А вот недавно• 18 октября в 01:17

Вы выставляете мусор в подьезд до утра?

Воняет очень, а к мусорке лень идти
Забризкана водою• 18 октября в 09:01
Ответ дляА вот недавно
4 больших пакета
Нет,чтоб остановится в провокациях говном.....надо насрать всем в морду и добавить’4 больших пакета’
Говнистость обыкновенная у автора
Люблю джаз• 18 октября в 09:24
Ответ дляоксюморон
Ви троль?
Хіба такі люди, як Ви, в реальності існують?
Існують. У нас такі сусіди. З першої спокійної розмови не дійшло. З другого оазу сказала, що буду своє сміття їм під двері складати, раз там тепер смітник. Дійшло
r25-1• 18 октября в 09:30
Ответ дляА вот недавно
В смысле? Утром выкинуть по дороге же захватить
жопошница
Сусідка зверху• 18 октября в 09:36
выше писали,согласна - так делает только быдло
Сусідка зверху• 18 октября в 09:37
автор,почитали комментарии? теперь знаете ,что о вас думают нормальные соседи
Я не чарівниця вам• 18 октября в 09:49
Ніколи. І бісять ті, хто виставляє. Твоє сміття має воняти тобі в квартирі, а не всім сусідам. А якщо не воняє, то можна поставити біля дверей в своїй же квартирі. Хоча я збираю сміття і зразу виношу, навіщо його тримати
Я не чарівниця вам• 18 октября в 09:54
Ответ дляСусідка зверху
Повністю згодна. Ніхто не хоче жити на смітнику. І чомусь сміттєві пакети автору в своїй же квартирі заважають, а сусідам, на її думку, ні. Зібрав сміття, пішов викинув. Не можеш викинути, тримай в квартирі
Без QR коду• 18 октября в 10:00
Я подставляю свой мусор рядом тем кто так делает.
Живчик-счастливчик• 18 октября в 10:52
Нет, на балкон могу.