характерна риса українців, на жаль. Критикувати завжди легко. Воно як в тому анекдоті: в країні є люди, які знають як керувати, але їм ніколи, треба таксувати
А якщо б тей, хто таксує, отак би вас довіз до пункту призначення, як у нас керують, вам би сподобалось? Порушуючи всі можливі правила руху завіз би вас не туди куди ви домовлялися, а кудись у темні хащі, ще й порушуючи усі правила руху потрапив би з вамиу ДТП, а ви постраждали. Ви б тільки посміхались, бо критикувати і ставити питання не можна?
Ласкове телятко• 16 октября в 23:54
Ответ дляГуру троллинга
Удалено администрацией...
Я тут с краю постою
• 16 октября в 23:56
Гуру троллинга• 16 октября в 23:56
Ответ дляЯ тут с краю постою
Де ви бачите критику
В мене є питання
Це не питання. Це твердження і воно не на користь ані Україні як державі, ані народу України, ані президентові
Гуру троллинга• 16 октября в 23:58
Ответ дляМатьЧасть
Аби да каби в роті виросли гриби. Яка користь від вашої критики та ваших питань?
тянитолкайка• 16 октября в 23:58
Ответ дляГуру троллинга
Народу Україні дуже корисні були шашлики і ’росіяни теж люди. Вони не підуть на нас війною’.
А ще кава в Криму влітку 2023
МатьЧасть• 16 октября в 23:58
Ответ дляГуру троллинга
А заперечення реальності, на користь державі і народу ?
Я тут с краю постою
• 17 октября в 00:00
Ответ дляГуру троллинга
Коли ви приходите до лікаря, він дивиться ваші аналізи, каже, що ви здорова. Ви йому платите за те великі гроші, консультації, аналізи
А проходить час, а він аналізи сплутав і ви вже або інвалід або невиліковно хвора
Ви йому що скажете ? Ну молодець
Нічого, нічого
Бо то не на користь клініці
Якось так?
Ви йому що скажете ? Ну молодець
Нічого, нічого
Бо то не на користь клініці
Якось так?
Гуру троллинга• 17 октября в 00:00
Ответ дляМатьЧасть
Не треба заперечувати. Достатньо розуміти. Яка користь від вашої критики, що вона дає, чим допомагає і головне кому? А я вам скажу кому - ворогу допомагає, бо у4раінці між собою пересваряться і не буде єдності, не буде сили
МатьЧасть• 17 октября в 00:00
Ответ дляГуру троллинга
А якщо нема користі, то чого ви намагаєтесь закрити роти?
І до чого тут ваше каби і гриби? Ви ж перша почали стрілки переводити на тих, хто таксує. От я вам і навела приклад оперуючи вашими ’аргументами’. А ви ухиляєтесь від незручного запитання.
Почемучка• 17 октября в 00:01
Ответ длятянитолкайка
І один Гігават е/е.
Ще до минулої зими був обіцяний.
Ага
Ще до минулої зими був обіцяний.
Ага
а мульйон дронів-ракет??
МатьЧасть• 17 октября в 00:01
Ответ дляГуру троллинга
Якої сили? Втрачати щодня людей і територій ще більше?
тянитолкайка• 17 октября в 00:01
Ответ дляГуру троллинга
Якщо Ви не помітили, то ні єдності, ні сили в нас вже нема.
І це сталося задовго ДО цієї теми
Додекаэдр• 17 октября в 00:01
Ответ дляМатьЧасть
Весь цивилизованный мир не может договорится с хуйлом, дипломатия и международные законы с руснёй не работают . Сказал хуйло одно, делает другое . ’Нам не нужны чужие территории’ , оккупируя территорию Украины . Но у рыбок нет мозга и они упорно не видят откуда зло . Тупость зашкаливает (
Я тут с краю постою
• 17 октября в 00:02
Ответ дляПочемучка
а мульйон дронів-ракет??
Вже була річниця? Бо по супутнику точно 3 вже було
Випили кави за то. В Криму
Тепличная• 17 октября в 00:02
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я навпаки! Тільки за нашого
Але де дівся план ?
Скурился.
Тепличная• 17 октября в 00:04
Ответ дляГуру троллинга
Евакуація не дорівнює окупація.
А действительно. Это просто людей вывозят оздоровиться на зиму, бросив все нажитое, свое жилье.
тянитолкайка• 17 октября в 00:04
Ответ дляПочемучка
а мульйон дронів-ракет??
А фламінго?
То, до речі, зі сторінки військового фотожаба
МатьЧасть• 17 октября в 00:05
Ответ дляДодекаэдр
У рыбок нет мозга, вот и пишут по кругу одно и то же, что договориться нельзя. А кто договориться пытается? Может быть бриты? Покажите мне ссылку хоть на один запрос от Зеленского на мирные переговоры. Да, срывать переговоры в Стамбуле было большой тупостью.
Я тут с краю постою
• 17 октября в 00:05
Ответ длятянитолкайка
А фламінго?
Ще не було річниці. Молоді. Дозрівають
Додекаэдр• 17 октября в 00:08
Ответ дляМатьЧасть
Какая короткая память . Перед войной, поток западных политиков ездил к хуйлу в надежде предотвратить войну .
О чём можно договориться, если у него психические проблемы .
МатьЧасть• 17 октября в 00:11
Ответ дляДодекаэдр
Так хотели предотвратить войну, как и патлатый джонсонюк, который прискакал в аккурат на стамбульские.
Ліньки гуглить• 17 октября в 00:12
ненавижу зелен уродов и его главаря. страна превратилась в опг, народ превратили в рабов.
Голубец• 17 октября в 00:14
Ответ дляМатьЧасть
А читали, что лохматый получил лям фунтов от бизнесмена-торговца оружием? Как только падло-патло уговорил зелебобу против стамбульских
Додекаэдр• 17 октября в 00:16
Ответ дляГолубец
Удалено администрацией...
МатьЧасть• 17 октября в 00:17
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
А вам об этом в Фейсбуке не написали?)
Голубец• 17 октября в 00:18
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...