Небоброїдка• 17 октября в 09:03
Гарні копії парфумів, де можна купити
І скільки коштують. Зіткнулася що є такі підробкі, не відрізнити, вам таке траплялося, хочу спробувати
Р. S. У нас їх продають як оригінал.
Наизнанку• 17 октября в 09:49
Ответ дляНебоброїдка
Дякую мабуть дорогі і я люблю не складні парфуми
Martin Lion, Турція. Аналоги
Фенте Фря• 17 октября в 09:50
Ответ дляНебоброїдка
Я їх пробувала, не погані. Але за ціною оригіналу. Продають на розпив в відділах. Бачила що відсутні коди і або по іншому проставлені. Мені цікаво що це за парфуми і хто їх робить. Ціна на розпив завищена в два рази від кремчика
Не погані для вас і такі як оригінал, то різні речі, як оригінал мають бути зроблені із таких же інгредієнтів по такій же формулі, яку крім виробника ніхто не знає.
Якщо тягне до такого напрямку, сходіть у зару, вони надихають не тільки одягом.
Небоброїдка
• 17 октября в 09:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Автор, а такие пробовали? Я когда в Украине жила часто заказывала, то раньше они были отличными копиями. Фото не мое, просто не могу найти сайт с ними
Маю як освіжувач такий. Гарний аромат, реально приємний, хоча і не схожий . Мабуть я сноб.
Шанс фреш.
Мої знайомі купують і тут як піде. Ганімед смердить жахливо, як одеколон старий. Стійкий. Кліма не поганий по аромату.
Шанс фреш.
Небоброїдка
• 17 октября в 09:52
Ответ длясказочное_Бали
автор. зара має парфюми не погані.
Цікаво, хочу спробувати, але не солодкий якісь.
Небоброїдка
• 17 октября в 09:53
Ответ дляСтриптизерка
Ещё чуть-чуть интриги и начнёте пихать г.вно парфюмерное, но с другого аккаунта.
Це ви про себе написали, з вас воно лізе
Фенте Фря• 17 октября в 09:54
Ответ дляМама Карло
Бляха. Я навіть на фрагрантік прочитала , якщо не можете купити янгола мюглєра - ось ля рів один в один .
В магазині офлайн не було. Заказала в єві.
Ну на що я надіялась?
Це як на тему купляєш спортивний автомобіль - в приходить килимок для мишки з зображеннЯм цього авто
Навіть як ароматизатор повітря не згодився
Ну на що я надіялась?
Оо, я будучи молодою і довірливою також пару раз потрапила і з парфуми і з косметикою, да один в один , навіть краше, а по факту це летіло в смітник, ну краще купити класний масмаркет
Небоброїдка
• 17 октября в 09:59
Ответ дляМама Карло
Які парфуми ви порівнювали?
Ангел і демон реально старий флакон з лучиками
Мисс Діор код не лазер
Шанель код знаходиться не там де треба
Але я по флакону, а не по аромату порівнювали. Я не можу сказати що аромати схожі. Я в них не купували. Зробила висновок, якщо є підробки, то і все таке саме. Стало цікаво де клепають такі гарні флакони.
Пробувала пару ароматів, але не зрівнювала одночасно. Коли спробувала роздивитися флакон, продавець вирвала з рук і сказала що не дають, щоб не розбився. А тут уже не адекватні понаписували бред, що я продаю.
Мисс Діор код не лазер
Шанель код знаходиться не там де треба
Небоброїдка
• 17 октября в 10:01
Ответ дляФенте Фря
Питання де його роблять, що так гарно імітують зовнішній вигляд
Небоброїдка
• 17 октября в 10:02
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я заказывала определенные несколько раз, есть у них неудачные, а есть отличные копии.
Які у вас почалися гарні копії?
Фенте Фря• 17 октября в 10:12
Ответ дляНебоброїдка
Я не знаю шляхів поставки підробок, скоріше всього в Китаї, сходіть на той же алік, але гарний зовнішній вигляд то фігня, наносити ж ви на себе буде вміст, і добре якщо алергії не буде
Тётя Хрюша• 17 октября в 10:26
Ответ дляГейТуда
Нет таких подделок которые не отличить от оригинала))не придумывайте дурь))купите лучше на распив оригинал,))не нужно тратить деньги на дешевую вонючку
’на распив’
В который раз парфумы распивают здесь...
