Попельшка• 17 октября в 16:53
Чи складно відкрити американську візу?
Хто відкривав останнім часом туристичну, особливо цікавий досвід тих, хто не в Україні. Чи були якісь проблеми з відкриттям?
Попельшка
• 17 октября в 17:04
Ответ дляБроніки для Моніки
Мне кажется что сейчас нереально
З туристичною теж є проблеми?
Из Виа-гры• 17 октября в 17:04
Ответ дляПопельшка
З туристичною теж є проблеми?
Нема проблем ні з тією, ні іншою.
А у вас яке громадянство?
Попельшка
• 17 октября в 17:05
Ответ дляИз Виа-гры
Нема проблем ні з тією, ні іншою.
А у вас яке громадянство?
Українське
Білий Лосик• 17 октября в 17:05
Смотря кому, гражданам с европейским гражданством несложно, без проблем. Украинцам сложно
Попельшка
• 17 октября в 17:06
Ответ дляИз Виа-гры
І все?
Так, лише українське і робочий титр в іншій країні
Попельшка
• 17 октября в 17:07
Ответ дляБілий Лосик
З європейським громадянством це взагалі лише формальність , але в мене українське
Аноним_• 17 октября в 17:07
Ответ дляПопельшка
З туристичною теж є проблеми?
Мама коллеги мого чоловiка отримала вiдмову на туристичну у Варшавi, хоча коллега вже 10 рокiв як громадянин Америки
Білий Лосик• 17 октября в 17:08
Ответ дляПопельшка
Совершенно верно, с европейским без проблем. С украинским практично нереально.
ЦібаФу• 17 октября в 17:11
Отримала за 9 днів, але в мене В1/В2. Їздила в Краків. Все залежить від вашої анкети і мети подорожі.
Попельшка
• 17 октября в 17:13
Ответ дляЦібаФу
В1/В2 це що? Мене цікавить просто туристична
Опля Картопля• 17 октября в 17:15
Так. В мене були складноші навіть попри допомогу працівників американського посольства.
Знайомому відмовили після того,як він вже 4 рази там побував.Мабуть хтось не з тієї ноги встав.))
Зараз вже в нього громадянство,з минулого року.
Залежить від конкретної людини,її бачення,політичної ситуації,якоїсь дурні неважливої
Анкети і все інше в мене не змінювалось ніколи,а рішення були різні.
Попельшка
• 17 октября в 17:19
Ответ дляОпля Картопля
І співбесіда проходить лише англійською?