Я тут с краю постою• 16 октября 2025

Всіх вітаю з річницею

Всіх вітаю з річницею.

Рік тому, саме у цей день, наш Президент представив "План перемоги"

Гарний був план, з чудовими трьома таємними додатками

Багато чого вкрадено з того часу, багато хто втратив дім та життя та вже йде окупація Дніпропетровської області.
Країна мрій• 17 октября 2025
шо то темка сдувается.мда..какие ленивые боты достались порошенку и мертветчуку
Закуйовджена життям• 17 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Люди брезгуют быть в одной теме с вами)
Країна мрій• 17 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Люди брезгуют быть в одной теме с вами)
Удалено администрацией...
Країна мрій• 17 октября 2025
думай бот думай.темка сдувается
Закуйовджена життям• 17 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Вашим хозяевам пора в методичках обновить заезженный репертуар. Нет Агня
Совсем тухло)
Країна мрій• 17 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Совсем тухло)
шо да то да .опять шоколад с мертветчуком дурбеликив понабирали ленивых
Країна мрій• 17 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Люди брезгуют быть в одной теме с вами)
а когда это шоколадо мертветчуковская ботня вдруг стали людьми?троли на работе за 6 тыс гр в месяц и 10 тыс руб
Kidstaff Bot• 17 октября 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Еленнн• 17 октября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Про яку єдність ви пишете, коли сама влада та привладні ʼлідери думокʼ поділили давно вже українців на тих, що виїхали, і на тих, що залишились, на ухилянтів та героїв, на тих, кому можна все, включно із вільним перетином кордону, і тих, хто по життю тільки всім винен і так далі.
так єдність уже була ж, коли ту владу 73% вибрали.
тепер руководить вона вами з вашої ж подачі.
Iphone25• 17 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Конкретно хуйло - ’прєзєдєнт вашей другой страні’ - повинен забрати своє поки що живе м´ясо з території України. Так тобі ясно ?
Он не заберёт
Разве не ясно?
Iphone25• 17 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
а у вас все виноваты но не пуйло?
У меня все вместе
ok1904• 17 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не знаю ( в наступному році рік по томагавкам
По літакам вже 2 було
А що з літаками не так? Літають, відбивають ворожі атаки. Літаки виключно для роботи в системі ппо
AtomicX• 17 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
То есть претензии не к хуйлу ? Не к Трампу, который верещал до выборов, что за 24 часа закончит войну ? Странно, чего Сталину во время войны претезий не предъявляли ?
Сравнили уй с пальцем)
фруктовая• 17 октября 2025
Ответ дляЕленнн
я вас лично поздравляю преступления порошенка,его работой на россию,воровством,гос изменой уже занялось американское фбр.пора сушить сухари вам деду
фруктовая• 17 октября 2025
Ответ дляЕленнн
а где льошка порошенко?он же кадровый ахфицер.неужели еще в лондоне?
mymoly• 17 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Получается теперь, все что обещает наш президент должен выполнить ху###ло. А президент за что ответственен? Ему война все спишет. Тогда почему только ему, пусть всем остальным тоже списует
фруктовая• 17 октября 2025
Ответ дляmymoly
пуйло обещал народу своему Киев за три дня.4 года прошло
Сонья09• 17 октября 2025
Ответ длязабиякина
Туди ж, куди і 4000 баксів вчителям і мільярд дерев з президенським університетом і багато багато інших цяцянок.
Ще референдуми на кожне рішення, десь пішли наші надра і природні ресурси без нас.
Сонья09• 17 октября 2025
Ответ дляЕленнн
Так термін вийшов вже давно, так що керує він вже сам по собі.
Сонья09• 17 октября 2025
А чому ніхто не пише головне досягнення, як і обіцяв канабіс у вільному доступі.
Vikki• 17 октября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Мені теж цікаво, скільки дніпропетровської області окуповано. І головне звідки інфа
З дип стейт інфа
Изучайте
mymoly• 17 октября 2025
Ответ дляСонья09
Так а где в доступе. Може мне нужно
Vikki• 17 октября 2025
Ответ дляБаба_Воля
The Guardian устроит?
The £1m man: why did Boris Johnson take his donor to Ukraine?
https://www.theguardian.com/politics/2025/oct/10/t...
Огонь как вы маньку укатали 😄
Vikki• 17 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
шо да то да.запад мечтает прям тратится на беженцев от нечего делать.тратится помогая нам финансово и оружием.ждет не дождется идущих 4 года на Киев за три дня под Берлином.
Маня как обычно засрала тему
Почем пост,вша?))