Может отстала од жизни...(
Помню, раньше одеколон пили, ну да времена другие....
Может отстала од жизни...(
Атятя_тётя• 17 октября в 10:27
настоятельно рекомендую
но если вам важно что бы и флакон был, один в один, это не сюда
Небоброїдка
• 17 октября в 10:27
Ответ дляТётя Хрюша
’на распив’
Может отстала од жизни...(
Така зараз назва
Атятя_тётя• 17 октября в 10:28
Ответ дляТётя Хрюша
’на распив’
Может отстала од жизни...(
распив это нормальный термин для отливанта
ваш одеколон тут не при чем
Тётя Хрюша• 17 октября в 10:30
Ответ дляАтятя_тётя
ваш одеколон тут не при чем
’распив’
разлив
Разница есть?
разлив
Разница есть?
Атятя_тётя• 17 октября в 10:30
Ответ дляТётя Хрюша
’распив’
разлив
Разница есть?
разлив
Разница есть?
да, огромная
разлив - это шмурдяк
распив - это отливант оригинального парфюма
разлив - это шмурдяк
Небоброїдка
• 17 октября в 10:33
До речі кому цікаво пробувала у знайомих Макс Мара в олії, а склі. Гарний аромат. Не знаю як він по стійкості
ГейТуда• 17 октября в 10:34
Ответ дляТётя Хрюша
’на распив’
Может отстала од жизни...(
Ну здесь много примитивных выпендресок,,с претензией на «остроумие» и якобы хорошей памятью)
ГейТуда• 17 октября в 10:37
Ответ дляНебоброїдка
Ідеальний флакон, видали деталі, про які я написала. Ви можете йти ображати своїх дітей і чоловіка. Я не дозволяю ображати себе. До побачення. Гарного дня
Вы себя сами обижаете неся упорно глупость!!позволяйте это себе,,до меня вам не допрыгнуть)))не дозволяет вона,,😆тупые напыщенные гусыни,,»спецы» в подделочной арабской дряни и секонде😆😆😆
Небоброїдка
• 17 октября в 10:42
Ответ дляГейТуда
Ідіть с Богом іншою дорогою
Небоброїдка
• 17 октября в 10:43
Ответ дляГейТуда
В вас не все добре з головою
Стриптизерка• 17 октября в 10:50
Ответ дляНебоброїдка
Все таки я написала правду-Вы мне дважды на один комментарий ответили.
фан L.O.S.T.• 17 октября в 10:53
Вообще, забавно, когда не люди, не имеющие возможности купить себе оригинальный парфюм в полной упаковке, рассуждают о том, что подделки идеальны и идентичны во всём, и стоят гроши.
ГейТуда• 17 октября в 11:22
Ответ дляНебоброїдка
В вас не все добре з головою
У меня как раз все отлично и с головой и с пониманием ситуации!!А вам о своей голове пора серьезно позаботиться!
ГейТуда• 17 октября в 11:23
Ответ дляНебоброїдка
Ідіть с Богом іншою дорогою
Это не твоя личная кухня,чтоб ты смела командовать кому что делать и куда идти!угомонись😆
Парова машина• 17 октября в 11:26
Ответ дляфан L.O.S.T.
А потом же в других темах будут распинаться и хвастаться своей «коллекцией» и строить из себя богачек, а на деле брызгаются шмалью за три копейки из подвала
Мама Карло• 17 октября в 12:00
Ответ дляПарова машина
Моя колега так хвасталась. Потім я принесла їй оригінали парфумів тих які в неї копії.
В неї був культурний шок.
З тих пір тільки оригінали
В неї був культурний шок.
З тих пір тільки оригінали
Небоброїдка
• 17 октября в 13:54
Ответ дляГейТуда
Уймись дурне
Небоброїдка
• 17 октября в 13:56
Ответ дляГейТуда
А ти не подумала придурочна, що я нічого не збираюся купувати, а тема позвіздіть.