Голубая фишка• 11 октября в 15:31
подарунок своєму хлопцю
Вітаю всіх.
Є таке питання, у хлопця день народження скоро.
Я працюю. У мене в сім´ї було прийнято на ДН дарувати гроші, бо людина сама може купити що їй хотілося би і можна уникнути недоречних подарунків.
З хлопцем зустрічаємося 4 місяці, є інтимні стосунки. Він уважний, чуттєвий, але мені він окрім квітів (рази 3-4) нічого просто так не дарував, ніяких дрібниць. Хоча коли у нього все купує сам- їжа, доставка і.т.д.
Скоро в нього ДН, спитала може він щось хоче. То казав подумаю, то віджартовувався, потім сказав що хоче дещо для хобі (не буду конкретизувати, але щоб обрати треба розбиратися, попросила щоб обрав сам) Вартість того, що він хотів би приблизно 10% моєї місячної зп.
Не хотілося би знову запитувати в нього чи обрав, бо якось не зручно вже.
Думаю, може подарувати гроші ,а він сам обере?
І якщо гроз, то скільки би було доречно подарувати ?
Який відсоток від зп?
Запитаю у вас дівчатка чи варто так? Може порекомендуєте свій варіант? Хочу почути вашу думку. Дякую всім за відповіді
Який відсоток від зп?
Результат:
вже голосів:
18 (69.23%)
Те, що обрав для хобі
3 (11.54%)
Гроші
3 (11.54%)
Нічого
2 (7.69%)
Свій варіант
Голубая фишка
• 11 октября в 15:35
Ответ дляВ танке
Ви спитали- він обрав! Які ще питання?
В тому і справа, що сказав взагалі, не конкретизувавши. Якось дивно запитувати знов
Поросенка• 11 октября в 15:35
Ответ дляГолубая фишка
Купить недорогое по карману не спрашивая
В танке• 11 октября в 15:36
Ответ дляГолубая фишка
Він же не знає ваш бюджет, тому адекватна відповідь- обирайте щось з названої сфери. Чи сертифікат, а він вже сам обере.
Я в дамках• 11 октября в 15:55
Вы всего 4 месяца вместе, он ничего вам не дарил.
Естественно никаких подарков ему, максимум поздравление в мессенджере.
Скіфська пектораль• 11 октября в 15:56
У хлопця моєї доньки 3 дні тому був ДН. Вона подарувала гроші, бо він захотів нову досить дорогу гітару, тому донька просто оплатила половину.
Ну і подарувала всякі дрібнички типу набору хороших трусів, худі з його улюбленим принтом, бейсболку.
Суму я озвучувати не буду, бо це не в Україні. Але вона теж була десь 10% від її місячної зарплатні.
Донька з хлопцем живуть разом, він постійно дарує їй квіти і робить подарунки.
Якби ж це були просто зустрічання, і до того ж хлопець не робив би ніяких знаків уваги, впевнена, що донька подарувала б щось символічне на невелику сумму, еквівалентну максимум своєму денному заробітку.
Пез Году Неделя• 11 октября в 16:40
Та ну, деньги мужчине дарить как-то унизительно как по мне, я бы подарок подарила, если не ответит по хобби - что-то нейтральное, например, ремень для брюк, если вы у него ночуете, можете и размер померить
Сама не знаю• 11 октября в 16:44
Ответ дляГолубая фишка
тогда деньги на ту сумму, которую вы посчитали
тем более, это всего 10%
т.е. даже если у вас зарплата 10 тыс, 1000 грн вполне уместно
тем более, срок 4 месяца
тем более, это всего 10%
тем более, срок 4 месяца
Сама не знаю• 11 октября в 16:44
Ответ дляЯ в дамках
оспидя, и эти люди потом хотят нормальных отношений и нормального отношения к себе
Захекалася читать• 11 октября в 16:56
Гроші - недобре чоловікові. Купіть щось до його інтересів і смаків на прийнятну для вас суму.
Я в дамках• 11 октября в 17:00
Ответ дляСама не знаю
Вы мужик жлоб или альфонс?
Я в дамках• 11 октября в 17:02
Ответ дляСама не знаю
тем более, это всего 10%
тем более, срок 4 месяца
тем более, это всего 10%
тем более, срок 4 месяца
Не всего 10% а аж 10 процентов.
При том что мужик даже не муж и не обеспечивает ее
с какой радости ему дарить что-то? Он что баба? неудачник? гей?
Я в дамках• 11 октября в 17:04
Ответ дляСкіфська пектораль
Я в шоке от таких дорогих подарков мужику. Который не женился даже и не содержит. Просто в голове не укладывается, зачем? ему дарить все это.
КаваЗМолоком• 11 октября в 17:43
Ответ дляЯ в дамках
Потому что молодое поколение не живёт по уже устоявшимся гендерным ролям, когда женщина в отношениях пассивная и красивая, а мужчина её обхаживает и ’добивается’. Захотела порадовать своего парня - пошла и купила ему подарок. Или перед этим надо свадьбу выбивать или жить полностью за его счёт, чтобы убедиться в том, что он точно мужчина? То есть также играет гендерную роль, в данном случае самца-добытчика
КаваЗМолоком• 11 октября в 17:46
Ответ дляЯ в дамках
Не всего 10% а аж 10 процентов.
Женщина, а вы сама кто? Почему для вас ’баба’ это оскорбление вообще?
Скіфська пектораль• 11 октября в 18:25
Ответ дляЯ в дамках
Тому що люблять одне одного, і хочуть порадувати, нє?
В вашому світі жінка це диванна болонка, яка сама нічого не варта, нічого не заробляє, і лише сидить на шиї в чоловіка і яку повністю утримують? Так світ змінився, домострой давно в минулому)
Зараз час, коли молодь добре заробляє, і може собі дозволити витрачати зароблені гроші, як хоче, в тому числі і на подарунки коханим.
Цикавенная• 11 октября в 22:47
Я б не питала. Придбала щось з одягу на властный смак.
Може світшот, чи кілька пар кумедних шкарпеток.
Може якусь розвагу для двох.
Або квитки.
Може якусь розвагу для двох.
Або квитки.