ТебеОноНадось• 17 октября в 00:00
Я запитав у путіна, чи він не проти, щоб я передав кілька тисяч Томагавків
Я запитав у путіна, чи він не проти, щоб я передав кілька тисяч Томагавків його опонентам, йому це не сподобалось, — Трамп.
ЗдохниПуйло• 17 октября в 10:55
Ответ дляВітаміни косметика
зато ответочка - іпашили вночі за 15 хвилин 7 - 12 - 5 мопедів на Кривий Ріг (місто де народився Зеля) ответочка так сказать
атвєточка за що?
JannyMoney• 17 октября в 12:17
Ответ дляЗараз все скажу
уже сказал что тамогавки им самим нужні
а до этого говорил европейцам, что мол помогайте Украине сами, мы далеко, через океан, типа ’мы в домике’. А теперь оказывается нужны томагавки. Для чего, интересно.
JannyMoney• 17 октября в 12:20
Ответ дляЧучало яблуні
’Я вам ничего не должен’. Тільки зело всі щось повинні?
А так, дійсно, наші європейські партнери тихо радіють, що війна іде у нас, а не у них. І чим довше у нас, тим краще для них ...
Да вы что. И чем же лучше европе без росс. газа и с огромной дополнительной финансовой нагрузкой, которой является помощь Украине?
Ответ дляJannyMoney
Люди живі, руйнування відсутні, торгівля з рфією ( в чорну, в сіру чи в білу неважливо) і далі триває взагалі то ...
JannyMoney• 17 октября в 14:31
Ответ дляМанула
так европа пуйлу и так не нужна. Что он будет делать с например завоеванной польшей или чехией?
торговля с рф остановлена.
Ответ дляJannyMoney
торговля с рф остановлена.
Щодо нападу рфії на ЄС переадресуйте своє питання потужному
А щодо зупинки торгівлі з рф, на прикладі Франції можна подивитись))
За даними за 2024 рік, товарооборот між Францією та росією становив близько 6 мільярдів євро, що на 9,4% більше, ніж попереднього року. Однак, через санкції та політичну ситуацію, обсяги торгівлі значно зменшилися порівняно з до санкційної періоди, а структура торгівлі змінилася. Росія переважно експортує сировину (нафту, газ), а Франція — товари, що вимагають високих технологій, як-от фармацевтична продукція, косметика, вина
Вітаміни косметика• 17 октября в 14:46
Ответ дляЗдохниПуйло
атвєточка за що?
у трампа з путей запитайте що вони там балакали по телефону. Як тільки вони балакають чи Зелик десь , то одразу массовано Кривий Ріг бомблять...
ЗдохниПуйло• 17 октября в 15:51
Ответ дляВітаміни косметика
Його бомблять постійно
Макака Джо• 17 октября в 16:12
Ответ длязабиякина
В Чернигове только вчера сквер Сказка в сквер Трампа переименовали. Теперь придется обратно
А можна 2 в 1: Сказка Трампа
JannyMoney• 17 октября в 16:12
Ответ дляМанула
Тогда надо было писать ’по мнению Зеленского’. Так вы с ним согласны? Если да - мой вопрос остается.
Товарооборот существенно уменьшен. Это не выгодно ЕС. Беженцы стоят тоже миллиарды, которые страны могли потратить на свои нужды это тоже не выгодно, помогать деньгами, оружием, пво тоже не выгодно, если это безвозмездно, а в случае Украины это так и есть, отказываться от дешевого газа не выгодно, убивает промышленность.
Не все помогают из корысти. Некоторые просто из человечности.
Вітаміни косметика• 18 октября в 12:40
Ответ дляЗдохниПуйло
Його бомблять постійно
де постійно. Я тут мешкаю не меліть єрунду. Бомблять зазвичай коли щось з Зелею зв´язано