АфродитаПетровна• 17 октября в 15:00

Центр зайнятості хто знає, треба стати на облік, виплати не потрібні

але не потрібна й іх робота. Як зробити, щоб стояти на обліку і щоб роботу поки не шукали, треба так десь 6 місяців.
Злюка-закусюка• 17 октября в 15:03
Ага, одна ви така розумна.
Прийдеться ходити на співбесіди
Танцепесенная• 17 октября в 15:04
Що вам це дасть?
Злюка-закусюка• 17 октября в 15:04
Ответ дляТанцепесенная
Що вам це дасть?
Ну як приклад. Якщо десь розраховують совокупний дохід сім´ї то всі мають бути або працевлаштованими або стояти на обліку в цз
Танцепесенная• 17 октября в 15:05
Ответ дляЗлюка-закусюка
А хіба просто стояти, а не отримувати виплати?
Злюка-закусюка• 17 октября в 15:05
Ответ дляТанцепесенная
Просто стояти.
Слобожаночка• 17 октября в 15:07
Ніяк. Перші три міс йдуть виплати, тому будете бігати до них на тренінги, на відмічання, будуть давати направлення на роботу. Після закінчення терміну виплат можете стояти просто так вже.
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 15:08
Ответ дляСлобожаночка
Виплат не буде у мене. Я три роки тому ще звільнилася.
Слобожаночка• 17 октября в 15:08
Ответ дляЗлюка-закусюка
Просто стояти.
Нема такого.
Слобожаночка• 17 октября в 15:08
Ответ дляАфродитаПетровна
Мінімальні будуть,як для новачка.
Танцепесенная• 17 октября в 15:09
Ответ дляАфродитаПетровна
Мінімальні будуть виплати
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 15:09
Ответ дляСлобожаночка
Мінімальні будуть,як для новачка.
Для виплат треба на облік стати протягом місяця зі звільнення.
Танцепесенная• 17 октября в 15:10
Ответ дляАфродитаПетровна
Ні. Немає такого.
Злюка-закусюка• 17 октября в 15:10
Ответ дляСлобожаночка
Нема такого.
Згідно законодавства це називається перебувати на обліку в цз.
Виплати це додаткова поюшка застрахованим особам
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 15:11
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так, мені треба перебувати на обліку
Слобожаночка• 17 октября в 15:13
Ответ дляАфродитаПетровна
Блін, ну не несіть пургу. До місяця після звільнення це для виплат, що прив´язані до попередньої зарплати.
Коли ж стаєте з великою перервою, то нараховують мінімальну виплату по безробіттю, як новачку.
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 15:15
Ответ дляСлобожаночка
Який розмір мінімальної виплати? І якщо я відмовлюсь від наданоі роботи, мене можуть зняти, чи можу я зразу заново стати на облік. Мені треба так 6 місяців шоб протримали.
Слобожаночка• 17 октября в 15:16
Ответ дляАфродитаПетровна
Так, мені треба перебувати на обліку
Перебування на обліку передбачає пошук роботи і готовність працювати. Просто так тримати там вас і не чіпати не будуть.
Танцепесенная• 17 октября в 15:16
Ответ дляАфродитаПетровна
Дві відмови і вас знімуть з обліку.
Слобожаночка• 17 октября в 15:17
Ответ дляАфродитаПетровна
Зайдіть на сайт ЦЗ і почитайте умови. Зараз перебування скоротили до трьох міс.
Мінімальну виплату знає Гугл.
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 15:17
Ответ дляТанцепесенная
Дві відмови і вас знімуть з обліку.
Це шо назавжди чи ще зможу ставати на слід місяць наприклад.
Слобожаночка• 17 октября в 15:18
Ответ дляАфродитаПетровна
Повторно не поставлять.
Слобожаночка• 17 октября в 15:18
Ответ дляАфродитаПетровна
Раз на рік можна ставати.
Як ухурделю• 17 октября в 16:02
Ответ дляАфродитаПетровна
На учет ставят уж совсем в безнадежных случаях, когда не могут трудоустроить соискателя. Т.к. вы 3 года не работали, вам будут предлагать любую работу, 2 отказа и до свидания ЦЗ.
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 17:16
Ответ дляЯк ухурделю
Любую не будут, у меня редкая специальность.
Як ухурделю• 17 октября в 17:23
Ответ дляАфродитаПетровна
Попробуйте, попытка не пытка. Мне удалось простоять год, до войны, т.к. ни по последнему месту работы, ни по диплому устроить не смогли. Гоняли по вакансиям, по своим тренингам.
автор АфродитаПетровна • 17 октября в 17:29
Ответ дляЯк ухурделю
Спасибо вам за консультацию. ❤️