Доброго дня скажіть будь якщо віза у вересні закрилася коли краще податися на повторну?Є якісь строки? І куди можливо звернутися за допомогою з оформленням прописки? Дякую
Наполеон Бонапарт• 01 октября в 07:56
Коли у вас виникне така необхідність, тоді й подавайтесь. В Чехії немає такого поняття , як прописка , є реєстрація. За документами зверніться до власника нерухомості , в якій проживаєте
Злюка-закусюка• 01 октября в 08:03
А де ви проживаєте зараз? Я всю інформацію беру і брала тут. Справку про реєстрацію надає власник житла, в якому ви проживаєте
Я тертий жук• 01 октября в 09:07
Там, где живёте, там и подавайтесь на прописку. Или вы ее купить хотите? Ну тут точно таких услуг нет - может где-то наши умельцы и продают на ФБ, кто его знает. Но это явно незаконно
Тушьмушьнюшь• 03 октября в 00:36
Ми домовлялися щодо реєстрації в санаторії, коли нам одного разу відмовилися реєструвати в домівці від Айхерб. Можу пошукати контакти.