Там все розмивчато• 17 октября 2025
Зараз, що чоловіки…
В априорі не розглядають серйозні стосунки?
Знайомства різні, із СЗ, ресторани, спорт зал. Хочуть якісних, регулярних зустрічей з одним партнером. Ключове в них - легке.
Я напевно мамонт вже)
Була в шлюбі - 10 років, раніше такого не було.
Чи в такі відносини вступати? Вже нічого не розумію.
Я напевно мамонт вже)
Мая твая не панимать• 17 октября 2025
Ответ дляМастер Класс
Адекватні не планують ніяких стосунків з поки що незнайомим мужиком.
А неадеквати - потім вагітні брошенки, бо вуха розвісили, що мужик з першого побачення ллє їм в вуха про щось серйозне.
Адекватні люди в цілому планують серйозні стосунки, до незнайомого чоловіка придивляються і оцінюють, а то у вас одні крайнощі, якщо воно мудак і бреше, то воно і в Африці мудак, якщо говорить на першому побаченні, що не планує стосунків, то це ознака хватить чи шо? Логіки 0