Небоброїдка• 17 октября в 09:03
Гарні копії парфумів, де можна купити
І скільки коштують. Зіткнулася що є такі підробкі, не відрізнити, вам таке траплялося, хочу спробувати
Р. S. У нас їх продають як оригінал.
котопёс• 17 октября в 09:07
краще купити тоді українську нішу, аромати є просто нереально чудові. На приклад Amazing aroma або F.C. Perfumes
ГейТуда• 17 октября в 09:11
Нет таких подделок которые не отличить от оригинала))не придумывайте дурь))купите лучше на распив оригинал,))не нужно тратить деньги на дешевую вонючку
Небоброїдка
• 17 октября в 09:12
Ответ длякотопёс
Дякую мабуть дорогі і я люблю не складні парфуми
котопёс• 17 октября в 09:15
Ответ дляНебоброїдка
вони не дорогі, трохи дорожчіі підробок. Зайдіть на сайт, там є опис парфумів і на які брендові вони схожі, можна взяти пробний сет, здається 5 парфумів по 2 мл 400-500 грн
Небоброїдка
• 17 октября в 09:15
Ответ дляГейТуда
Я їх пробувала, не погані. Але за ціною оригіналу. Продають на розпив в відділах. Бачила що відсутні коди і або по іншому проставлені. Мені цікаво що це за парфуми і хто їх робить. Ціна на розпив завищена в два рази від кремчика
Небоброїдка
• 17 октября в 09:16
Ответ длякотопёс
Дякую
Мама Карло• 17 октября в 09:16
Ответ дляНебоброїдка
Дивіться. Я дуже люблю парфумерію. В мене не погана колекція. І набагато більше чого хочеться придбати.
Ви думаєте в мене руки не чешуться купити один в один ? Бажано за три копійки.
Ну може і не за три але дешевше ніж оригінал.
Скільки разів я порівнювала . І навіть зараз рекламують всюди арабську парфумерію.
І завжди одне і те ж.
Порівняти листівку з зображенням троянди і саму троянда.
Немає об´єму в ароматі, немає розкриття.
Немає самих смачних та довгих останніх нот
І завжди одне і те ж.
КаРаКаТиЦа• 17 октября в 09:19
Ответ дляГейТуда
Есть , я нашла, арабские. Не прям дешёвые, и плюс красивые бутылочки
ГейТуда• 17 октября в 09:20
Ответ дляНебоброїдка
Люди просто делают бизнес )а могут быть как арабскими,турецкими ,китайскими,,так и просто накаламучкнными в соседнем подвале
ГейТуда• 17 октября в 09:21
Ответ дляНебоброїдка
То вам кажется что непогани,,,химическая вонь..Вам же цена важна а не качество)да и вряд ли вы спец в этом
Кудрі кручу сама• 17 октября в 09:21
La Rive. Ось тут написано які аналоги, не знаю, чи всі, бо в них дуже їх багато
Небоброїдка
• 17 октября в 09:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А який бренд
Мама Карло• 17 октября в 09:23
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Араби беруть силою, напором перших нот.
Тому коли в магазині їх пробуєш прямо вау! Але далі вони можуть вести себе по різному. Добре коли ось ця перша нота і потроху затихає.
Набагато гірше коли вилазить брудний важкий мускус.
КаРаКаТиЦа• 17 октября в 09:24
Ответ дляКудрі кручу сама
Кстати , одними пользовалась ля рив розовые аналог май Вэй, получала постоянно комплименты, цена 6€
Мама Карло• 17 октября в 09:25
Ответ дляКудрі кручу сама
Бляха. Я навіть на фрагрантік прочитала , якщо не можете купити янгола мюглєра - ось ля рів один в один .
В магазині офлайн не було. Заказала в єві.
Ну на що я надіялась?
Це як на тему купляєш спортивний автомобіль - в приходить килимок для мишки з зображеннЯм цього авто
Навіть як ароматизатор повітря не згодився
Ну на що я надіялась?
Небоброїдка
• 17 октября в 09:28
Ответ дляГейТуда
Якби я була не спец, то не відрізнила по пару кодів і не так трохи розташованих надписів на дні підробку.
Флакон ідеальний, трубка ідеальна. Но вони спалилися що виставили підробку ангела і демона в старому флаконі, без кодів. Я думаю що у них все таке.
ВСЕ ІДЕАЛЬНО.
Я з таким не стикалися, мені стало цікаво де такі підробки.
ВСЕ ІДЕАЛЬНО.
Небоброїдка
• 17 октября в 09:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так я пробувала
Стриптизерка• 17 октября в 09:31
Ответ дляНебоброїдка
ВСЕ ІДЕАЛЬНО.
Ещё чуть-чуть интриги и начнёте пихать г.вно парфюмерное, но с другого аккаунта.
КаРаКаТиЦа• 17 октября в 09:35
Ответ дляНебоброїдка
Так я пробувала
Автор, а такие пробовали? Я когда в Украине жила часто заказывала, то раньше они были отличными копиями. Фото не мое, просто не могу найти сайт с ними
ГейТуда• 17 октября в 09:36
Ответ дляНебоброїдка
ВСЕ ІДЕАЛЬНО.
А вы не спец!!чтоб не сказать хуже!!именно поэтому для вас идеальна подделка😜😜😜😜😜
Мама Карло• 17 октября в 09:39
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну. Я навіть не знаю як сказати щоб не показатись не ввічливою.
Але це самі дешеві підробки. За рахунок того що їх сто літрів у флаконі. Жінки поливаються ним дуже щедро.
І це страшно. Так вони видають аромат. Але це не аромат парфумів, в якогось освіжувачп повітря чи в кращому випадку кондиціонера для прання
КаРаКаТиЦа• 17 октября в 09:41
Ответ дляМама Карло
Я заказывала определенные несколько раз, есть у них неудачные, а есть отличные копии.
КаРаКаТиЦа• 17 октября в 09:42
Ответ длясказочное_Бали
автор. зара має парфюми не погані.
Не стойкие вообще, Зара, резервед и все такое
Мама Карло• 17 октября в 09:46
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну те що я чула це туфля, Блек опіум, бакара руж, армані сі. Ну це мрак.
Так запах заповнює весь простір але він так плаский, важкий, монотонний.
А ще не дай Бог цього виробника Кірке.
Це вселенський пздц
А ще не дай Бог цього виробника Кірке.
Це вселенський пздц
Небоброїдка
• 17 октября в 09:47
Ответ дляГейТуда
Ідеальний флакон, видали деталі, про які я написала. Ви можете йти ображати своїх дітей і чоловіка. Я не дозволяю ображати себе. До побачення. Гарного дня
Небоброїдка
• 17 октября в 09:48
Ответ дляСтриптизерка
Помилилась, до побачення
Мама Карло• 17 октября в 09:48
Ответ дляНебоброїдка
Які парфуми ви порівнювали?