Там все розмивчато• 17 октября 2025

Зараз, що чоловіки…

В априорі не розглядають серйозні стосунки?
Знайомства різні, із СЗ, ресторани, спорт зал. Хочуть якісних, регулярних зустрічей з одним партнером. Ключове в них - легке.
Я напевно мамонт вже)
Була в шлюбі - 10 років, раніше такого не було.
Чи в такі відносини вступати? Вже нічого не розумію.
Я б такое не носила, но продаю• 17 октября 2025
А что хотите вы?
Патриоточка• 17 октября 2025
Я теж хочу таких зустрічей. Легких.) В шлюбі була 20 років, мабуть тому «важкі» вже не цікавлять.)
Нічого вдягти• 17 октября 2025
Мне кажется, свободных серьёзных мужчин 35+ вообще мало. Ну и война как бы.
автор Там все розмивчато • 17 октября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А что хотите вы?
Хочу быть любимой) И любить…
Не обязательно замуж
Но чтобы безопастность была с человеком.
Ответ дляНічого вдягти
Мне 32. Ищу в районе 28-40.
Все мимо, как одна пластинка у всех
Ответ дляНічого вдягти
И я не против секса, наоборот.
Но, одного секса мне мало, увы. Пробовала, такой формат
cTpawHoegeJIo• 17 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Попробуйте не свободных)
Не можу зрозуміти, чого так. Не вже жінки, так розбестили.
Рожева юбка• 17 октября 2025
Женщины не хотят отношений с бедными мужчинами, а состоятельные мужчины знают, что для них выбор женщин может быть гораздо больше. Никто не хочет быть ресурсом, который используют.
Ответ дляТам все розмивчато
Хочу быть любимой) И любить…
Не обязательно замуж
У вас дети есть?
СкрипяСердцем• 17 октября 2025
ну так спочатку легке і регулярне. а потім переросте у таке саме регулярне, але важке, обтяжене побутом і т.п.
що вас бентежить, не розумію?
Давно без алко• 17 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
що вас бентежить, не розумію?
Если мужчина изначально настроен на лёгкое, то перерастает редко. Бывают случаи когда влюбляются и потом хотят серьезного, но это не часто.
Лучше что бы у людей цели совпадали изначально.
Ответ дляСкрипяСердцем
що вас бентежить, не розумію?
Нічого воно не переросте. Закохуються в таких відносинах, саме жінки. В більшості випадків
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У вас дети есть?
Ні
Давно без алко• 17 октября 2025
Автор, ну смотрите как было у меня. Я как и вы хотела серьёзных отношений. В итоге завела отношения с мужчиной, который хотел просто секс и совместный отдых. Но сразу дала понять, что я в поиске и как только на горизонте появится человек с такими же целями как у меня я завершу отношения. Так и было. Через 3 месяца я встретила мужчину, который мне понравился, он как и я хотел нормальных отношений и ушла.
Рассчитывать на отношения нормальные с человеком, который сразу говорит, что не настроен - я бы не стала. Но время хорошо можно проводить и с ним и продолжать искать дальше. Здесь самое главное не влюбиться)
Кукарикуууууу• 17 октября 2025
Апріорі, без в.
СкрипяСердцем• 17 октября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Апріорі, без в.
і коми там в неправильних місцях стоять)
не ’зараз, що чоловіки’, а ’зараз що, чоловіки’.
і що таке ’легке’? хто легке? якщо мова йде про зустрічі?
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Так, зараз саме такі чоловіки шукають кожен раз нову дірку для зливу безкоштовну і зручну, ніякого шлюбу і серйозних стосунків
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
що вас бентежить, не розумію?
Не буде такого, не тіште ілюзіями себе
СкрипяСердцем• 17 октября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Не буде такого, не тіште ілюзіями себе
ну так а нафіг чоловікам вішати собі на шию оцих присосальщиць? ніяк не можу зрозуміти. чого вони повинні хотіти ’важке’?
Мастер Класс• 17 октября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Не буде такого, не тіште ілюзіями себе
Це ви себе тішете ілюзіями.
Ніхто ніяких стосунків не планує, поки не закохається.
Хіба що бабі терміново треба заміж, а тут якийсь мужичок не проти, щоб його підібрали і накормили.
СкрипяСердцем• 17 октября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Не буде такого, не тіште ілюзіями себе
хто, я? я замужем давно і плотно.
ПесиКот• 17 октября 2025
Ответ дляДавно без алко
Тю я ожидала другого хеппиэнда)
Та легко!• 17 октября 2025
авторко, ’апріорі’ пишеться без ’в’ загугліть значення слова

чоловіки ні до чого, все з ними норм
Я вся ваша• 17 октября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Хочу быть любимой) И любить…
Не обязательно замуж
Он вам не папа
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Яких присосальщиц?
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Ответ дляМастер Класс
Це ви себе тішете ілюзіями.
Адекватні люди планують мати стосунки
Мастер Класс• 17 октября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Адекватні люди планують мати стосунки
Адекватні не планують ніяких стосунків з поки що незнайомим мужиком.
А неадеквати - потім вагітні брошенки, бо вуха розвісили, що мужик з першого побачення ллє їм в вуха про щось серйозне.
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Коли мужчина пропонує вам секс без зобов‘язань, запропонуйте йому зобов‘язання без сексу. І тако спостерігайте за його виразом обличчя.

А для любительок заводити мужчину для здоровЛя, то я скажу, ще не народили жодного такого з лікувальним членом, щоб він вам здоров‘я додавав, а психо-емоційне не відбирав.