все по ГОСТу!• 17 октября 2025
Девочки, Холостяка смотрим? Обсуждаем?
Русланка з гілки• 07 ноября 2025
О, будуть жити в лісі в наметах, і хтось піде на случку до Тарасіка
ДваДваВісім• 07 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Лебедиця?
ДваДваВісім• 07 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Сервіз в річці хоч ополосне?
В танке• 07 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Лебедиця?
Нє, то монтаж. Хтось в чорних спортивках
Русланка з гілки• 07 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Лебедиця?
Може бути хто завгодно, такий монтаж щоб заінтригувати
Приколюсь, якщо учілка
В танке• 07 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Приколюсь, якщо учілка
Ну на стопкадрі очі йому закриває блонда. Або косметолог або фітнес
Русланка з гілки• 07 ноября 2025
Тільки Тарасіка на свіданіі тянуло в кусти, а тут йому підготували всі умови, хоч всіх одразу туди хай тягне, а то якось дуже все іде целомудрено
В танке• 07 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Палаток на всіх не вистачить. Хтось та до нього в спальник піде
ДваДваВісім• 07 ноября 2025
Ответ дляВ танке
Останній шанс). Можливо і косметологша, якраз говорила, що Тарасік натякає на розкриття глибин душі😂
Русланка з гілки• 07 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Або хтось покаже цому свою маленьку Надюшку
Метровий сантиметр• 07 ноября 2025
Дякую за компанію. Сьогодні якось не дуже було цікаво.
Спіть сухенькі!
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Вона мені така дрєвня в усьому. Мені 37....невже я така сама)
Мне она как хек мороженный
Русланка з гілки• 11 ноября 2025
Дівчата, притягнула жирний жир. Виявляється, у бідної сироткі- трудяжкию яка на своїх хрупких плечах тягне всю родину, папка мільйонер, а мамка отримала орден за 5 дітей
все по ГОСТу!
• 11 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Вот это поворот 😱😀
Русланка з гілки• 12 ноября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вот это поворот 😱😀
І вчора чи позавчора в Тбілісі вийшла заміж ( на фото вся сім´я - брати, сестра, мама, жених), а вона сьогодні написала що була просто фотосесія ( напевно, щоб не штрафонули за недотримання контракту стб, або прийдеться перезнімати фінал)😅
Русланка з гілки• 13 ноября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вот это поворот 😱😀
Ага, а перед тим, як стати супер бізнесменом і мільйонером, працював в антикорупційному комітеті, все гуглиться)
А тепер роздає поради, як заробити перший мільйон доларів
ДваДваВісім• 14 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Офігіти. Добрий вечір, дівчата❤️
все по ГОСТу!
• 14 ноября 2025
Навже дійсно будуть в наметах жити, чи в готелі а нам розповідати
В танке• 14 ноября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Деньок відзнімуть та й по всьому
ДваДваВісім• 14 ноября 2025
Фен😂. Це мені нагадує, як на початку війни, перше, що я спакувала, була кухонна машина😵💫
ДваДваВісім• 14 ноября 2025
Ответ дляВ танке
Деньок відзнімуть та й по всьому
Бо потім комарі зроблять їм пластику ботоксну))